Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gameflow.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Gameflow.pl (/Temat-Gameflow-pl-69044)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Gameflow.pl - CRUZA - 24-06-2015 12:56

Wyskakują różni reklamodawcy bo jako klient mają podpisane umowy z większymi sieciami i swoich klientów maja rozliczanych jako poleconych (refy). Każdy może taką sieć założyć i wynegocjować warunki współpracy z innymi sieciami, kupujesz odpowiedni skrypt do podłączenia się i rozliczania się z leadów i latasz. Część prowizji zostaje u Ciebie resztę oddajesz swoim klientom wg.ustalonych przez siebie stawek. Często robisz kampanie w której płacisz tylko za lead a od innej sieci albo producenta gry masz lead + CPS który często przewyższa dochód z leadów.


RE: Gameflow.pl - Jork - 17-02-2016 23:53

Mam pytanko czy wypłacają czy nie ma problemów żadnych ?
Jak ktoś zarabia w tym serwisie i chciałby mi pomóc w ogarnięciu wszystkiego bo na razie zielony jestem w reflinkach to byłbym bardzo wdzięczny.
Ogólnie zarabiam tylko na Programach partnerskich Leadmore lecz chcę spróbować swoich sił także w reflinkach Smile


RE: Gameflow.pl - xZezik - 24-03-2016 22:38

Czy bez dużej grupy odbiorców można coś na tym zarobić? Wink


RE: Gameflow.pl - Soplica - 10-04-2016 23:16

Kontakt z supportem jest straszny odpowiadają w przeciagu 3-4 tygodni na jedno pytanie....


RE: Gameflow.pl - osinex - 24-04-2016 14:43

Hej
Trochę odkopuje ale nie chce nowego tematu tworzyć.
Czy może mi przeszkodzić w wypłacie to, że będę działał na linkach bezpośrednich wysyłając je poprzez jakiś komunikator albo fejsa czy cos? Mam podanego swojego bloga ale działał bym inaczej.


RE: Gameflow.pl - radek0389 - 24-04-2016 17:50

Dla bezpieczeństwa ukryj referer.
Najważniejsze aby ruch był wartościowy, bo puste rejestracje, skąd by nie pochodziły, to i tak spowodują blokadę konta.


RE: Gameflow.pl - osinex - 26-04-2016 10:29

Ukryć referer, masz na myśli użycie skracacza albo domeny czy źle zrozumiałem?
Dzięki za odpowiedź Smile


RE: Gameflow.pl - radek0389 - 06-05-2016 22:14

Sorry ze z takim opóźnieniem odpowiadałBig Grin.
Chodzi o to żeby ukryć, skąd pochodzi wejście a link referencyjny. Wpisz w google: hide my referer.


RE: Gameflow.pl - Corso - 06-05-2016 22:23

Ja działałem na tym i mi wypłacali bardzo dobrze, rejestracje były puste, często mi się znajomi rejestrowali i nie dostałem bana.


RE: Gameflow.pl - Kowalewski - 09-05-2016 22:25

(06-05-2016 22:23)Corso napisał(a):  Ja działałem na tym i mi wypłacali bardzo dobrze, rejestracje były puste, często mi się znajomi rejestrowali i nie dostałem bana.
Jaka stawka za rejestrację? Tongue