Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lista gier użytkowników PSN ! [ Aktualizowany codziennie, chyba że WYJEŻDŻAM ] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: Lista gier użytkowników PSN ! [ Aktualizowany codziennie, chyba że WYJEŻDŻAM ] (/Temat-Lista-gier-uzytkownikow-PSN-Aktualizowany-codziennie-chyba-ze-WYJEZDZAM-34766)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Lista gier użytkowników PSN ! [ Aktualizowany codziennie ] - Bolt - 30-07-2011 22:05

szkoda bo ja mogę - jak kłamiesz to dowiedz się jak jest na serio


RE: Lista gier użytkowników PSN ! [ Aktualizowany codziennie ] - Morfit - 31-07-2011 00:14

Czy mógłbyś rozwinąć bardziej swoją myśl ? Jeżeli uważasz, iż kłamię, mogę podesłać Ci zdjęcie z wakacji.


RE: Lista gier użytkowników PSN ! [ Aktualizowany codziennie ] - Bolt - 31-07-2011 15:45

nie, po prostu ja robiłem pełną edycję na komórce, więc nie pierdziel że nie możesz


RE: Lista gier użytkowników PSN ! [ Aktualizowany codziennie ] - Morfit - 31-07-2011 16:27

Posiadasz iPhone'a ? Wiesz jak wygląda sprawa z edytowaniem ? Jeśli tak to się nie dziw...


RE: Lista gier użytkowników PSN ! [ Aktualizowany codziennie ] - Marczyk - 01-08-2011 13:25

Co Wam tak zalezy na codziennej aktualizacji ? To jakiś ranking z nagrodami czy co ? Tym bardziej że są wakacje, nie każdy ma możliwość tym się zajmować. Dla mnie wystarczający byłaby comiesięczna aktualizacja .


RE: Lista gier użytkowników PSN ! [ Aktualizowany codziennie ] - Bolt - 01-08-2011 21:25

mi nie zalezy, absolutnie, tylko po co morfit od razu z kitem jedzie? Niech napisze ze nie ma czasu i po sprawie


RE: Lista gier użytkowników PSN ! [ Aktualizowany codziennie ] - Morfit - 02-08-2011 01:32

Bardzo proszę. [Obrazek: obraz0g27.jpg]

Robione wczoraj...

EDIT: Jak ktoś chce tak bardzo super wiedzieć - Łazy, ośrodek Solaris...


RE: Lista gier użytkowników PSN ! [ Aktualizowany codziennie ] - Bolt - 02-08-2011 08:19

skoncz juz. Nie masz czasu, ok, edytuj za tydzien vzy 2 a nie walisz scieme wprost w oczySmile a jak nie podoba sie edytowanie to zmien telefon


RE: Lista gier użytkowników PSN ! [ Aktualizowany codziennie ] - Ziomq17 - 02-08-2011 09:55

Dobra skończcie już z tym offtopem
Morfit przyjedzie i zaktualizuje Wink


RE: Lista gier użytkowników PSN ! [ Aktualizowany codziennie ] - Morfit - 02-08-2011 13:21

Nie mam zamiaru zmieniać telefonu żeby edytować posty na forum...

Zresztą, niestety nie jestem tak zajebiście bogaty, żeby wymieniać telefon co 3-4 miesiące.