Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Rozdzielenie ruchu z hitleap na kilka stron PTP i nie tylko :) - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Rozdzielenie ruchu z hitleap na kilka stron PTP i nie tylko :) (/Temat-Rozdzielenie-ruchu-z-hitleap-na-kilka-stron-PTP-i-nie-tylko-96126)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Rozdzielenie ruchu z hitleap na kilka stron PTP i nie tylko :) - ManXer - 19-08-2014 23:32

U mnie póki co 2,5 euro Big Grin


RE: Rozdzielenie ruchu z hitleap na kilka stron PTP i nie tylko :) - sony25 - 19-08-2014 23:37

Trzeba korzystać jak dają Smile 13,1 przekroczone.

Teraz, gdybym nie opisal tego w poradniku to sam z massuc wyssałbym z 20-30 euro Smile


RE: Rozdzielenie ruchu z hitleap na kilka stron PTP i nie tylko :) - mysc - 20-08-2014 07:44

No powiem tak, zostawiłem kompa na noc - szału nie ma (ale tylko na hitleap wstawiłem stronę). Łącznie z tych wszystkich serwisów wpadło maxymalnie 1zł - to więcej za prąd poszło. Nie ma więcej takich stronek jak hitleap, tzn. darmowych i z duza liczba uzytkownikow ? Wtedy moze mialo by to sens ;P

Druga sprawa to czy dodawał ktoś z Was polskie ptp ? Mam na mysli sejfik, cały adnox,itp. Zlicza wejscia z HL w tych programach ?


RE: Rozdzielenie ruchu z hitleap na kilka stron PTP i nie tylko :) - maxiu170 - 20-08-2014 08:13

Ja promuje biuroreklamy, v24.biz i sejfik Big Grin Dobrze zlicza


RE: Rozdzielenie ruchu z hitleap na kilka stron PTP i nie tylko :) - mysc - 20-08-2014 08:15

Ok, no to dodaje ;D


EDIT : Dodałem sejfika i nie zalicza mi wejść z HL ;/


RE: Rozdzielenie ruchu z hitleap na kilka stron PTP i nie tylko :) - adrick1197 - 20-08-2014 08:43

jak by ktos chcial kupic ruch to mam okolo 250-300k wejsc dziennie z usa Smile
cena do ustalenia Smile


RE: Rozdzielenie ruchu z hitleap na kilka stron PTP i nie tylko :) - maxiu170 - 20-08-2014 08:51

[Obrazek: uyri4n.jpg]
U mnie sejfik zlicza wszystko ładnie Smile


RE: Rozdzielenie ruchu z hitleap na kilka stron PTP i nie tylko :) - mysc - 20-08-2014 08:59

(20-08-2014 08:51)maxiu170 napisał(a):  [Obrazek: uyri4n.jpg]
U mnie sejfik zlicza wszystko ładnie Smile

Promujesz również poprzez iframe ?

EDIT : Już widzę problem

"Aby zarabiać poprzez PTP musisz wykazać się minimalna aktywnością (20%) w reklamach punktowych (np. kliki konkursowe). Aby sprawdzić czy spełniasz ten warunek odwiedź TĘ stronę."

A to niech spadają na drzewo, nie będę klikał w linki ;P


RE: Rozdzielenie ruchu z hitleap na kilka stron PTP i nie tylko :) - sony25 - 20-08-2014 09:11

Wysyla sie ruch z hl na massuc oraz na drlikes. Nastepnie z dr likes na massuc. Efekt murowany. Ja mam teraz 13,59 €


RE: Rozdzielenie ruchu z hitleap na kilka stron PTP i nie tylko :) - Yell - 20-08-2014 09:26

Zalogować się nie mogę na massuc mimo podawania prawidłowych danych. ;/ Ktoś miał podobny problem?