Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: UInvest - Inwestowanie w realny biznes (/Temat-UInvest-Inwestowanie-w-realny-biznes-51703)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Arrekin - 28-08-2012 08:16

Nie rozumiem pytania. Mógłbyś je sformułować jakoś inaczej?

To Uinvest wykupuje "akcje" firmy i potem sprzedaje wśród swoich użytkowników.


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Meloman - 28-08-2012 09:39

Ehh, to taka mega rozkmina na temat programu więc mi trudno sformułować dokładnie te pytanie, gdyż jest to bardzo trudne do pojęcia.

Jak pomyśle jak dokładnie sformułować pytanie, to zapytam. A teraz pytam inaczej trochę : Co jeśli 100% akcji będzie INCA czyli UInvesta ?


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - seba12a - 28-08-2012 09:58

inwestuje 150$ i mam 18$ na miesiąc czyli musze 10miesiecy to trzymać :? Zero gwarancji i 10 miesiecy tam mam trzymac kasę :? To juz wolę 2-6% dziennie i tez nie mam gwarancji


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - duzypawel - 28-08-2012 11:19

jak poczytasz ten dział od początku albo zadasz sobie trud i wejdziesz na stronę uinvestu to dowiesz się wtedy, że poza tym zyskiem nadal posiadasz akcje firmy, które możesz odsprzedać.

PS: zanim jeszcze się o tym dowiesz to przelicz jeszcze raz czy aby na pewno 10 miesięcy Smile


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - seba12a - 28-08-2012 11:39

no z tego co mi wiadomo to akcje moga roznąc albo spadać więc czemu mam byc nastawiony na zysk. Kto mi odkupi akcje jak firma padnie albo jak UInvest zniknie ?


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - klook - 28-08-2012 11:58

Ryzyk - fizyk.
Tu jest trochę jak na giełdzie.


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Arrekin - 28-08-2012 17:15

Zawsze na poczatku 100% akcji nalezy do Uinvest, więc pytanie co będzie gdy INCA bedzie miec 100% jest bez sensu

To działa tak że Uinvest wykłada kasę i wykupuje część jakiegoś biznesu. Następnie ten swój kawałek dzieli na małe kawałeczki i sprzedaje użytkownikom. Teraz dany biznes zarabia kasę i daje odpowedni % zysków Uinvest które potem rozdaje to użytkownikom.

Ktoś może zapytać po co się tak trudzić skoro Uinvest może wziąć cały zysk i krótko mówiąc mieć wyjebane.
Otóż odpowiedź jest banalnie prosta, każdy biznes może upaść więc zawsze jest ryzyko. Natomiast gdy Uinvest sprzeda całość posiadanych akcji pomiędzy ludzi odzyska cały wkład. A więc nie ma dla nich ryzyka i tylko sobie biorą 10% dla siebie od zysków ludzi( a więc mniejszy zysk, ale 0 ryzyka że stracą kasę, to ryzyko bierze na siebie osoba która te akcje kupi. )

Co do ludzi narzekających na zarobki to bardzo proszę ale wyjdźcie i zamknijcie za sobą drzwi, to jest poważny biznes anie kolejna piramidka oferująca gruszki na wierzbie. Tu inwestujesz w realny biznes który naprawdę istnieje i naprawdę zarabia. Ryzyko ze upadnie jest minimalne.


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Meloman - 28-08-2012 19:24

Dzięki za profesjonalną odpowiedź Arrekin Smile

A i zgadzam się żeby osoby które narzekają na mały zysk opuściły ten temat bo to jest aż żałosne i szkoda komentować.


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - klook - 29-08-2012 21:28

(28-08-2012 19:24)Meloman napisał(a):  A i zgadzam się żeby osoby które narzekają na mały zysk opuściły ten temat bo to jest aż żałosne i szkoda komentować.
Pamiętaj,że 3/4 użytkowników tego forum to gimbusy które albo całymi dnami klikają w jakieś banery zarabiając 0,01centa na godzinę albo Ci bardziej cwani,co wrzucają kieszonkowe na jakieś programy typu "1000% w tydzień" i później płaczą,że stracili kasę.Huh

Więcej dystansu panowieSmile


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - dawiddo - 30-08-2012 09:03

Jeśli chodzi o biuro univestu można zobaczyć na stronie https://uinvest.com.ua/uinvest-offices

Nie wiem na ile to wiarygodne zdjęcia ale przynajmniej sąSmile