Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Skrypt na reCaptche pod nowe zabezpieczenia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+----- Wątek: [SPRZEDAM] Skrypt na reCaptche pod nowe zabezpieczenia (/Temat-SPRZEDAM-Skrypt-na-reCaptche-pod-nowe-zabezpieczenia-34101)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: [SPRZEDAM] Skrypt na reCaptche pod nowe zabezpieczenia - TheNumber348 - 07-04-2011 21:52

Uwaga!
Wraz z dniem jutrzejszym, tj. 08.04.2011 wprowadzam nową politykę (no co, nie starczy mi na buty). Codziennie cena skryptu będzie rosła o 0.10$, aż zatrzyma się na 4$.


RE: [SPRZEDAM] Skrypt na reCaptche pod nowe zabezpieczenia - Xero - 12-04-2011 13:15

Nadal sprzedajesz? Chętnie kupię bo nie warto ryzykować ze skryptem na tylko jedna captche.

@edit
Kupione, all ok! Pozdrawiam Smile


RE: [SPRZEDAM] Skrypt na reCaptche pod nowe zabezpieczenia - TheNumber348 - 15-04-2011 15:28

!Wstrzymuję sprzedaż skryptu!

Powodem jest złe działanie od ostatnich update symulatorów (bądź LRC (?)). Postaram się to naprawić i wysłać wszystkim aktualizacje poprzez e-mail. A, i to co zawsze powtarzam: nigdy nie powiedziałem, że kiedyś na 100% wyjdzie update. Wyjdzie update jeśli sam będę umiał to naprawić.


RE: [SPRZEDAM] Skrypt na reCaptche pod nowe zabezpieczenia - Takarid - 15-04-2011 16:00

It don't function O___O it put only one captcha.. ever same captcha.. and autologin don't function.. PLEASE HELP ME Sad I PAID YOU


RE: [SPRZEDAM] Skrypt na reCaptche pod nowe zabezpieczenia - TheNumber348 - 15-04-2011 16:39

Captcha naprawiona || Captcha fixed Smile
AutoLogin do naprawienia || AutoLogin to correct Sad

Ale wysłałem aktualizacje na e-maila, poza loginem wszystko już działa.
But I sent update via e-mail, beyond the login, everything works ;]

Sprzedaż skryptu wznowiona, jak zwykle - nie jestem pewien czy w przyszłości wyjdzie jakiś update. Dla jasności, na razie sprzedaje bez autologowania Tongue

Pozdrawiam.


RE: [SPRZEDAM] Skrypt na reCaptche pod nowe zabezpieczenia - TheNumber348 - 16-04-2011 15:38

!UPDATE!
Wszystko już działa, aby dowiedzieć się więcej, proszę przeczytać pierwszy post.


RE: [SPRZEDAM] Skrypt na reCaptche pod nowe zabezpieczenia - zioomek65 - 22-04-2011 22:43

I co na ostatnim restocku działał ten skrypt ?


RE: [SPRZEDAM] Skrypt na reCaptche pod nowe zabezpieczenia - TheNumber348 - 23-04-2011 19:35

(22-04-2011 22:43)zioomek65 napisał(a):  I co na ostatnim restocku działał ten skrypt ?
Nie miałem jak sprawdzić, jednak daję głowę, że działał Smile

UWAGA
Jutro wyjeżdżam, więc proszę nie wpłacać na razie pięniędzy, ew. wpłacać i nie mówić, że jestem oszustem Smile

Pozdrawiam.


RE: [SPRZEDAM] Skrypt na reCaptche pod nowe zabezpieczenia - TheNumber348 - 25-04-2011 21:44

Wróciłem, można już spokojnie kupować xF


RE: [SPRZEDAM] Skrypt na reCaptche pod nowe zabezpieczenia - ian_74 - 25-04-2011 23:05

Jutro udostępniam ReCaptchera za Free bardziej rozbudowanego. Więcej jutro albo dziś w nocy jeszcze na lockerzapps.com i na forum Wink