Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] (/Temat-Zostane-mentorem-Szukam-mentora-91639)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - Karpik - 27-08-2014 11:09

szukam mentora do eForsa lub innego programu.


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - lolekt - 30-08-2014 20:45

Witam!
poszukuję mentora z doświadczeniem, od siebie oferuję dużo wolnego czasu, zaangażowanie, mam motywację, więc nie odpuszczę.
Potrafię robić aplikacje w Visual Basic, które wyglądają po prostu lepiej niż spora część tych z YouTube
Oferuję również dobry kontakt (na gg jestem dostępny praktycznie cały czas)
Nie interesuje mnie spam na FB. Wolałbym robić coś więcej, rozwijać się niż zakładać kolejne konta, wklejać to samo do x grup, czekając na blokadę konta i powtórkę z rozrywki Wink
Pisać na PW lub gg 47135433


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - siwrus1231 - 01-09-2014 16:47

Witam. Szukam mentora.

Moje doświadczenie to PPA ok. rok poważnych zarobków (ponad 10 koła).
Szukam poważnego mentora, który "nauczy" mnie zarabiać w serwisie eforsa.
Interesuje mnie zarobek na odnowieniach (czytałem, że te po 7,50 sie bardziej opłacą).
Fake programy to dla mnie nie problem, "jestem" informatykiem, chodze do 4kl technikum.
Nie interesuje mnie spam na FB, no chyba, że rekreacyjnie by wpadło troche więcej leadów.
Strona to dla mnie nie problem. Jeśli będzie potrzebna to zakładam w 5 min, oczywiście nazwa.pl

Szanuje kogoś czas, szanuje kogoś pomoc. Jestem kumaty i nie zabieram dużo czasu.
Wiem, że trudno tu mówić o uczciwości ale jestem gotów oddawać 20 może nawet 30% od każdej zarobionej stówy w zależności jak będą wyglądały miesięczne zarobki.


Jeśli byłby ktoś zainteresowany współpracą ze mną bardzo proszę o PW.


PS.
Szukam osoby, która ma PRZYNAJMNIEJ 1,5 koła na miesiąc i może te zarobki udowodnić.


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - ZexKox - 02-09-2014 11:02

szukam mentora do eforsy, który podpowie mi co i jak robić aby coś zarobić Wink

Posiadam umiejętność tworzenia stron internetowych i zrobienie landing page pod dany programy to nie problem. W zamian za pomoc oferuję pewien % z zarobionych pieniędzy. Wszystko będzie zależeć od kwoty, jaką uda mi się osiągnąć.

W celu ustalenia dokładnych szczegółów proszę o kontakt na PW.


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - Kaczorek9 - 03-09-2014 23:07

Witam. Szukam mentora.
Mam ciut doświadczenia w PPA i subach, ale nic specjalnego nigdy nie osiągnąłem impreza.
W zamian za pomoc zarejestruje się z reffa + możemy się dogadać do jakiegoś % z tego co zarobie.


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - Karpik - 04-09-2014 09:10

Szukam mentora. Kontakt PW.


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - czainik111 - 04-09-2014 10:13

Szukam osoby, która już zarobiła ponad 50000,00 zł i może to udokumentować, ja ze swojej strony też to zrobię.
Wymienię się doświadczeniami, może zarobimy jeszcze więcej dzięki wymianie inforamcjiSmile


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - rekki - 07-09-2014 15:03

Witam. Poszukuję mentora, który pomoże mi ruszy w programie. Na temat zarabiania tą metodą mam bardzo małe pojęcie, dlatego poszukuję kogoś, kto mógłby pomóc mi zacząć zarabiać.

Pozdrawiam.


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - kaczorek912 - 14-09-2014 17:58

szukam mentora , posiadam sporo wolnego czasu i szybko się uczę nowości;-) PW


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - delirium - 16-09-2014 04:15

Witam, poszukuję mentora PPD, podstawowe pojęcia uploadingu znam, posiadam konto shell, mam chęci i dużo
czasu na działanie. Uploadowałem kiedyś przez rok gdy jeszcze istniał Egofiles ale po jego upadku a moim wyjeździe musiałem z tym skończyć, teraz chciałbym wrócić i trochę "kokosów" wyciągnąć smile.png Wiem że wszystko zależy od chęci i czasu poświęconego tej pracy tak więc mogę je zagwarantować.
Stały kontakt / Konto Shell / Znajomość podstawowych pojęć / Wytrwałość i ambicje

Proszę pisać śmiało PW lub GG 51416074