Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Vinest - Zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Vinest - Zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą (/Temat-Vinest-Zgarnij-prawdziwe-nagrody-Dziennik-pracy-nad-gra-157172)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - olekn1 - 05-08-2018 23:14

Nie taki prosty ten topór Lol

Mam kilka rad, nie musisz wszystkiego brać pod uwagę, ale może coś Ci się spodoba Smile

Lepiej brzmią punkty życia niż samo życie
Dodał bym do tego bonusu znak plusa, np. Atak: +12, będzie to bardziej przejrzyste, a poza tym można też zrobić ujemne bonusy impreza
Też procentowe bonusy byłyby spoko, np. Punkty życia: +1%
Mogłaby być też szybkość czy inne bonusy, albo waga uzbrojenia, coś w stylu Szybkość ataku: -10%, zwinność: +10 (jeśli byłyby walki turowe to np. Większa szybkość dawałaba szanse na podwójny atak, zwinność na unik itp.)

PS. Myślałem że skoro strona na fb jest podana to można się rejestrować, ale jednak nie impreza nie mogę się doczekać testów


RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Styler - 06-08-2018 16:49

#12
Poziomy postaci i odświerzenie interfejsu

06.08.2018

W trakcie prac nad poziomami postaci zdecydowałem się dodać do jej panelu nową grafię oraz zmniejszyć header wraz z głównym menu dla większej wygody użytkowania. Po zmianach wizualnych wziąłem się za mechanikę i tak mamy możliwość zdobywania kolejnych poziomów doświadczenia.

[Obrazek: YjudYwA.jpg]

Przypominam również o FanPage. To tam dowiecie się jako pierwsi o dacie testów gry.
https://www.facebook.com/VinestPL


RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Styler - 12-08-2018 14:57

#13
DnD oraz drop z wypraw

12.08.2018

FanPage: https://www.facebook.com/VinestPL/

Kolejną większą aktualizacją jest możliwość poruszania przedmiotami po torbie za pomocą przeciągania oraz dropienie z wypraw. Cały system przedmiotów nie opiera się już wyłącznie na obiektach, lecz również ich konkretnej, widocznej reprezentacji.

[Obrazek: HKXTT0o.png]



RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - EfectiveWork - 13-08-2018 10:53

Czy planujesz w grze umieścić możliwość kupowania za pieniądze jakiś paczek ? Czy gra w jakiś sposób przewiduję zarobek na siebie ? Smile

Wybacz jeżeli już o tym pisałeś ale nie mogłem znaleźć Smile


RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Styler - 13-08-2018 10:57

(13-08-2018 10:53)EfectiveWork napisał(a):  Czy planujesz w grze umieścić możliwość kupowania za pieniądze jakiś paczek ? Czy gra w jakiś sposób przewiduję zarobek na siebie ? Smile

Wybacz jeżeli już o tym pisałeś ale nie mogłem znaleźć Smile

Tak. Cały system zarobku widoczny będzie w skarbcu.


RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - TacoX - 13-08-2018 13:13

Za jakiś czas wesprę finansowo Smile


RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Styler - 13-08-2018 17:20

#14
Nowe, wewnętrzne menu

13.08.2018

Projektując design staram się, aby wszystko było jak najlepiej wykonane. Z tego względu nie chciałbym tracić masy miejsca na oddzielny od menu header. Stąd po kilku zmianach powstało nowe wewnętrze menu gry.

[Obrazek: 12Q0QVg.png]



RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Styler - 15-08-2018 14:11

#15
Pierwsza paczka przedmiotów

15.08.2018

System przedmiotów wykonałem już jakiś czas temu, a teraz chciałbym przedstawić wam 12 nowych przedmiotów.

[Obrazek: Rff93kw.png]

FanPage: https://www.facebook.com/VinestPL/


RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - EfectiveWork - 15-08-2018 18:54

Wielki szacunek Smile Widać, że jesteś bardzo zaangażowany w projekt Smile

@[Styler] Wiesz już może kiedy będzie całkowite ukończenie gry ? Przewidujesz jakiś już okres ?


RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Styler - 15-08-2018 20:12

(15-08-2018 18:54)EfectiveWork napisał(a):  Wielki szacunek Smile Widać, że jesteś bardzo zaangażowany w projekt Smile

@[Styler] Wiesz już może kiedy będzie całkowite ukończenie gry ? Przewidujesz jakiś już okres ?

Mam jakieś plany, ale bliżej jest do testów. Wystarczy śledzić dziennik. Jeśli będzie co testować na poważnie to znak, że czas je zaczynać. Pierwsze info pojawi się na pewno na FanPage i tak, angażuje tu sporo czasu, gotówki ale mam zajawkę i chcę doprowadzić do jej spełnienia Wink