Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
fxlayer.net - nowy program (BTC i Keye CS GO) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: fxlayer.net - nowy program (BTC i Keye CS GO) (/Temat-fxlayer-net-nowy-program-BTC-i-Keye-CS-GO-135873)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: fxlayer.net - nowy program (BTC i Keye CS GO) - milkus - 28-07-2016 21:57

Traffic2bitcoin a kiedy ostatnio słałeś do nich ruch? Mi tam z 20000 UV zliczyło 55 (słownie pięćdziesiątpięć).

Traffic2bitcoin płaci 4 satoshi, a ja max 25 satoshi. I jak pewnie zdążyłeś zauważyć, to zaczyna im brakować reklam, bo dla większości ruchu ich nie mają. To był dobry PTP, ale na początku, teraz jest lipa.

Austosurf to g**niany ruch, taki sam jak z botów (przez reklamodawców traktowany jest tak samo). Ludzie nie widzą reklam, a w dodatku autosurfy odpalane są na tanich VPSach. Nikt o zdrowych zmysłach nie odpala autosurfa u siebie, to strata prądu i pieniędzy.

PS. Prosiłem o link.


RE: fxlayer.net - nowy program (BTC i Keye CS GO) - loryn222 - 28-07-2016 23:43

(28-07-2016 19:49)milkus napisał(a):  
(22-07-2016 18:42)milkus napisał(a):  Ty płacisz za polskie UV 0,75 satoshi z autosurf a dla mnie to zbrodnia , więcej to ludzie zarabiają wysyłając do mnie UV na surfa a place 10punktuw czyli 5 satoshi gdyż można u mnie wymienić 200 000 punktów na 100 000 satoshi . Nawet wysyłając UV do innego autosurf zarabiam minimum 2 satoshi . UV z surfa nie jest wysokiej jakosci , ale tez nie są to puste wejścia z botów czy Proxy , tylko realny UV , jest na forum nawet program który placi za UV każde 4 satoshi , a ja jak u ciebie zarobię 100 000 satoshi to będzie zajebiscie . Płacisz za realny ruch gorszej jakości jak murzynowi który haruje na plantacji bawelny codziennie by po miesiącu dostac starą bułkę.

Skąd wziąłeś to UV 0,75 satoshi ?

Za ruch PL jest 3 satoshi z głównego portalu, a z iframe 1 satoshi (bo 0,75 zaokrąglone jest do 1). Podsumowując wszystkie PTP, które płacą w BTC, mam najlepsze stawki.

Zrozum też, że ruch z botów i proxy jest ciężko sprzedać i nawet 1 satoshi za niego to dobra stawka. Bo inni za ten ruch banują.

loryn222 daj mi link do swojego autosurfa, pojadę botami i zobaczymy ile zarobię.

Dla porównania Iframe Coin płaci 1 satoshi za każdy ruch - teraz przelicz, gdzie dostaniesz więcej? W dodatku Iframe Coin ma zawalone iframe, które potrafi zawiesić Firefoxa.


Jak u mnie chcesz jeździć na botach , to od razu mogę juz po rejestracji dać ci bana ma IP i to tylko na początek . Spoko , mozesz żyć w pysze i strzelać ciemnotę naiwnym właścicieli autosurf
z surf4web miesięcznie mi wychodzi od 45$ - 55$ miesięcznie plus ptt sejfikowe 20 zl plus sprzedaż reklam 20 - 80 zl . A ty Se dalej tam strzelaj ciemnotę , ze w programach PTP które placa w BTC to placisz najwiecej , a ja wystarczę ze odpalę reklamę do freebitcoin.proste.com ( autosurf placacy w BTC ) i w miesiąc będę miec najmniej 150 k sat. Dostarczając ruch NonUV . Smile


RE: fxlayer.net - nowy program (BTC i Keye CS GO) - milkus - 28-07-2016 23:53

Dobra idę spać z Twoim Minimum freebitcoin.proste.com, które i tak nie działa (chyba ktoś zapomniał opłacić serwer). Nie mam zamiaru się kłócić o autosurfy, za długo w tym siedzę i wiem jakiej jakości jest ten ruch.

