Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kamil Lewandowski - Nie wywiązał się z transakcji. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Kamil Lewandowski - Nie wywiązał się z transakcji. (/Temat-Kamil-Lewandowski-Nie-wywiazal-sie-z-transakcji-160481)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Kamil Lewandowski - Nie wywiązał się z transakcji. - aldentenabogato - 02-02-2019 16:17

[Obrazek: Screenshot-2019-02-02-16-12-09.png]

[Obrazek: Screenshot-2019-02-02-16-11-49.png]

[Obrazek: Screenshot-2019-02-02-16-11-46.png]

[Obrazek: Screenshot-2019-02-02-16-11-41.png]

[Obrazek: Screenshot-2019-02-02-16-11-36.png]

screny datowo od ostatbiego trzeba czytac.

olewka na pw bywa na forum a nie odczytuje pw


RE: Kamil Lewandowski - Nie wywiązał się z transakcji. - kotek34 - 02-02-2019 16:43

Witam serdecznie,

Pozwolilem sobie na napisanie tego posta, poniewaz prawdopobnie osoba/osoby z tego forum zajmuja sie nielegalnym procederem z wykorzystaniem dzialanosci, ktora prowadze.

Jestem wlascicielem sklepu internetowego pod adresem KAWRO.PL - sklep zajmuje sie sprzedaz kart prepaid w tym kart Paysafecard. W ostatnim czasie w sklepie doszlo do paru wyludzen na zakupy kodow. Trop prowadzi na to forum. Wyludzenia, ktore maja miejsce wygladaja tak, ze ktos zaklada konto na mojej stronie, generuje zamowienie i przesyla link platnosci (najczesciej poprzez skradzione konto facebook) do osob z listy znajomych z prosba o oplacenie zamowienia. Po oplaceniu zamowienia kod przychodzi na email podany w zamowieniu. Z informacji, ktore uzyskalem od jednej z osob w to zamieszanych i ktorej danymi dysponuje wynika, ze ma to zwiazek z ogloszeniem na tym forum. W tym miejscu przestrzegam uzytkownikow, aby absolutnie nie dokonywali zakupow kart i nie probowali skladac zamowien na prosbe osob trzecich oraz zglaszam fakt, ze jako wlasciciel strony nie mam z tym procederem nic wspolnego i wszelkie tego typu dzialania beda zglaszane do odpowiednich organow. Na chwile obecna jest juz kilku pokrzywdzonych z calej Polski oraz sprawa zajmuje sie Policja.

Jezeli ktos podsyla Ci link do mojego sklepu to zachowaj szczegolna ostroznosc. Sprawa jest powazna i przestrzegam spolecznosc forum. Jezeli ktos dysponuje szerszymi informacjami bardzo prosze o kontakt w wiadomosci prywatnej.


RE: Kamil Lewandowski - Nie wywiązał się z transakcji. - Hybrid1990 - 02-02-2019 17:33

https://zarabiam.com/Temat-Wymiana-PayPal-Bank-BLIK-PSC-Skrill-Revolut-24-7-160279?pid=1830225#pid1830225

@[Kamil Lewandowski] kiedy oddasz pieniądze aldentenabogato i ghostyy ?


RE: Kamil Lewandowski - Nie wywiązał się z transakcji. - ghostyy - 06-02-2019 08:26

Witam,
mnie osobiście Kamil L. oddał 39 pln z naszej niedokończonej wymiany na skrill, choć zwrócić miał jeszcze 6pln bo zalegał mi 45pln ale wątpie że się doczekam.
Pozdrawiam.


RE: Kamil Lewandowski - Nie wywiązał się z transakcji. - BlueYes.eu - 06-02-2019 08:44

Wcześniej cały czas zalogowany.Teraz się nie pojawi aż uzbiera na spłatę długów.


RE: Kamil Lewandowski - Nie wywiązał się z transakcji. - Assasinoo - 06-02-2019 10:01

(06-02-2019 08:44)BlueYes.eu napisał(a):  Wcześniej cały czas zalogowany.Teraz się nie pojawi aż uzbiera na spłatę długów.

@[BlueYes.eu] o jakich długach mówisz? komu konkretnie nadal wisi i ile? wg mnie mijasz się z prawdą

a w sumie widzę, że niby Tobie, ale z tym psc jakoś zakręciliście mocno, ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że nie mam problemu z wymianami z tym użytkownikiem


RE: Kamil Lewandowski - Nie wywiązał się z transakcji. - BlueYes.eu - 06-02-2019 12:07

Cytatami odpowiem Ci.Tylko ghostyy możesz wykreślić.
(02-02-2019 17:33)Hybrid1990 napisał(a):  https://zarabiam.com/Temat-Wymiana-PayPal-Bank-BLIK-PSC-Skrill-Revolut-24-7-160279?pid=1830225#pid1830225

@[Kamil Lewandowski] kiedy oddasz pieniądze aldentenabogato i ghostyy ?



RE: Kamil Lewandowski - Nie wywiązał się z transakcji. - Assasinoo - 06-02-2019 13:08

No ten aldentenabogato jakiś niepoważny z tych screenów co widziałem, gość chciał mu oddać na konto, a ten 10 wiadomościami odpisuje (dodatkowo teraz dostał bana), ghostyy z tego co napisał dostał prawie całą kwotę (bez kilku zł), a Ty zakręciłeś z jakimś lewym PSC, bo dziwne, że dwie osoby sprzedawały ten sam kod (tak przynajmniej zrozumiałem z tematu).


RE: Kamil Lewandowski - Nie wywiązał się z transakcji. - BlueYes.eu - 06-02-2019 17:46

(06-02-2019 13:08)Assasinoo napisał(a):  No ten aldentenabogato jakiś niepoważny z tych screenów co widziałem, gość chciał mu oddać na konto, a ten 10 wiadomościami odpisuje (dodatkowo teraz dostał bana), ghostyy z tego co napisał dostał prawie całą kwotę (bez kilku zł), a Ty zakręciłeś z jakimś lewym PSC, bo dziwne, że dwie osoby sprzedawały ten sam kod (tak przynajmniej zrozumiałem z tematu).


Dziwisz się,że gościu chce odzyskać pieniądze?... facepalm
Jeszcze jeden oszukany napisał w jego temacie tu się nie udzielał.
Jakim lewym PSC? Zakupiłem od gościa PSC,podałem kod,Kamil Lewandowski zaczą kręcić,że dobre,że kase wysyła,przyznał się przeprosił,że jego błąd więc ze mną sprawa wyjaśniona,ale nie z resztą-jakby wszyscy odzyskali kasę to temat byłby zamknięty,jak był już jakiś czas temu.
Nie za bardzo rozumiem po co go tak bronisz? pewnie wiele osób ma z nim pozytywne transakcje udane,ale jak 2/3 oszustów najpierw parę transakcji musi zrobić aby było,że jest "zaufany" ,a potem hyc i nakradnie kasy.
Tyle ode mnie jak masz jeszcze jakieś aluzje co do mojej transakcji to zapraszam do rozmowy prywatnej,bo nie będę zaśmiecał tematu.


RE: Kamil Lewandowski - Nie wywiązał się z transakcji. - jajo2017 - 06-02-2019 18:30

ja tez dostawałem na raty kase a nawet z20 zł to mu ujełem z tego co miał zpłacic zeby się uwolnic wkoncu i niewysluchiwac jakis bredni i wymówek. takze niewiem ale tego pana nawet nowych temat nie czytam.,