Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakie najlepsze darmowe konto bankowe? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Jakie najlepsze darmowe konto bankowe? (/Temat-Jakie-najlepsze-darmowe-konto-bankowe-97232)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Jakie najlepsze darmowe konto bankowe? - Artinesse - 04-02-2015 14:17

(30-12-2014 18:52)rowik888 napisał(a):  
(28-12-2014 16:28)Artinesse napisał(a):  To może ja też coś dodam w tym temacie.
Byłam klientką Alior Sync i było super dopóki nie pojawił się T-mobile bank. Owszem konto jest w pełni darmowe, ma wiele przywilejów, ale obsługa przez punkty T-mobile i pocztę jest kompletnie chaotyczna i mają ogromny bałagan. Osobiście otworzyli mi kolejne konto, zamiast zamknąć posiadane i jeszcze bez jakiej kolwiek umowy, tylko dlatego że byłam ich klientką w przeszłości pozwolili sobie na coś takiego. Brakuję mi u nich profesjonalizmu, mają kompletny chaos.

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale podczas przejścia alior sync w t-mobile utworzyli Ci nowe, kolejne konto z innym numerem rachunku?

Dokładnie tak. Jeszcze spotkałam się z ich strony z ogromną łaską. Otwarli mi bezprawnie konto i nie chcieli zamknąć.


RE: Jakie najlepsze darmowe konto bankowe? - dorabiajonline - 05-02-2015 19:44

Mam 26 lat. Moje pierwsze i dotąd jedyne konto mam w mBanku. Mam kartę MasterCard i co miesiąc wydaję co najmniej 100 zł na opłacenie rachunków, jedzenie itd. Dzięki temu nie mam żadnych opłat za konto. Poza tym konta bankowe mają nawet dla 13 latków Smile Oczywiście założenie konta, prowadzenie go i wewnętrzne przelewy przez Internet oraz te krajowe są bezpłatne. Do tego wypłaty z bankomatów: Euronet, BZ WBK S.A., Planet Cash też nic nie kosztują. Młodzież w wieku 13-18 lat mają dodatkowo 25 % zniżki w szkołach językowych!


RE: Jakie najlepsze darmowe konto bankowe? - rowik888 - 06-02-2015 21:46

(05-02-2015 19:44)dorabiajonline napisał(a):  Mam 26 lat. Moje pierwsze i dotąd jedyne konto mam w mBanku. Mam kartę MasterCard i co miesiąc wydaję co najmniej 100 zł na opłacenie rachunków, jedzenie itd. Dzięki temu nie mam żadnych opłat za konto. Poza tym konta bankowe mają nawet dla 13 latków Smile Oczywiście założenie konta, prowadzenie go i wewnętrzne przelewy przez Internet oraz te krajowe są bezpłatne. Do tego wypłaty z bankomatów: Euronet, BZ WBK S.A., Planet Cash też nic nie kosztują. Młodzież w wieku 13-18 lat mają dodatkowo 25 % zniżki w szkołach językowych!

Dobrze, a teraz idź spamować gdzie indziej


RE: Jakie najlepsze darmowe konto bankowe? - grzesiek1990 - 18-02-2015 11:50

Na rynku pojawiła się tajemnicza promocja banku, który oferuje nam ułożenie sobie wymarzonego konta osobistego. Więcej w tym wątku http://zarabiam.com/Temat-Uloz-sobie-wymarzone-konto-108801?pid=1159001#pid1159001


RE: Jakie najlepsze darmowe konto bankowe? - cokieee - 28-02-2015 21:32

Moim zdaniem bezapelacyjnie T-mobile. Dlaczego? jest to firma która jest w pełni bezpieczna i pełna zaufania. Mam już od 3 miesięcy konto u nich i na prawdę nie zapłaciłem ani grosza Smile choć to trochę dziwne... jakieś grosze moim zdaniem powinni potrącać ale jak widać na razie chcą przyciągnąć ludzi i przyzwyczaić ich do swojej oferty. Tak więc polecam z ręką na serduchu Wink /myślałem nad założeniem drugiego konta w Mbanku ale zauważyłem, że trzeba realizować przelewy czy tam płacić kartą powyżej 100zł tak więc chyba na razie nic nie będę zakładał Wink