Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lukson2 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Lukson2 (/Temat-Lukson2-155933)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Lukson2 - Lukson2 - 11-05-2018 20:28

Nie nazwałem. Jeszcze jeden post prowokujący to znikne, wypowiadają się osoby które nie brały w tym udziału


RE: Lukson2 - rachman - 11-05-2018 20:29

Ta... Teraz prawo będziesz pisał pod siebie? Niezamierzone? To czemu jeszcze tego nie naprawiłeś na ustalonych zasadach... Ale dno...


RE: Lukson2 - radek0389 - 11-05-2018 20:32

Kurde, w takich sprawach, to życzę delikwentowi żeby w końcu trafił na typa, który rzeczywiście nie pójdzie na policję a odwiedzi w domu i z otwartej ręki zleje po pysku, jak przystało na bezhonorową ***** bez szacunkuBig Grin.


RE: Lukson2 - Lukson2 - 11-05-2018 20:34

Do domu wróciłem na początku maja


RE: Lukson2 - piotrekprorok - 11-05-2018 20:35

(11-05-2018 20:28)Lukson2 napisał(a):  Jeszcze jeden post prowokujący to znikne

Nie rób z siebie jeszcze większego pajaca człowieku.

Z tą policją też nie zgrywaj wielkiego kozaka bo piszesz, że nie możesz doprosić się zdjęcia przyjęcia zawiadomienia a jak przyjdzie wezwanie na przesłuchanie to zaczniesz trząść portkami. Kevin nie ma obowiązku pokazywać Ci żadnego zdjęcia i to tylko jego sprawa czy faktycznie to zgłosił na policję czy jeszcze nie. Tak czy siak powinien to zrobić patrząc na Twoje dziecinne zachowanie.

Za to Ty masz obowiązek zapłacić mu obiecane 200 zł za wykonanie czegoś i tyle. Z forum i tak wylecisz z banem bo tego typu ludzi tu nie potrzeba, kwestia tylko tego czy wyślesz mu te pieniądze polubownie czy nasrasz sobie w papierach przez swoje pajacowanie.


RE: Lukson2 - Lukson2 - 11-05-2018 20:36

Ok. W takim razie na te forum nie wchodze. Osoby nadal prowokują. Czekam do północy na te dane I zfdjęcie. Później na forum nie wejde

Grożenie policją jest karane. Policja wie o mojej sytuacji I wiedzą co może się stać

Żegnam osoby bez swojego życia


RE: Lukson2 - rachman - 11-05-2018 20:41

To nie wchodź. Dostaniesz wezwanie to sam będziesz zabiegać by mu oddać kasę, by wycofał sprawę by nie mieć nawalone w papierach do końca życia. Oszustwo wg KK może być ścigane w przeciwieństwie do kradzieży w przypadku każdej kwoty.

"Grożenie policją jest karane." - nie kompromituj się naprawdę... Pisanie komuś kto się stawia bo nie chce oddać należnej kasy że odpowie karnie jest karalne............. facepalm


RE: Lukson2 - Krissu - 11-05-2018 20:51

(11-05-2018 20:36)Lukson2 napisał(a):  Ok. W takim razie na te forum nie wchodze. Osoby nadal prowokują. Czekam do północy na te dane I zfdjęcie. Później na forum nie wejde

Grożenie policją jest karane. Policja wie o mojej sytuacji I wiedzą co może się stać

Żegnam osoby bez swojego życia

Panoszysz się co najmniej, jakbyś był u siebie.. Undecided


RE: Lukson2 - mahuzz - 12-05-2018 09:32

@[kevin4] ja nie wiem na co Ty jeszcze czekasz Big Grin Dzieciak myśli że będzie ludzi okradał, łaskę robił i nie ponosił konsekwencji. Albo jeśli masz - dawaj więcej danych o nim - forumowi strażnicy szybko to załatwią Tongue Padłeś ofiarą oszustwa, ba, typ się ciągle loguje i wypisuje głupoty - głupotą byłoby to teraz zostawić.


RE: Lukson2 - Samsonov - 12-05-2018 09:36

"Grożenie policja jest karalne".


beka