Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ile zarabiacie na adsense? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: Ile zarabiacie na adsense? (/Temat-Ile-zarabiacie-na-adsense-138665)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Ile zarabiacie na adsense? - semafor - 25-10-2016 16:19

(25-10-2016 15:53)PETERILLUSION napisał(a):  Prosze o informacje czy ktos jescze tak jak ja nie dostal wyplaty bo jest 25 juz a zwykle na nastepny dzien wyplata juz byla...
Jaki jest Twój bank?
U mnie też nie ma przelewu i zastanawiam się, bo nigdy tak nie było, zawsze na drugi dzień roboczy dochodziło. Pierwszy raz się to zdarza. A mail o wysłaniu płatności był 21.10.
Zacząłem szukać przez wyszukiwarkę czy ktoś ma taki problem i trafiłem na to forum.


RE: Ile zarabiacie na adsense? - PETERILLUSION - 25-10-2016 16:51

Wbk, przelew wlasnie doszedl.


RE: Ile zarabiacie na adsense? - Bennassi - 25-10-2016 16:57

Mówiłem, że nie ma co panikować Smile


RE: Ile zarabiacie na adsense? - semafor - 25-10-2016 17:09

a u mnie nie ma


RE: Ile zarabiacie na adsense? - radzio0001 - 09-11-2016 20:59

Cześć, mam sprawę kojarzysz może jak dodaje nową stronę do adsene to muszę u nich ją tam zeryfikować (oni muszą zaakceptować) mam konto na adsense albo rejestrowałem na inna domene a teraz chcę dodać jeszcze jedno niby dodało ale zarobki po 1zł przy dużym ruchu....

Jeśli przekieruje ruch na stronę kolegi to zarobki około 90zł dziennie ...... dodam jeszcze,że jest to wina skryptu bo jest taki sam oraz układ reklam.

Domene wczoraj wykupiłem i podpiąłem pod adsense oraz skrypt pod domene uważacie, że to wymaga czasu ?


RE: Ile zarabiacie na adsense? - PETERILLUSION - 26-12-2016 21:53

Czy wy tez zaobserwowaliscie spadek RPM od paru dni? Do 23 grudnia wszystko jeszcze bylo ok a pozniej spadek o ponad polowe...


RE: Ile zarabiacie na adsense? - piotrgk4 - 26-12-2016 22:07

Mi o dziwo RPM wzrosły prawie 2 razy w okresie świąt Big Grin


RE: Ile zarabiacie na adsense? - elotis - 12-01-2017 00:56

(26-12-2016 21:53)PETERILLUSION napisał(a):  Czy wy tez zaobserwowaliscie spadek RPM od paru dni? Do 23 grudnia wszystko jeszcze bylo ok a pozniej spadek o ponad polowe...
Tak samo mnie dotknelo. A jak masz teraz ja dalej kuleje...


RE: Ile zarabiacie na adsense? - PETERILLUSION - 12-01-2017 19:22

Podnioslo sie na pare dni spowrotem i znowu od 8dni 3x mniejsze. Jedyne sensowne wyjasnienie to takie ze pokonczyly sie jakies super kampanie bo co innego skoro nic nie bylo zmieniane.


RE: Ile zarabiacie na adsense? - SurpriseYT - 13-01-2017 00:38

Co do stycznia to od zawsze okres styczeń-marzec jest biedny.