Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid (/Temat-surveymad-com-surveywage-com-lepsze-get-paid-62979)



RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 12-01-2013 10:57

Potwierdzam wczoraj wieczor zlecona dzisiaj rano dotarła Smile
Zapraszam do zarabiania Big Grin

atak btw to może ktoś mi powie jak u niego stoi sprawa z refami na surveymad?
Bo tak jak na surveywage zlicza to na mad nie chce wogóle zliczać punktów. Nie wiem czy to tylko u mnie coś czy inni też tak mają. A support nie raczy odpisać.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - marcin3008 - 12-01-2013 11:19

ciekma, ja też nie dostaje punktów za refa na surveymad.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - sebek1298 - 12-01-2013 11:56

Mi w ogóle nie zalicza punktów za taski CrowdFlower


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 12-01-2013 12:02

@up jak to wogóle? A dobrze robisz?


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - sebek1298 - 12-01-2013 12:25

Zrobiłem całe 5 stron obrazków (aż do "Thanks for your hard work!") i mimo tego nie dostałem punktów


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 12-01-2013 12:26

Sebek a to był training mode? Jeśli tak to czasami nie dostaje się kasy za trening dopoki go nie przejdziesz i nie zaczniesz normalnie oceniać Smile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - aero2 - 12-01-2013 12:31

Ja czekam na drobne, wczoraj zleciłem.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - marcin3008 - 12-01-2013 16:38

Jak wam się odświeża task z zdjęciami? Mi już się jakoś od kilku godzin nie chce się odświeżyć.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - buch - 12-01-2013 18:12

(12-01-2013 16:38)marcin3008 napisał(a):  Jak wam się odświeża task z zdjęciami? Mi już się jakoś od kilku godzin nie chce się odświeżyć.

to samo mialem 3 dni temu ze zadnego zadania nie bylo dla mnie, wczoraj za to wpadaly co chwila, a dzisiaj znowu nic i juz sobie darowalem, Tobie to samo radze, odpocznij a jutro zapewne zadania beda dla Ciebie dostepne


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - krisrob - 12-01-2013 20:48

(07-01-2013 23:02)timek41 napisał(a):  Serwis surveymad wypłaca jak najbardziej , zapraszam do zapisów, w zamian za refa Video tut jak na get-paid (pisać na PW). Surveyage testowany, ale myślę że również wypłaca , bo to praktycznie kopia surveymad.

2 wypłaty testowe , płaci Smile
[Obrazek: surveymad1.jpg]

nr2

[Obrazek: surveymad2.jpg]

Ostrzeżenie
Zapisałem się do surveywage z polecenia Timka ponieważ obiecywał pomoc w zarabianiu niestety nie otrzymałem pomocy,nie odpowiada na PW. Mogłem zapisać się z polecenia Ciekmy to lepiej bym na tym wyszedł.