Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HighCash.org - Pochwal Się Swoimi Zarobkami! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: HighCash (/Forum-HighCash-337)
+---- Wątek: HighCash.org - Pochwal Się Swoimi Zarobkami! (/Temat-HighCash-org-Pochwal-Sie-Swoimi-Zarobkami-64378)



RE: HighCash.org - Pochwal Się Swoimi Zarobkami! - kalutor - 09-06-2013 08:14

Prędzej bym się śmierci spodziewał niźli tego, że zarobię pierwsze pieniądze dzięki mojemu poleconemu!
Otóż cała pikanteria tego wydarzenia polega na tym, że posiadam... jednego poleconego. Hoduję go od miesiąca, ale nie skutkuje to żadnymi wymiernymi korzyściami. Od dwóch tygodni przymierzam się do jego usunięcia, aż tu nagle dzisiaj - patrzę i oczom nie wierzę; zarobił dla mnie całe 0.06 centów!
Nie musicie gratulować Tongue


RE: HighCash.org - Pochwal Się Swoimi Zarobkami! - octawius - 09-06-2013 09:56

(09-06-2013 07:48)Szaman1644 napisał(a):  Octawius zarabiałeś coś na KSW???

Mi udało się wycisnąć tylko 7$. Za późno się obudziłem, bo dopiero o 19:30 zacząłem robić bloga Sad

Nie nie zarabiałem na KSW Big Grin Nie chciało mi się bawić w robienie następnego bloga Tongue


RE: HighCash.org - Pochwal Się Swoimi Zarobkami! - Zemix - 09-06-2013 10:30

Ja tam próbowałem robić stronkę KSW w WB8, ale jak spojrzałem na konkurencję to sobie darowałem.. Smile


// Kalutor - grubo! Big Grin


RE: HighCash.org - Pochwal Się Swoimi Zarobkami! - octawius - 09-06-2013 16:08

Nawet z taką konkurencją byś zarobił minimum 50$ Smile Wystarczyło wrzucić filmik na yt Tongue I dobrze ogarnąć stronkę Smile No i by kaska leciała sam bym to zrobił no ale nie miałem chęci i nawet nie wiedziałem o tym KSW Smile

Łącznie dzisiaj: $34.60
No no jestem dumny ze swoich poleconych już 3 dzień pod rząd zarobiliście ponad 10$ gratuluję Wink


RE: HighCash.org - Pochwal Się Swoimi Zarobkami! - buch - 09-06-2013 20:10

(09-06-2013 16:08)octawius napisał(a):  Nawet z taką konkurencją byś zarobił minimum 50$ Smile Wystarczyło wrzucić filmik na yt Tongue I dobrze ogarnąć stronkę Smile No i by kaska leciała sam bym to zrobił no ale nie miałem chęci i nawet nie wiedziałem o tym KSW Smile

Łącznie dzisiaj: $34.60
No no jestem dumny ze swoich poleconych już 3 dzień pod rząd zarobiliście ponad 10$ gratuluję Wink

moj filmik trzymalem do poludnia bez nazwy zeby konkurencja go nie wywalila i co? kilka h przed gala kiedy pojawilem sie na 1,2 stronie yt po wpisaniu najbardziej popularnych fraz filmik wytrzymal moze z godzineBig Grin

nie wiem czy tylko ja mialem takie szczescie, tyle filmow pozostalo a akurat moj ktos musial zglosicSad
poźniej pozostało mi już tylko promowanie na stronach co z darmowym hostingiem również nie przyniosło dużych korzyści biorąc pod uwage że kilka wrzuconych linków spowodowało przeciążenie heh

a tak odnośnie zarobków to dzisiaj zanotowałem najlepsze pobranie w karierze
12,6$ Francja


RE: HighCash.org - Pochwal Się Swoimi Zarobkami! - octawius - 10-06-2013 06:21

Wczorajszy łączny zarobek: $56.45 Smile Re kordzik Tongue


RE: HighCash.org - Pochwal Się Swoimi Zarobkami! - Szaman1644 - 10-06-2013 06:27

Wczoraj zawitał ktoś z Wielkiej Brytani i pobranie za 6$ jak narazie największe w tym serwisie jakie miałem Smile


RE: HighCash.org - Pochwal Się Swoimi Zarobkami! - sqmany - 10-06-2013 22:10

DZIŚ: $14.82 MIESIĄC: $22.62
Takie tam drobniaki


RE: HighCash.org - Pochwal Się Swoimi Zarobkami! - MixKosa - 10-06-2013 22:13

Takie tam grosze z dziś beka
[Obrazek: zarobek.jpg]


RE: HighCash.org - Pochwal Się Swoimi Zarobkami! - octawius - 11-06-2013 07:32

A ja trochę słabiej niż wczoraj no ale też git Tongue
Wczorajszy łączny zarobek: $22.37