Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
E-whoring - autorska metoda na zarabianie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: E-whoring - autorska metoda na zarabianie (/Temat-E-whoring-autorska-metoda-na-zarabianie-168977)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Ewhoring - żyła złota? - dom3lek - 03-09-2020 08:26

(03-09-2020 06:47)TriQel napisał(a):  Co trzeba obiecać, żeby dostać $100? xD

Mówił wielekrotnie, że te przelewy to na konto matki. Te, ktore dostaje oznaczone sa serduszkiem z boku.


RE: Ewhoring - żyła złota? - cezar78 - 03-09-2020 08:43

Gdzie ty znajdujesz takich dzików? Ja nie mogę nawet nakłonić nikogo do darmowej rejestracji przez mój adultowy smartlink a ty wyrywasz od ludzi po 100$


RE: Ewhoring - żyła złota? - smagalaz - 03-09-2020 10:33

Mocny dziennik Smile Szanuję za ogarnięcie tematu. W takich momentach żałuję, że nie urodziłem się dziewczyną — zamiast głowić się nad sposobami na monetyzację smartlinków, wybraniem dobrego serwisu do promocji, martwić się banami kont na social media i wieloma innymi, mógłbym po prostu pokazać d... Jerk2


RE: Ewhoring - żyła złota? - Cencik16 - 03-09-2020 13:22

Wow myślałem, że ewhoring już miał swoje czasy już kiedyś, a tu takie coś, elegancko Big Grin


RE: Ewhoring - żyła złota? - rejwus15 - 03-09-2020 13:40

(03-09-2020 08:26)dom3lek napisał(a):  
(03-09-2020 06:47)TriQel napisał(a):  Co trzeba obiecać, żeby dostać $100? xD

Mówił wielekrotnie, że te przelewy to na konto matki. Te, ktore dostaje oznaczone sa serduszkiem z boku.

Tak dokładnie tak jak tutaj kolega wyżej wyjaśnił. Ja raczej skupiam się na mniejszych przelewach, ale żeby było więcej tego Smile Każdy robi jak chce

(03-09-2020 08:43)cezar78 napisał(a):  Gdzie ty znajdujesz takich dzików? Ja nie mogę nawet nakłonić nikogo do darmowej rejestracji przez mój adultowy smartlink a ty wyrywasz od ludzi po 100$

To akurat był przelew na moje konto matki gdzie składuję sobie pieniążki, a potem wypłacam Smile Ale zdarzały się i takie przelewy

(03-09-2020 10:33)smagalaz napisał(a):  Mocny dziennik Smile Szanuję za ogarnięcie tematu. W takich momentach żałuję, że nie urodziłem się dziewczyną — zamiast głowić się nad sposobami na monetyzację smartlinków, wybraniem dobrego serwisu do promocji, martwić się banami kont na social media i wieloma innymi, mógłbym po prostu pokazać d... Jerk2

Oj powiem Ci, że poznałem troszkę ludzi w tej branży i zdziwiłbyś się ile kobiety potrafią na tym zarobić Smile
Naprawdę prezesi bardzo dużych firm tyle nie zarabiają haha

(03-09-2020 13:22)Cencik16 napisał(a):  Wow myślałem, że ewhoring już miał swoje czasy już kiedyś, a tu takie coś, elegancko Big Grin

Napaleńcy byli, będą i cały czas są Smile Niewyczerpalna nisza chyba Smile


RE: Ewhoring - żyła złota? - smagalaz - 03-09-2020 15:52

Konkretnych kwot nie rzucę, ale patrząc na to ile followersów na Instagramie potrafi zrobić przeciętna "mamuśka"... może faktycznie warto byłoby się pobawić w takiego internetowego pimpa, hehe Wink Powodzenia i obserwuję Big Grin


RE: Ewhoring - żyła złota? - dom3lek - 03-09-2020 16:56

(03-09-2020 15:52)smagalaz napisał(a):  Konkretnych kwot nie rzucę, ale patrząc na to ile followersów na Instagramie potrafi zrobić przeciętna "mamuśka"... może faktycznie warto byłoby się pobawić w takiego internetowego pimpa, hehe Wink Powodzenia i obserwuję Big Grin

To jest wszystko super, ale trzeba przy tym siedzieć z tego co czytam, więc prasywnie nie zbudujesz majątku. Kolejna kwestia dochodzi czy Cie ta "koleżanka" pewnego dnia nie opuści i pójdzie samemu kręcic pitos. Wyciskaj z tego ile możesz bo to może się szybciej skończyć niż zaczeło. Ja sobie pluje w nos bo miałem biznes w którym 5k-6k dniówki były lekko, ale po półtora tygodniu się skonczyło.


RE: Ewhoring - żyła złota? - itmaster - 03-09-2020 17:20

(03-09-2020 16:56)dom3lek napisał(a):  ...ale po półtora tygodniu się skonczyło.

Dlaczego już po tygodniu?


RE: Ewhoring - żyła złota? - rejwus15 - 03-09-2020 17:27

(03-09-2020 16:56)dom3lek napisał(a):  
(03-09-2020 15:52)smagalaz napisał(a):  Konkretnych kwot nie rzucę, ale patrząc na to ile followersów na Instagramie potrafi zrobić przeciętna "mamuśka"... może faktycznie warto byłoby się pobawić w takiego internetowego pimpa, hehe Wink Powodzenia i obserwuję Big Grin

To jest wszystko super, ale trzeba przy tym siedzieć z tego co czytam, więc prasywnie nie zbudujesz majątku. Kolejna kwestia dochodzi czy Cie ta "koleżanka" pewnego dnia nie opuści i pójdzie samemu kręcic pitos. Wyciskaj z tego ile możesz bo to może się szybciej skończyć niż zaczeło. Ja sobie pluje w nos bo miałem biznes w którym 5k-6k dniówki były lekko, ale po półtora tygodniu się skonczyło.


Spokojnie nic się z dnia na dzień nie skończy Smile
Dobrze mam to ogarnięte, majątek zbuduję Smile
To nie jedyna metoda zarobku, już inwestuje w coś poważniejszego Smile


RE: Ewhoring - żyła złota? - dom3lek - 03-09-2020 17:49

(03-09-2020 17:20)itmaster napisał(a):  
(03-09-2020 16:56)dom3lek napisał(a):  ...ale po półtora tygodniu się skonczyło.

Dlaczego już po tygodniu?

Bo był ruch, którego nie przewidzieliśmy. Zaczeły nam padać serwery, później wjechało banowanie API i posypało się. W chwili obecnej nie da się na tym zarabiać. Miewaliśmy około 5-6k osób w danej chwili. 5-6k PLN dziennie to wtedy był początek, szacowaliśmy, że w ciągu miesiąca mozemy mieć pół bańki na koncie. Byliśmy jeszcze wtedy uczniami technikum. Z dzisiejszą wiedzą podszedłbym do tematu w inny sposób, bardziej racjonalne i uważny.


@Rejwus dobrze sobie te pieniądze ulokować a nie je trwonić. Bo drugi taki sposób na zarobek może już nigdy nie przyjść. Ważne, żeby nie zamykać się tylko na jedne źrodło dochodu.