Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Automat Freebit.co.in dla wszystkich (wszystko działa poprawnie) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Automat Freebit.co.in dla wszystkich (wszystko działa poprawnie) (/Temat-Automat-Freebit-co-in-dla-wszystkich-wszystko-dziala-poprawnie-159276)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Automat Freebit.co.in dla wszystkich (wszystko działa poprawnie) - xdax1 - 28-04-2023 13:56

Działa Wam apka? Ja od paru godzin mam, że niby nie mam internetu a oczywiście mam.


RE: Automat Freebit.co.in dla wszystkich (wszystko działa poprawnie) - wasda - 28-04-2023 21:03

u mnie też nie trybi


RE: Automat Freebit.co.in dla wszystkich (wszystko działa poprawnie) - xdax1 - 29-04-2023 07:12

Strona serwera im padła albo mieli włam :/ https://mauth.bitbot.plus/


RE: Automat Freebit.co.in dla wszystkich (wszystko działa poprawnie) - zbyszek - 29-04-2023 08:34

? ALERT: We are under maintenance!

Maintenance is Started!

Our servers might be down any moment till maintenance ends.

Please keep patience. Thanks for your understanding.


RE: Automat Freebit.co.in dla wszystkich (wszystko działa poprawnie) - zbyszek - 01-05-2023 07:21

Działa :-)


RE: Automat Freebit.co.in dla wszystkich (wszystko działa poprawnie) - xdax1 - 01-05-2023 08:17

Dzięki za info, już git.


RE: Automat Freebit.co.in dla wszystkich (wszystko działa poprawnie) - xdax1 - 03-05-2023 07:05

Znowu mi nie działa, wkurza mnie to bo tracę sporo gdy bonus odpalony i nagle np. w nocy przestanie Angry


RE: Automat Freebit.co.in dla wszystkich (wszystko działa poprawnie) - przezdziakmp - 03-05-2023 19:32

Dalej nie działa. Nie wiem o co chodzi. Czekamy.


RE: Automat Freebit.co.in dla wszystkich (wszystko działa poprawnie) - zbyszek - 06-05-2023 05:25

? UPDATE: Maintenance Report!!

✅✅ Auto Roll is officially Fixed! ✅✅
The delay issue is fixed, and now our servers are back functioning as before.

TODO:
- Synchronization is recommended.
- Opening Auto roll app and manually click "ROLL" button if auto roll isn't working already is recommended also.


NOTE: If bitbot auto roll works only when you open the app, you have to:
- ignore battery optimisations for bitbot apps.
- let bitbot works on background (this permission should be granted).
- enable background internet data.
- ...any other permissions required from your phone manufacturer in order to keep apps working in background.
This website should help: https://www.undoze.com/a/example

Maintenance isn't finished yet, I'm continuously working on server updates.

Thanks for your trust and support. ?
I Love you all ❤️


RE: Automat Freebit.co.in dla wszystkich (wszystko działa poprawnie) - xdax1 - 06-05-2023 10:13

W końcu, oby nie było już problemów, na razie działa.