Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - investor2012 - 23-06-2012 09:31

mi się udało wczoraj o godz około 21.15


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 23-06-2012 10:19

(23-06-2012 09:21)jackthekiller napisał(a):  a mi nadal nie udaje sie wypłacić kasy...wiecznie limit wyczerpany....nie ma jakiś określonych ciekawych godzin aby się udało.Smile)??

Obawiam się, że nie ma takich godzin. Czasem wystarczy spróbować jeszcze raz po 15 minutach a czasem dopiero po kilku godzinach.

Jeżeli masz kilka procesorów płatniczych to możesz spróbować wypłacić na inny.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - jackthekiller - 23-06-2012 10:21

z tych co obsluguje JBP to mam tylko payza..
pozostaje wiec probować dalej


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - rozekrr - 23-06-2012 10:40

Czy to prawa że JBP również ma problemy z wypłatami na LR?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - teel - 23-06-2012 10:41

Co do wypłat na Payza- wczoraj zleciłem wypłatę około 23:30, więc po prostu trzeba celować i mieć trochę szczęścia.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - kamikadze22 - 23-06-2012 10:56

(23-06-2012 10:40)rozekrr napisał(a):  Czy to prawa że JBP również ma problemy z wypłatami na LR?

Jakie znowu problemy? Wszystko jest ok tylko trzeba trafic z wypłata w godzine mi np ostatnio po 23 bez problemu poszla do zlecenia o 15 nastepnego dnia była na LR

@edit
Ok. Nie ma żadnego problemu płaci i to i tak szybko bo mają na wypłate LR 72g
Pierwsza wypłata od 2 mesięcy xD


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - rozekrr - 23-06-2012 10:59

kamikadze22, nie napisałem tego w stylu robienia problemu, tylko chciałem potwierdzić info bo ktoś tak napisał.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - UmCyK - 23-06-2012 14:01

rozekrr bo mu minimum nie wypłacili ??


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - rozekrr - 23-06-2012 14:03

Nie, nie informacja była ogólna i miała się również do problemu z innego programu. W sumie JBP dało newsa odnośnie problemów z płatnością na ten system. Ale już mniejsza o to, wszystko wiem...


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - player_sct - 23-06-2012 15:25

heh ja bylem wczoraj w szoku bo o 20 udalo mi sie zrobic 100$ wyplatki na payza - czyli dowod na to ze trzeba probowac o roznych porach dnia Smile

update : wlasnie kasa przyszla - czyli jak za kazdym razem bez opoznien Smile