Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Upartego Człowieka. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Upartego Człowieka. (/Temat-Dziennik-Upartego-Czlowieka-136955)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Dziennik Upartego Człowieka. - Crausher - 24-08-2016 21:08

Czemu nie ma nowych aktualizacji ? Sad


RE: Dziennik Upartego Człowieka. - KazDam - 25-08-2016 07:33

(24-08-2016 21:08)Crausher napisał(a):  Czemu nie ma nowych aktualizacji ? Sad



Pisałem, że muszę sie trochę ogarnąć. To juz nie są przelewki z zarabianiem pieniędzy.

Cupsell. Nic nie robiąc mam juz 1855zł. Oczywiście na początku zainwestowałem swoj czas i teraz spokojnie pieniądze płynął. W piątek sobotę i niedziele zaczynam reklamę, wiec jestem ciekaw jakie to skutki przyniesie.
Shutterstock 140$ Mogę sie pochwalić, że sprzedałem jedno zdjęcie za ponad 30$ Wink

Jedna szybka rada:
1. Zakładając sklep, nie bedziesz zarabiał setki złoty. Najpierw daj sie poznać ludziom oraz pokaz niskie ceny. Większość waszych prowizji to 10zl. No bez przesady. Ja na początku miałem 2zl prowizji i wszedłem teraz na około 10 zł.

Na YouTube są subskrypcje to w zarabianiu są rejestracja z reflinkow. Dziękuje tym, którzy doceniają moją pracę i rejestrują się


RE: Dziennik Upartego Człowieka. - KazDam - 27-08-2016 10:06

Cześć i czołem
Jeszcze tylko 4 dni i odchodzę z pracy poświęcając się zarabianiu w internecie. Oczywiście wszystko będzie z umiarem. Tak, aby nie uzależnić się.

Shutterstock rozwija się i już na koncie 170$ < zarabianie na sprzedaży zdjęć
Cupsell to już sami sprawdzicie na screenie.

Testuje nowe programy, ale wyniki są mizerne. Nie chcę was narażać na stratę czasu, więc nie będę podawał co testowałem i co testuję.

Pytacie się mnie czemu nie zarabiam na Sub-SMS?
Nie zarabiam, ponieważ jest to oszukiwanie ludzi. Możecie mnie za to hejtować lub coś. Wielu biednych ludzi wpada w te sidła i płacą rachunki po tysiąc złoty jak i nie więcej. Wy zarabiacie z tego np. 10 zł, a oni mogą wyciągnąć 1000 zł. Oczywiście chciałem zobaczyć jak to wygląda od kuchennej strony i się zarejestrowałem. Ta gałąź tak szybko się rozwinęła, ale i też szybko upadnie.


RE: Dziennik Upartego Człowieka. - Norman - 27-08-2016 10:10

Zawsze sceptycznie podchodziłem do cupsell i zastanawiało mnie kto tam w ogóle coś kupuje, dzięki twojemu dziennikowi zmieniłem zdanie. Wystarczy dobry pomysł na asortyment i odpowiednia promocja. Będę śledził Smile


RE: Dziennik Upartego Człowieka. - KazDam - 27-08-2016 11:07

(27-08-2016 10:10)Norman napisał(a):  Zawsze sceptycznie podchodziłem do cupsell i zastanawiało mnie kto tam w ogóle coś kupuje, dzięki twojemu dziennikowi zmieniłem zdanie. Wystarczy dobry pomysł na asortyment i odpowiednia promocja. Będę śledził Smile

Też na początku mi nie szło, ale później zobaczyłem, że dobra reklama i ludzie kupują. Oczywiście prowizję trzeba mieć małą na początku Big Grin


RE: Dziennik Upartego Człowieka. - KazDam - 27-08-2016 17:22

Cześć,
W ciągu dnia zarobiłem 200 zł. Jest naprawdę łatwo.
Więcej priv.
Pisz tylko wtedy, kiedy naprawdę chcesz zarobić.


RE: Dziennik Upartego Człowieka. - KazDam - 28-08-2016 06:09

Cześć,
Wstałem o 6, aby zabrać się do pracy. Kiedy inni śpią ja zarabiam Big Grin < chcesz wiedzieć co to jest? pisz priv lub napisz w komentarzu. Ja odpiszę
Z nowym programem zarobiłem 300 zł i dzień zakończyłem w rewelacyjnym nastroju. Muszę dać z siebie jeszcze więcej, aby zacząć odkładać pieniądze na lokatę.
Cupsell 2295 zł
Shutterstock 192 $


RE: Dziennik Upartego Człowieka. - Miedziany - 28-08-2016 20:32

Pisz pw o tym zarabianiu ;D


RE: Dziennik Upartego Człowieka. - KazDam - 28-08-2016 20:50

(28-08-2016 20:32)Miedziany napisał(a):  Pisz pw o tym zarabianiu ;D

ciiiii..sza.....


RE: Dziennik Upartego Człowieka. - KazDam - 29-08-2016 07:44

Cześć
Dzisiaj szybko Wink szkoda czasu tracić
Cupsell 2545zł
Shutterstock 195$
Nowy program 750 zł
Jeśli chcecie zarabiac razem ze mną pisz na priv Wink
Miłego i owocnego dnia!