Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy Panel Partnera - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Nowy Panel Partnera (/Temat-Nowy-Panel-Partnera-85413)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Nowy Panel Partnera - jaro225 - 10-02-2014 23:16

Czy aby na pewno wszystko dobrze zalicza z JavaScript iFrame (hdplayer)? Dzisiaj i wczoraj strasznie spadła konwersja (rejestracje na aktywacje).
Dałoby radę zmienić w JS iFrame tą promocję? Jest napisane, że promocja 1,23zł, lepiej byłoby chyba, gdyby było 0zł, tak jak przy rejestracji przy wejściu w link.


RE: Nowy Panel Partnera - creativeD - 11-02-2014 00:02

(10-02-2014 23:14)stmn napisał(a):  Spokojnie, jednoznacznie jeszcze nikt nie napisał, że stare linki przestaną działać, nie macie co się martwić na zapas. Wink
Jednak ja sądzę że działają, lecz nie nalicza z nich leadów. Niech się wypowie eforsa, najlepiej jak najszybciej.


RE: Nowy Panel Partnera - kankosek - 11-02-2014 01:19

No wreszcie jakoś to wygląda. Widzę, że ładnie się rozwijacie, ale coś nie chce mi nic wchodzić. Kiepsko z zarobkami Tongue


RE: Nowy Panel Partnera - eforsa - 11-02-2014 13:30

(10-02-2014 21:57)creativeD napisał(a):  Nie wiem czy to przez te nowe linki wprowadzone przez was czy od gimbazy tak mało dziś zarobiłem Big Grin Podmienić linki na nowe zajął by mi tydzień ;/

Stare linki również działają i cały czas to zostawiamy.
Nowe linki dają Nam możliwość dalszego ich rozwoju w przyszłości tj. między innymi planujemy rozbudować statystyki wejść oraz uprościć/skrócić linki partnerskie aby wyglądały lepiej.

Sugerujemy aby każdy z partnerów w miarę możliwości zaczął używać stopniowo już nowych linków, bo tak jak wspomnieliśmy to je będziemy rozwijać w przyszłości.

--------------------------------
Jeżeli jeszcze ktoś ma jakiekolwiek problemy z nowym panelem / zauważy jakiś błąd / coś u niego nie działa to prosimy postępować wg. procedury:

Wysłać do Nas e-mail na [email protected] zawierający:
* dane konta Login/e-mail
* opis problemu + ew. adres PP którego on dotyczy
* Wszystko sprawdzimy, wszystko rozwiążemy i na każdą wiadomość odpowiemy!


Pozdrawiamy i liczymy, że nowy panel przypadnie do gustu wszystkim partnerom.


RE: Nowy Panel Partnera - themate0 - 11-02-2014 15:10

nie działają landing page na nowych linkach


RE: Nowy Panel Partnera - Mari30 - 11-02-2014 19:46

I znowu Ja z nowym problemem.
Teraz to już wgl nie mogę się zalogowac na konto. Tak jakby nie istniało. Dzisiaj próbowałem się logowac jakos o 19 ostatnio raz i nie mogę a wcześniej było wszystko okej. Pozdrawiam


RE: Nowy Panel Partnera - Malkolm - 11-02-2014 20:08

mam ten sam problem, też nie mogę się zalogować


RE: Nowy Panel Partnera - Doragon - 11-02-2014 20:16

Też potwierdzam. Dwa konta i jedno tak jakby nie istniało.
Rano wysłałem wiadomość do eforsa z odpowiednimi danymi i czekam.
Oczywiście wczoraj nie mogłem ich połączyć.
Też wyślijcie wiadomość jak tego jeszcze nie zrobiliście.


RE: Nowy Panel Partnera - stmn - 11-02-2014 20:32

Do wszystkich, którzy nie mogą się zalogować:

1. Spróbujcie zresetować hasło: http://panel.eforsa.pl/auth/forgotten_pwd
2. Jeśli macie jakiekolwiek konto i jesteście zalogowani to skorzystajcie z tego formularza aby przyłączyć pozostałe: http://panel.eforsa.pl/profile/linking


RE: Nowy Panel Partnera - Mari30 - 11-02-2014 20:42

Nie mogę niestety zresetowac hasła, ponieważ wyskakuję Mi, że nie ma takiego konta, lecz gdy staram utworzyc konto o tych samych dany jest napisane, że jest już zajęte e-mail oraz login. Dlatego czekam na odpowiedź eforsy Smile