Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyPaingAds - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: MyPaingAds (/Temat-MyPaingAds-119735)



RE: MyPaingAds - WrongWay - 14-01-2016 12:45

Jestem tego samego zdania co kolega wyżej. Nie ma co od razu siać paniki i przenosić do scamu. PaidVerts miał gorszą akcję, bo im PP zaiwaniło środki, a jednak nie leży w scamie, nawet ma własny dział. Bez jajec panowie, nie skreślajmy wszystkiego po jednym dotknięciu Smile


RE: MyPaingAds - $$[BiznesMan]$$ - 14-01-2016 16:05

O proszę jednak nas nie olali na stronie pojawił się nowy wpis.


RE: MyPaingAds - WrongWay - 14-01-2016 16:17

Ten wpis był już wcześniej, tylko dopiero teraz zrobili update na stronie.


RE: MyPaingAds - $$[BiznesMan]$$ - 14-01-2016 16:21

(14-01-2016 16:17)WrongWay napisał(a):  Ten wpis był już wcześniej, tylko dopiero teraz zrobili update na stronie.
A to przepraszam nie jestem na bieżąco chyba, a jeśli można wiedzieć to gdzie wcześniej był ?


RE: MyPaingAds - JessePinkman - 14-01-2016 16:34

Na oficjalnej grupie na facebooku.


RE: MyPaingAds - osk4rr - 14-01-2016 18:40

Na grupie na fb Uday dodał video w którym mówi o tym, że zmieniają program tak, żeby był zgodny z nowymi zasadami paypala w singapurze .
Mówi również, że 95% funduszy zgromadzonych jest na paypalu bo prawie wszyscy (99%) używa paypala jako środka do wpłaty pieniędzy do programu. Jeżeli nie uda się dostosować programu to wymogów to paypal zablokuje im środki na 6 miesięcy a chcą tego uniknąc bo chcą dalej płacić i rozwijać program.
Mówi również, że najlepszą opcją teraz jest czekać na decyzje paypala, ma to potrwać do 2 tygodni. Myśli, że program przejdzie weryfikacje i będzie mógł dalej działać, wypłacać swoim użytkownikom i kontynuować biznes. Jeżeli ktoś ma jakieś pytanie do admina może otworzyć ticketa w mpa lub napisać do niego na skype lub fb i postara się odpowiedzieć jak tylko będzie mógł.
Tak na szybko tłumaczone ale chyba zrozumiałe co uday chciał przekazać Big Grin


RE: MyPaingAds - WrongWay - 14-01-2016 18:45

Więc widać, że coś próbują działać. Nie rozumiem, dlaczego od razu chcieliby wyrzucać do SCAMu i mają takie parcie na natychmiastowe składanie sporów, no ale to tylko ja.


RE: MyPaingAds - leman - 14-01-2016 19:12

Kod:
https://www.youtube.com/watch?v=3ouaxxTZaRM
Tutaj ten filmik Big Grin


RE: MyPaingAds - WrongWay - 14-01-2016 19:23

Dzięki, przyda się dowiedzieć jak wygląda sytuacja Smile


RE: MyPaingAds - kernst - 14-01-2016 21:19

Zgadzam się, również czekam na decyzję paypala, to właśnie przez to, że Uday (z głupoty) trzymał tam większość środków, przecież można było się spodziewać, że kiedyś sie przywalą Big Grin

Ale mniejsza o to, to co pokazują przekonuje mnie do tego, że się starają, a więc i ja wytrzymam te ostatnie 2 tyg zanim założę spór Smile