Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W jakie programy inwestujecie na dzien dzisiejszy? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: W jakie programy inwestujecie na dzien dzisiejszy? (/Temat-W-jakie-programy-inwestujecie-na-dzien-dzisiejszy-92072)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: W jakie programy inwestujecie na dzien dzisiejszy? - MistrzuSysi - 24-03-2015 10:46

Zobacz ciekawy projekt. Stabilny Zysk. TrafficMonsoon to lider na rynku
Zarabiaj bez inwestowania Moc CashLinks



ZOBACZ JAK ZARABIAĆ NA TM:
============================================
• Twórcy AdHitsProfits, zaufany administrator
• Prawdziwe pieniądze w internecie bez inwestowania!
• Efektywne stabilne lider biznesu na rynku ze względu na wysokie dochody.
• Opinie na temat forów, społeczności, sieci i innych miejscach tylko pozytywne.
• Intuicyjny interfejs i inteligentna strona.
• Płatna kliki. Każdego dnia można zarobić $ 0,1-1,2. Bez inwestowania ..
• Wpłaty i wypłaty natychmiastowe dla: PayPal, SolidTrustPay, Payza.
• Z oglądania reklam można uzyskać kredyty na reklamy.
• Możliwość inwestowania w ADPACK z zyskiem 110%. Kupujesz za 50$ zarabiasz 55$.
• Zyski dla każdego ADPACKA obliczane co 60 minut. W każdej chwili można wypłacić lub kupić nowy ADPACK z zysków.
• Doskonały program partnerski 10%.

Dowód wypłaty:

[Obrazek: image.jpg]

Specjalnie dla moich poleconych Super oferta opisana w tym poście:
REFBACK 15zł ZA ADPACK



RE: W jakie programy inwestujecie na dzien dzisiejszy? - asamer - 24-03-2015 12:15

Taaa, polecam serwis wyżej ALE wspomnij, że jeden Adpack kosztuje, bagatela, 50$ Jerk2


RE: W jakie programy inwestujecie na dzien dzisiejszy? - MistrzuSysi - 24-03-2015 14:58

Dzięki za wskazówkę @[asamer]


RE: W jakie programy inwestujecie na dzien dzisiejszy? - Miko93PL - 01-05-2015 22:31

Polecam również program trafficmonsoon, zacząłem obecnie prowadzić dziennik dotyczący tego projektu więc zapraszam wszystkich zaciekawionych Jerk

http://zarabiam.com/Temat-Duze-pieniadze-malo-pracy-Trafficmonsoon-PaidVerts-MTV-by-Miko93PL-107247?page=17


RE: W jakie programy inwestujecie na dzien dzisiejszy? - todek78 - 02-05-2015 12:03

Również polecam Trafficmonsoon. Tam nie tylko inwestujemy i zarabiamy w tym programie, ale reklamujemy inne programy i znajdujemy poleconych a także potencjalnych klientów jeśli mam jakiś inny biznes. Cotygodniowe webinary, również z samym adminen, w wakacje planowana konferencja w Polsce prowadzona przed admina, dopływ funduszy z zewnątrz od reklamodawców, bardzo skuteczna rekama, neo targetowanie... dużo plusów dających długie działanie programowi.Jak ktoś ma pytania i wątpliwości, to zapraszam na priv. Posiadam kalkulator zarobków i w prezencie na start każdy inwestujący otrzymuje do 10% kwoty inwestycji, więc warto napisać i dowiedzieć się szczegółów. Zapraszam Smile


RE: W jakie programy inwestujecie na dzien dzisiejszy? - rafi213 - 02-05-2015 19:04

Ja uważam że na obecną chwilę dwa najpewniejsze programy to LUcreLab i również polecam Trafficmonsoon.


RE: W jakie programy inwestujecie na dzien dzisiejszy? - todek78 - 03-05-2015 21:27

A ja proponuje również RentierCash. Dopiero rusza i inwestycja zaczyna się od 20$ co za 13 miesięcy daje 1500$ zupełnie pasywnie, a polecając w 4 liniowej strukturze da nawet 60 tys$. Fajna konstrukcja programu która powinna zapewnić długie działanie. Na prawdę wart uwagi. Polecam i zapraszam


RE: W jakie programy inwestujecie na dzien dzisiejszy? - michu12345 - 03-05-2015 21:41

Aktualnie tylko w lucrelab ale mam jeszcze jeden program na oku.


RE: W jakie programy inwestujecie na dzien dzisiejszy? - tronjheim - 03-05-2015 22:04

Skrypt.cc, TM, Lancor Income, BnB Traders


RE: W jakie programy inwestujecie na dzien dzisiejszy? - Obywatel - 26-06-2015 20:39

Dziś z ciekawości wszedłem w Lucre Lab. Szukam jeszcze czegoś z perspektywami.