Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poziomy kont w FC - Zmiany? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Poziomy kont w FC - Zmiany? (/Temat-Poziomy-kont-w-FC-Zmiany-71495)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Poziomy kont w FC - Zmiany? - BabyBuns - 23-06-2013 13:53

(23-06-2013 13:36)Max998 napisał(a):  Ah czyli teraz korzystać z FC mogą jedynie ci z IE itp?
Co mi to da, że sprawdzę, piszę wyraźnie, że nie mam zamiaru korzystać z innej przeglądarki..

A jeśli mam korzystać z różnych narzędzi itp. by móc korzystać z jednej strony to na prawdę nie ma sensu ten proces.. Smile

Jesteś taki głupi czy udajesz? Jak na innej przeglądarce Ci pójdzie, to chyba jasne jest to, że problem leży z Twojej strony a konkretnie po stronie przeglądarki.


RE: Poziomy kont w FC - Zmiany? - Max998 - 23-06-2013 14:10

No ale dlaczego do tej pory było wszystko ok?

Nie umiesz odpowiedzieć normalnie tylko dogadywać swoimi dennymi tekstami?
Nie jestem tutaj jakimś nowym laikiem więc trochę szacunku do kogoś z dłuższym stażem tutaj..
Bądź taki mądry do admina lub moda to długo tutaj nie posiedzisz..


RE: Poziomy kont w FC - Zmiany? - TastemanPL - 23-06-2013 14:12

Jedyny bug jaki mnie czasem trapi to to że jak sprawdzam statystykę w plikach to mnie czasem wywala.


RE: Poziomy kont w FC - Zmiany? - BabyBuns - 23-06-2013 14:13

(23-06-2013 14:10)Max998 napisał(a):  No ale dlaczego do tej pory było wszystko ok?

Nie umiesz odpowiedzieć normalnie tylko dogadywać swoimi dennymi tekstami?
Nie jestem tutaj jakimś nowym laikiem więc trochę szacunku do kogoś z dłuższym stażem tutaj..
Bądź taki mądry do admina lub moda to długo tutaj nie posiedzisz..

Mówię prawdę, a że Ciebie to boli, nie moja wina. Skoro nie chcesz zrobić NIC w kierunku znalezienia problemu, nie mój problem. Nie wykazujesz żadnego zaangażowania w kierunku zlokalizowania problemu ale oczywiście pretensje trzeba mieć. Nie chcesz sobie pomóc, baw się dalej sam. Bo widzę, że włączenie innej przeglądarki na kilka minut to dla Ciebie bardzo wielki problem.


RE: Poziomy kont w FC - Zmiany? - Max998 - 23-06-2013 14:17

Według mnie jeśli ktoś prowadzi stronę to powinien dopasować ją do potrzeb każdego a nie dla wybranych. Wink


RE: Poziomy kont w FC - Zmiany? - BabyBuns - 23-06-2013 14:33

(23-06-2013 14:17)Max998 napisał(a):  Według mnie jeśli ktoś prowadzi stronę to powinien dopasować ją do potrzeb każdego a nie dla wybranych. Wink

Dla wybranych? Ty chyba sobie kpisz. Z tego co widzę, tylko Ty masz taki problem i nawet nie pofatygowałeś się aby zgłosić ten problem czy poprosić o pomoc. Ba, nawet nie chce Ci się sprawdzić innej przeglądarki. Ale po co, lepiej wyjechać z pretensjami i, że to czyjaś wina, nie Twoja.



Sory, że robię offtop ale nie lubię kierowanego do mnie postu bez odpowiedzi.


RE: Poziomy kont w FC - Zmiany? - Max998 - 23-06-2013 14:34

Informowałem o tym nie raz w temacie FC, gdzie zostałem poinformowany, że trwają nad tym prace bo nie wszyscy a parę osób ma ten problem. Wink

Cytat:Max, sprawdzamy ten problem, jednak występuje on tylko u niektórych przez co ciężej jest zlokalizować źródło problemu.



RE: Poziomy kont w FC - Zmiany? - FireMedia - 23-06-2013 14:35

Max, ale w tym przypadku to ty jesteś wybrany bo innym działa, więc my dopasowujemy stronę do potrzeb zdecydowanej większości... a jeśli ktoś wybrany ma problem, to najczęściej leży on po stronie użytkownika, my sprawą możemy się zająć jeśli napiszesz nam jakie pliki próbujesz wrzucać, jaki system, jakie przeglądarki, jaka waga pliku, oraz jaka prędkość internetu. Jeśli ty nie będziesz szukał problemu u siebie to my także go u Ciebie nie znajdziemy, chyba, że chcesz, żebyśmy się włamali do Twojego kompa...


RE: Poziomy kont w FC - Zmiany? - Max998 - 23-06-2013 14:42

No nic trudno. Smile
Dodam na koniec, że problem występuje u mnie w laptopie z W7 64 bit i komputerze stacjonarnym z XP.
Pliki nie działające tj. które nie chcą się wgrać mają jeden 109 MB a drugi 15 MB.
Moja przeglądarka to FireFox.

Prędkość downloadu: 47,94 mb/s.
Prędkość uploadu: 14,67 mb/s.
Ping: 26 ms.


RE: Poziomy kont w FC - Zmiany? - FireMedia - 23-06-2013 16:16

W przypadku wystąpienia jakiegokolwiek problemu, piszcie proszę od razu na [email protected]
W treści maila należy podać login, opis problemu i najlepiej screeny.
Jeżeli nie mamy zgłoszeń o problemach, to nie możemy interweniować