Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Upadł kolejny "Najlepszy na świecie system zarabiania pieniędzy" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Upadł kolejny "Najlepszy na świecie system zarabiania pieniędzy" (/Temat-Upadl-kolejny-Najlepszy-na-swiecie-system-zarabiania-pieniedzy-57546)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Upadł kolejny "Najlepszy na świecie system zarabiania pieniędzy" - Kabajana - 18-08-2012 08:01

I to jest potwierdzeniem, że nawet takie programy jak BB, i JBP nie są bezpieczne.
KAŻDA piramida może upaść, i tak się stanie.


Odp: Upadł kolejny "Najlepszy na świecie system zarabiania pieniędzy" - PlastPL - 18-08-2012 08:06

Na gazeta.pl nawet pojawil sie artykul

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2


RE: Upadł kolejny "Najlepszy na świecie system zarabiania pieniędzy" - Arrekin - 18-08-2012 08:22

@cris2127 a jak państwo upadnie? i uważaj bo ubezpieczenia będzie na tyle by każdy dostał.


RE: Upadł kolejny "Najlepszy na świecie system zarabiania pieniędzy" - mucha0013 - 18-08-2012 10:39

Właśnie się zabierałem za "zabawe" na Zeek ale jak zacznie działac to będę kontynuował to


RE: Upadł kolejny "Najlepszy na świecie system zarabiania pieniędzy" - Kabajana - 18-08-2012 10:52

Powodzenia. Jeżeli raz padł, to po powrocie, taki trup ma 90% szans że znów padnie :|


Odp: Upadł kolejny "Najlepszy na świecie system zarabiania pieniędzy" - PlastPL - 18-08-2012 11:13

Jesli chodzi o scislosc to nie padl i prawdopodobnie jescze mogl dlugo dzialac. Wink

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2


RE: Odp: Upadł kolejny "Najlepszy na świecie system zarabiania pieniędzy" - tomazzi - 18-08-2012 11:22

(18-08-2012 11:13)PlastPL napisał(a):  Jesli chodzi o scislosc to nie padl i prawdopodobnie jescze mogl dlugo dzialac. Wink

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

tutaj zgadzam się w pełni, program nie upadł tylko został zmuszony do zawieszenia na tą chwilę działalności ze względu na strukturę i model piramidy finansowej.Możliwe, że jeszcze powróci z innym modelem swojej struktury i działania, tego nie wiemy ale pisanie, że program upadł nie jest prawdziwe, gdyby nie zgłoszenia i kontrola zeek działał by dalej bez żadnych zmian i kiedyś by upadł to na pewno i co ku temu nie ma wątpliwości ale nie stało by się to jeszcze teraz


RE: Upadł kolejny "Najlepszy na świecie system zarabiania pieniędzy" - cris2127 - 18-08-2012 11:55

Po prostu nie ma kasy na wypłacanie, jak to piramida. Musi trochę nazbierać $$$ i znów zacznie działać


Odp: Upadł kolejny "Najlepszy na świecie system zarabiania pieniędzy" - PlastPL - 18-08-2012 12:18

Jakby to odemnie zalezalo to bys zostal nagrodzony banem

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2


RE: Upadł kolejny "Najlepszy na świecie system zarabiania pieniędzy" - cris2127 - 18-08-2012 18:07

za co ? Smile