Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
goldenbattles (gra przeglądarkowa) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: goldenbattles (gra przeglądarkowa) (/Temat-goldenbattles-gra-przegladarkowa-65140)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: goldenbattles (gra przeglądarkowa) - scibi - 26-05-2013 10:05

A firme jak moge zalozyc? Od danego poziomu ? Bo nie moge znalesc tej opcji. Fakt ze stamina bylem slepy 1 na 20min lub eurosy


RE: goldenbattles (gra przeglądarkowa) - Szaman1644 - 26-05-2013 10:38

Ktoś dozbierał do wyplaty???


RE: goldenbattles (gra przeglądarkowa) - jabolek1991 - 26-05-2013 18:49

Ja dorobiłem się trochę euro ale jeszcze nie zamierzam wypłacać. Firmę robi się w zakładce Possesions -> Companies -> Create New Company Mam firmę Weapons, iron/steel, grain/flour/malt, meat/skin/leather, cotton/thread/textile i widziałem, że ktoś mają w PL jeszcze 2x Weapons i Maszyny (to tak dla wiadomości kogoś). Polecam zrobić firmę z domami lub jakimiś ubraniami w PL.


RE: goldenbattles (gra przeglądarkowa) - Kazio_Odlotowy - 26-05-2013 22:29

Dałoby radę napisać jakiś poradnik dla początkujących?


RE: goldenbattles (gra przeglądarkowa) - jabolek1991 - 27-05-2013 02:27

W Economy -> Jobs klikasz raz na dzień Pracuj, na starcie każdy ma pistolecik z 200 hitami, walczysz z alienami 1 lvl z NO aggresiv (nie będzie Cię atakował jako 1), starasz się walczyć z 1 lvl właśnie z NO aggresiv, jak osiągniesz 2 lvl to próbuj bić tych NO 2 lvl, jak nie walniesz ich na hita to wróć do 1 lvl. Ogólnie to musisz bić alienów tak, żeby każdy leciał na hita. Pamiętaj, że masz staminy np 5 i jak użyjesz broni/zaatakujesz to tracisz 1 staminy po tym masz staminy 4/5 i już trochę mniej bijesz niż jakbyś miał 5/5 Bije się tak, żebyś staminy miał maxymalnie 1-2 mniej od Twojego maxa staminy.

edit: Jak ktoś chce pistolet to będę niedługo produkował, żeby kupić ode mnie pistolet po moich kosztach produkcji (ok 3-4 taniej niż na markecie od gry) to trzeba mi przynieść 15 pistol keymat, jak ktoś chce kupić pistolet a ma 5-10 keymats pistol to możemy się dogadać.

*Pistol keymats - materiał do wytwarzania broni, żeby je zdobyć trzeba pojechać do miasta innego niż stolica (np Lublin, Kraków itd w PL) i tam zabijać alienów od 6 lvl wzwyż (6 lvl też). Jak coś to pw.

SKUPUJE MATERIAŁY WSZYSTKIE PO 0,4 pln!


RE: goldenbattles (gra przeglądarkowa) - scibi - 28-05-2013 09:56

warto patrzec ile masz cp, wplywa ona na sile Twoich ataków.

zapraszam do gry,
proponuje rejestrowac sie na UK lub Netherlands, gdzie stawki za prace i przelicznik waluty jest duzo lepszy niz pln.
Po czasie mozna przeniesc sie do ukochanej polski, za cene 1golda + cena podrózy.

http://www.goldenbattles.com/referrer/mrScibi

Pozwól mi być swoim mentorem juz dzis Wink


RE: goldenbattles (gra przeglądarkowa) - jabolek1991 - 28-05-2013 12:20

Utworzyłem grupę na facebooku w celu wzajemnej pomocy w grze. Jak ktoś chce dołączyć to pisać na pm. Gra jest warta naszego czasu, można fajną kasę zarobić jak się ogarnia co i jak Smile


RE: goldenbattles (gra przeglądarkowa) - Rojek - 28-05-2013 16:09

W jakim czasie można zarobić te 50$? Smile


RE: goldenbattles (gra przeglądarkowa) - scibi - 28-05-2013 17:14

50$ euro czyli wiecej niz 50dolcow, napewno znacznie znacznie szybciej niz na klikaniu buxów Wink
http://www.goldenbattles.com/referrer/mrScibi

i nie zarobic tylko dorobic przy okazji gry Smile


RE: goldenbattles (gra przeglądarkowa) - jabolek1991 - 29-05-2013 15:50

Zapraszam wszystkich aktywnych graczy do grupy na FB : https://www.facebook.com/groups/goldenbattles/
Będziemy pomagać sobie nawzajem zarabiać w grze Smile

Przewiduje tańsze pistoleciki dla uczestników grupy!