Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tymbark- Kapselkowy Cube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Tymbark- Kapselkowy Cube (/Temat-Tymbark-Kapselkowy-Cube-70127)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Tymbark- Kapselkowy Cube - masterex2 - 10-06-2013 21:49

(10-06-2013 21:25)burza21989 napisał(a):  mam 2.20 sekund i lipa nie ma mnie na liście ;/ Chyba byłem za szybki. Bo inni by nie mieli jak rywalizować i mnie odrzucili ;/

Szybki jesteś. Cub się kręci 4s więc ciekawe jak mogłeś mieć 2.20 Wink


RE: Tymbark- Kapselkowy Cube - Synkretysta - 11-06-2013 10:30

Wszyscy co osiągali czasy poniżej 5s używali SH o wartościach dość wysokich. Dlatego "Kapsel" pisał, że dużo osób odsiewał. Kostka musiała sie kręcić określoną ilość czasu, nie krócej. Do gry trzeba było podejść z rozsądkiem, no i mieć szybką myszke. Po zakończeniu kręcenia był czas około 0.5s na ustawienie myszki na kapslu, a po kliknięciu kapsla można było spokojnie najechać na miejsce, gdzie pojawi sie przycisk do wyboru formularza. Czas wpisywania danych nie był już mierzony.

Co do nagród głównych - znajdowały się na przeciwnej stronie sześcianu - już podczas kręcenia kostki można było suwakiem wymusić jej obrót. Więc jak stawała - była już ustawiona konkretną ścianą do nas. A reszta zależała od naszej szybkości klikania i łącza.