Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarobić na doładowanaich? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: Jak zarobić na doładowanaich? (/Temat-Jak-zarobic-na-doladowanaich-79210)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Jak zarobić na doładowanaich? - Androidowiec - 02-11-2013 16:23

Przynajmniej jak dodadza wiecej pp to spam bedzie bardziej roznorodny, a nie jak teraz na jednej stronce 100 komentarzy z doladowaniami


RE: Jak zarobić na doładowanaich? - damianus627 - 03-11-2013 11:57

Nie sądzę, że aż tak się to zmieni. Nie raz widzę, że jak jeden da link do doładowania, to później cała reszta robi to samo.


RE: Jak zarobić na doładowanaich? - AnnaKa - 04-11-2013 10:42

Duzy problem w tym ze latwo sprawdzic gdzie linki sa dodawane. Praktycznie nie ma juz strony bez rejestracji gdzie nie ma linkow es czy innych programow ktorych nie polecam. Niektorzy zarobili dzieki temu . Ale przy okazji zrobili wielkie glupstwo. Nie podam serwisow bo to dziala w tym kierunku potem ze ja podami ktos mysli 'a co tam moje linki nie zaszkodza'. Internet jest jak przyroda na swiecie ... Zniszczyc sie go nie da ale mozna zanieczyscic. To wlasnie sie stalo wiec poczekajcie spamerki i spamerzy az sie troche ta siec 'odrodzi' wtedy bedzie lepiej . I przy okazji juz bedzie wiadomo co jest przyczyna niskich konwersji . Jak powszechnie wiadomo spam da kiepskie efekty konwersji . Wiem po sobie. Dlatego tez dobrze jest zrobic swoja tak jakby kampanie reklamowa ktora wiarygodnie wyglada. Bo teksty typu firma rozdaje free doladowania jest juz slabe Smile


RE: Jak zarobić na doładowanaich? - aero2 - 06-11-2013 09:47

Co za problem, tworzysz domenę, dajesz stronę PP w iFrame i za cholerę nikt w Google nie znajdzie gdzie spamowałeś.Tongue