Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy - robi007 [suby, skracanie] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy - robi007 [suby, skracanie] (/Temat-Dziennik-Pracy-robi007-suby-skracanie-80192)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Dziennik Pracy - robi007 [PPI] - robi007 - 01-08-2015 13:05

Długo nie pisałem ale lubię wracać do swojego dziennika... robię nadal na PPI i porównywałem ostatnio sobie 3 serwisy (installerex, cinstaller oraz netcashrevenue).

Tak wygląda zestawienie zarobków z 1 dnia na poszczególnych serwisach:
[Obrazek: 99RDVdc.png] - installerex (najgorzej)
[Obrazek: iLx3XZl.png] - netcashrevenue
[Obrazek: pCRx29y.png] - cinstaller

Jeśli mam wybierać między cinstaller a netcashrevenue to odpowiada mi bardziej netcash, nie wiem co się stało z installerexem który swego czasu był wysławiany jako najlepszy serwis ppi - teraz jest wg mnie cienki i to bardzo, słaby kontakt z supportem itp - dam znać do końca dnia czy jeszcze coś wpadło i od razu po północy zmieniam linki do netcash.


RE: Dziennik Pracy - robi007 [PPI] - Money. - 01-08-2015 13:52

(01-08-2015 13:05)robi007 napisał(a):  Długo nie pisałem ale lubię wracać do swojego dziennika... robię nadal na PPI i porównywałem ostatnio sobie 3 serwisy (installerex, cinstaller oraz netcashrevenue).

Tak wygląda zestawienie zarobków z 1 dnia na poszczególnych serwisach:
[Obrazek: 99RDVdc.png] - installerex (najgorzej)
[Obrazek: iLx3XZl.png] - netcashrevenue
[Obrazek: pCRx29y.png] - cinstaller

Jeśli mam wybierać między cinstaller a netcashrevenue to odpowiada mi bardziej netcash, nie wiem co się stało z installerexem który swego czasu był wysławiany jako najlepszy serwis ppi - teraz jest wg mnie cienki i to bardzo, słaby kontakt z supportem itp - dam znać do końca dnia czy jeszcze coś wpadło i od razu po północy zmieniam linki do netcash.

To prawda, ostatnio Installerex miał problemy z chromem, gdzie cały czas blokowali ich strony. Teraz już to raczej ogarnęli, ale konwersja spadła Tongue Może wszystko wróci do normy, oby. Kontakt jest słaby? Od niedzieli do czwartku są dostępni od 10 do 17, mają często spotkania więc czasami nie odpisują przez, np. 2h. Powodzenia w zarobkach! Cool


RE: Dziennik Pracy - robi007 [PPI] - Bidbar96 - 03-08-2015 19:16

Nie szkoda Ci zycia i czasu na tak mierne zarobki? Toc juz z tego shorte na fanpage w ciagu miesiaca wiecej wyciagniesz a mniej roboty;/


RE: Dziennik Pracy - robi007 [suby, skracanie] - robi007 - 14-01-2016 06:51

Chciałbym powrócić z dziennikiem aby usprawnić sobie pracę.
Z PPI przygoda już zakończona Smile teraz jedynie działam na subach oraz na skracaniu używając adf.ly

Do tej pory udało mi się uzbierać na LM:

[Obrazek: b7e3f2e4ba.png]

Natomiast na adf.ly łącznie:

$50.45164
links total earnings

W ostatnim miesiącu:

All Available Earnings:

$5.01


Prowadzę blog oraz 5 FanPage'y. O swoich sukcesach oraz porażkach będę starał się pisać na codzień. To co podałem powyżej to aktualny bilans od przerwy z PPI które nie przynosiło mi zadowalających zarobków a stawało się z dnia na dzień coraz bardziej męczące. Nie chciałbym poraz 3ci porzucić dziennika ponieważ chce dzięki temu z systematyzować swoją prace ponieważ doszło jej sporo.

Zacząłem również 1 nisze testować na FireSub.

Poza tym ... nic ciekawego. Sad

Dzisiaj zarobiłem z leadmore.pl
Wizyty 62
Rejestracja 0
Skuteczność 0.00 %
Zysk 0.00 zł

Aktualnie jest: 85.1 zł