Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FanDealer + DOWOD WYPLATY - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: FanDealer + DOWOD WYPLATY (/Temat-FanDealer-DOWOD-WYPLATY-51043)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: FanDealer + DOWOD WYPLATY - Raydetth - 30-04-2012 01:25

(29-04-2012 23:51)szpon5 napisał(a):  Witam. Niech mi ktoś wyjaśni jak mogę wywalić powiązane konto na FB z tego fandealer i powiązać inne? Bo zapomniałem, że tutaj trzeba strony polubić i powiązałem swoje oficjalne konto. I chciałem je wykasowac, ale nie wiem jak. Za każdym razem gdy wywalę powiązanie aplikacji fandealer z mojego konta i chcę powiązać przez inne, to jest napisane, że muszę się zalogować przez to konto FB co było pierwsze, nie mogę przez inne.

Proszę o pomoc. Nie mam najmniejszego zamiaru mieć na swoim oficjalnym koncie milion stron których nie lubię i aby zaśmiecały mi informacje na tablicy.

Zrób nowe konto albo po prostu jak polubisz, zgarniesz coiny to odlike'uj.
Co do tematu super sprawa mam juz 0,24 euro tylko już znikły mi strony do polubienia. Jutro może coś wbiję. PS. warto sprawdzać co 10 min stronę bo ludzie np. kupują reklamę na 100 like i szybko znika.


RE: FanDealer + DOWOD WYPLATY - szpon5 - 30-04-2012 02:14

Raydetth napisał(a):albo po prostu jak polubisz, zgarniesz coiny to odlike'uj.

Czy czasami po odlinkowaniu nie odejmie Coinsów lub nie zbanują później konta, to nie jest sprzeczne z ich zasadami?

A mam jeszcze pytanko.
Jeśli do kampanii FB, dodam również Twittera i Google+, to będę mógł klikać kampanie FB, Twittera i Google+ i dzięki temu zarobię więcej Coins? Czy w ten sposób nie można, czyli, że np. te same strony są na wszystkich kampaniach (i jak wyklikam w jednym to w innych nie ma) albo są inne, ale nie zalicza wtedy z innych? Czyli jak połączę więcej, to więcej zarobię, czy raczej nie?


RE: FanDealer + DOWOD WYPLATY - Raydetth - 30-04-2012 06:00

(30-04-2012 02:14)szpon5 napisał(a):  
Raydetth napisał(a):albo po prostu jak polubisz, zgarniesz coiny to odlike'uj.

Czy czasami po odlinkowaniu nie odejmie Coinsów lub nie zbanują później konta, to nie jest sprzeczne z ich zasadami?

A mam jeszcze pytanko.
Jeśli do kampanii FB, dodam również Twittera i Google+, to będę mógł klikać kampanie FB, Twittera i Google+ i dzięki temu zarobię więcej Coins? Czy w ten sposób nie można, czyli, że np. te same strony są na wszystkich kampaniach (i jak wyklikam w jednym to w innych nie ma) albo są inne, ale nie zalicza wtedy z innych? Czyli jak połączę więcej, to więcej zarobię, czy raczej nie?
Kampanie dają ludzie, nie 'fandealer'. Sam dołączyłem konto na Twitterze i Google +, i F Likes ale przez 3 dni nie widziałem jeszcze tam oferty. Dzisiaj na F Fans ranto, także. Też tak macie? Czyli po południu zaglądać?
Co do tamtego to możesz napisać jeszcze do supportu.


RE: FanDealer + DOWOD WYPLATY - szpon5 - 30-04-2012 11:58

Szkoda, że nie ma jakiegoś rozszerzenia do przeglądarki czy toolbara, które informowałoby, że są dostępne kampanie. Tak jak ma to miejsce z reklamami na buxie clixsense i neobux.


RE: FanDealer + DOWOD WYPLATY - twardy - 30-04-2012 12:24

napisalem kiedys do supportu o co chodzi z

'cannot retrive coins for this campaign' x20 razy dziennie i dlaczego jest taki WIELKI LAG kolo polnocy, zero odpowiedzi Tongue

podejrzewam ze ci w czolowce maja wszystko oscrytpowane i zbotowane, niestety


RE: FanDealer + DOWOD WYPLATY - twardy - 30-04-2012 16:11

dodali dzisiaj zaklade z youtube Smile zapraszam do rejestracji z refa (w sygnie link)

https://twitter.com/#!Jakub_Bogucki

jeszcze jakby ktos chcial 'pobserwowac' moj fake profil na twiterze bylo fajnie Tongue


RE: FanDealer + DOWOD WYPLATY - TwojaMama - 30-04-2012 22:49

co z tego skoro zadnych akcji nie mam Big Grin

wczoraj moze 13 dostałem..


RE: FanDealer + DOWOD WYPLATY - kudak - 01-05-2012 08:01

Jestem tam od 12 godzin i mam już 0,38 euro Smile


RE: FanDealer + DOWOD WYPLATY - TwojaMama - 01-05-2012 08:09

a ja od 2 dni i miałem tylko raz akcje i o.34


RE: FanDealer + DOWOD WYPLATY - twardy - 01-05-2012 09:31

hm niestety...zbieranie tutaj kasy polega na odswiezaniu strony co 10-15minut