Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zabawa: Państwa,Miasta - gramy :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Zabawa: Państwa,Miasta - gramy :D (/Temat-Zabawa-Panstwa-Miasta-gramy-D-90530)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Zabawa: Państwa,Miasta - gramy :D - Kurus92 - 10-06-2014 11:47

@up ok,sorry Big Grin

Labrador

Aktor o nazwisku zaczynającym się na ,,A". ?


RE: Zabawa: Państwa,Miasta - gramy :D - GoodLecki - 10-06-2014 12:14

Woody Allen

Jak się nazywa najwyższy budynek na swiecie


RE: Zabawa: Państwa,Miasta - gramy :D - adamsonm - 11-06-2014 11:15

@up kolejne hasło krzyżówkowe... facepalm


RE: Zabawa: Państwa,Miasta - gramy :D - GoodLecki - 11-06-2014 12:35

A co ty wróżka ? Takie mi wpadło do głowy bo akurat czytałem o tym, przykro mi że nie znasz odpowiedzi facepalm


RE: Zabawa: Państwa,Miasta - gramy :D - Hybrid1990 - 11-06-2014 12:57

del


RE: Zabawa: Państwa,Miasta - gramy :D - adamsonm - 11-06-2014 13:50

(11-06-2014 12:35)GoodLecki napisał(a):  A co ty wróżka ? Takie mi wpadło do głowy bo akurat czytałem o tym, przykro mi że nie znasz odpowiedzi facepalm

Masz problemy z myśleniem? Stwierdziłem że hasło krzyżówkowe, a wróżką to możesz być ty, bo wiesz że ja nie znam odpowiedzi. Radzę zapoznać się z regułami gry, którą zna chyba każde dziecko. No chyba że ty nie doszedłeś jeszcze do tak wymagających gier.


RE: Zabawa: Państwa,Miasta - gramy :D - GoodLecki - 11-06-2014 15:18

Dzięki hybrid , nie grałem nigdy zobaczyłem temat państwa miasta, potem ostatni temat o aktorze to pomyslałem ze lecą pytania przypadkowe.
Adamson istotnie zn każde dziecko dlatego ty znasz a ja nie Smile

Gatunek koczkodana na litere R Big Grin


RE: Zabawa: Państwa,Miasta - gramy :D - adamsonm - 11-06-2014 21:05

po 1 jak już się odnosisz do mnie to kopiuj poprawnie nick. Po 2, jako dziecko uczyłeś się mówić, pisać, liczyć, czytać. Rozumiem że skoro nie jesteś już dzieckiem, choć w to wątpię po wypowiedziach, to już nie potrafisz informacji z dzieciństwa? I tak jestem dzieckiem bo mam rodziców. A czy jestem młodociany, to zaskoczę Cię. Nie, dowodzik już jest, prawo jazdy nawet, więc nie ośmieszaj się.



żeby nie rozmywać:

Koczkodan RUDY

Marka samochodu na F


RE: Zabawa: Państwa,Miasta - gramy :D - GoodLecki - 11-06-2014 23:07

"po 1 jak już się odnosisz do mnie to kopiuj poprawnie nick. Po 2, jako dziecko uczyłeś się mówić, pisać, liczyć, czytać. Rozumiem że skoro nie jesteś już dzieckiem, choć w to wątpię po wypowiedziach, to już nie potrafisz informacji z dzieciństwa? I tak jestem dzieckiem bo mam rodziców. A czy jestem młodociany, to zaskoczę Cię. Nie, dowodzik już jest, prawo jazdy nawet, więc nie ośmieszaj się."

Wolniej, bo cały monitor poplułeś aż z podniecenia Smile
Fiat 126p . Państwo na L


RE: Zabawa: Państwa,Miasta - gramy :D - adamsonm - 11-06-2014 23:19

GoodLecki masz jakiś problemik? jak tak to zapraszam na PW

Litwa

Miasto na Ł.