Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid (/Temat-surveymad-com-surveywage-com-lepsze-get-paid-62979)



RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - create - 04-03-2013 15:21

Chyba jedyna metoda którą przetestowałem i działa. Wielkie dzięki dla OPSmile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - speedus - 04-03-2013 15:36

Nie moge się zarejestrować wyskakuje mi
Cytat:You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '2')' at line 6



RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 04-03-2013 15:45

Na jakiej stronie?


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - speedus - 04-03-2013 15:48

na obydwóch
Cytat:http://www.surveywage.com
http://www.surveymad.com



RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 04-03-2013 15:55

U mnie rejestracja działa, prawde mowiąc polecam Ci zarejestrować się na Honey i GPT pewniejsze serwisy. Na wage i mad są czasami problemy z wypłatami.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - elbowndg - 04-03-2013 16:02

to sie narobilem...
[Obrazek: fsyoph.jpg]
a robilem tylko w jednym serwisie... zrobilem tego taska ledwo 7 razy...


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 04-03-2013 16:03

na którym tasku? jak masz zmienne IP zmień je, wyczyść ciastka i zaloguj się na innej stronie, na której jeszcze nie robiłeś dzisiaj tasków. Będzie działać


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - buch - 04-03-2013 16:04

co do GPt i Honney to dzisiaj spotkala mnie niemila niespodzianka podczas gdy cf zaczal szwankowac, a mianowicie odjelo mi zarobione pkt
napisalem wiadomosc do admina i w przeciagu kilku minut do mojego konta zostala dodana zguba, takze wrazie problemow polecam kontakt z adminem poprzez TT


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 04-03-2013 16:28

a co jak ktoś przed tym zanim odjęli punkty przekonwertował je na cash i wypłacił? Wtedy chyba nie ma sensu upominać się skoro i tak jest w pending Smile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - kondzikET - 04-03-2013 18:12

(04-03-2013 15:36)speedus napisał(a):  Nie moge się zarejestrować wyskakuje mi
Cytat:You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '2')' at line 6


Mam to samo na obydwóch stronach...