Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid (/Temat-surveymad-com-surveywage-com-lepsze-get-paid-62979)



RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 04-03-2013 18:20

No i niestety Panowie, Ci którzy skorzystali z "promocji" CF i nabili dużo kasy i zlecili wypłaty. Wypłaty wycofane i będą możliwe do zlecenia gdy zniknie ujemne saldo punktowe z kont. Także dużo roboty nas czeka.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Matheo249 - 04-03-2013 18:36

CF, czyli? Takie pytanko, bardziej teraz opłaca się np. to GPTBanks niż surveywage?


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 04-03-2013 18:40

CF-Crowdflower - GPT lepsze - na pewno pod względem regularności wypłat, różnych konkursów, ilości ofert


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - czarny7777777 - 04-03-2013 18:51

(04-03-2013 16:02)elbowndg napisał(a):  to sie narobilem...
[Obrazek: fsyoph.jpg]
a robilem tylko w jednym serwisie... zrobilem tego taska ledwo 7 razy...


co to jest
bo mam to samo na 2 serwisach jednocześnie

(czyszczenie ciasteczek ani zmiana ip nie pomagają)

AngryAngry

jak zgarniajac bonus jak ja po 15$ w 3 dniu juz to ban/limit (ale dzis nawet dobrze nie zaczełem i limit a wcześniej nic )


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 04-03-2013 18:52

Zgadza się GPT teraz na fali. Do tego support naprawdę pomocny i odpisuje w krótkim czasie. Także warto wchodzić Smile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 04-03-2013 18:53

Poczekajcie aż się odświeży task, po prostu zrobiliście limit. Jeśli chcecie zarabiać, to zmiana IP, ciastka, i logowanie na zupełnie innej stronie z taskami.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - czarny7777777 - 04-03-2013 18:59

a co ile się tak to odświeża ?


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Pd7 - 04-03-2013 19:47

Można robić taski na paiddailysurveys i surweywage na raz ? Smile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Fudal94 - 04-03-2013 20:17

(04-03-2013 18:51)czarny7777777 napisał(a):  
(04-03-2013 16:02)elbowndg napisał(a):  to sie narobilem...
[Obrazek: fsyoph.jpg]
a robilem tylko w jednym serwisie... zrobilem tego taska ledwo 7 razy...


co to jest
bo mam to samo na 2 serwisach jednocześnie

(czyszczenie ciasteczek ani zmiana ip nie pomagają)

AngryAngry

jak zgarniajac bonus jak ja po 15$ w 3 dniu juz to ban/limit (ale dzis nawet dobrze nie zaczełem i limit a wcześniej nic )

to samo mam jjak koledzy a co śmieszniejsze dziś nie dotknołem taska za 4 pkt,a za 2 także ale juz wczoraj na niego dostalem.... 60 pkt tylko zarobilem dziwne!


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - elbowndg - 04-03-2013 20:18

poczekam do jutra jak dalej bede mial tu take przygody to wracam na wage i mad tam takich przygod nie mialem