Na pewno na iframe póki co, to więcej nie dam. Bo nie mam zamiaru zawalać ramek syfem.

A jak ktoś chce więcej, to jest opcja 24 satoshi. Tylko trzeba mieć trochę wiedzy i sprytu.

EDIT:
loryn222 przejrzałem Twój surf4web (domyślam się, że chodzi o domenę .eu) i napiszę szczerze - jeśli ktoś tu wciska ciemnotę, to wciskasz ją Ty. W twoim surfie userzy dziennie wyciągną 0.003$. Więcej się nie da bo nie ma reklam. I nie ma co się dziwić, bo kto normalny za ruch z Polski zapłaci 2$ za CPM (1000 UV)? To za ruch z USA i Canady trudno jest uzyskać choćby połowę z tego.

I aby było jasne PTP: frameptp.com, ptp24.com, proptp.net, maxptp.com i wiele innych za ruch z USA, Canada po przeliczeniu punktów płacą 0.05$ CPM (w cpx24.com jest minimalnie więcej). Takie są stawki i takie są realia. A teraz każdy może wziąć kalkulator i przeliczyć, gdzie się bardziej opłaca.


RE: fxlayer.net - nowy program (BTC i Keye CS GO) - prymul1 - 29-07-2016 18:06

Pierwsza wypłata na moim koncie po kilku godzinach Wink

[Obrazek: eBjMuq6.png]


RE: fxlayer.net - nowy program (BTC i Keye CS GO) - loryn222 - 01-08-2016 06:23

(28-07-2016 23:53)milkus napisał(a):  Dobra idę spać z Twoim Minimum freebitcoin.proste.com, które i tak nie działa (chyba ktoś zapomniał opłacić serwer). Nie mam zamiaru się kłócić o autosurfy, za długo w tym siedzę i wiem jakiej jakości jest ten ruch.

Na pewno na iframe póki co, to więcej nie dam. Bo nie mam zamiaru zawalać ramek syfem.

A jak ktoś chce więcej, to jest opcja 24 satoshi. Tylko trzeba mieć trochę wiedzy i sprytu.

EDIT:
loryn222 przejrzałem Twój surf4web (domyślam się, że chodzi o domenę .eu) i napiszę szczerze - jeśli ktoś tu wciska ciemnotę, to wciskasz ją Ty. W twoim surfie userzy dziennie wyciągną 0.003$. Więcej się nie da bo nie ma reklam. I nie ma co się dziwić, bo kto normalny za ruch z Polski zapłaci 2$ za CPM (1000 UV)? To za ruch z USA i Canady trudno jest uzyskać choćby połowę z tego.

I aby było jasne PTP: frameptp.com, ptp24.com, proptp.net, maxptp.com i wiele innych za ruch z USA, Canada po przeliczeniu punktów płacą 0.05$ CPM (w cpx24.com jest minimalnie więcej). Takie są stawki i takie są realia. A teraz każdy może wziąć kalkulator i przeliczyć, gdzie się bardziej opłaca.

Po pierwsze surf4web.eu nie jest mój a użytkownik Kleju93 i dziennie mialem z ptp minimum 6000 punktów a przelicznik punktów wynosi 10 000 punktów = 2,5$ czyli czysty dzienny zarobek to 1,50$


RE: fxlayer.net - nowy program (BTC i Keye CS GO) - Sahya - 01-08-2016 06:48

(01-08-2016 06:23)loryn222 napisał(a):  
(28-07-2016 23:53)milkus napisał(a):  Dobra idę spać z Twoim Minimum freebitcoin.proste.com, które i tak nie działa (chyba ktoś zapomniał opłacić serwer). Nie mam zamiaru się kłócić o autosurfy, za długo w tym siedzę i wiem jakiej jakości jest ten ruch.

Na pewno na iframe póki co, to więcej nie dam. Bo nie mam zamiaru zawalać ramek syfem.

A jak ktoś chce więcej, to jest opcja 24 satoshi. Tylko trzeba mieć trochę wiedzy i sprytu.

EDIT:
loryn222 przejrzałem Twój surf4web (domyślam się, że chodzi o domenę .eu) i napiszę szczerze - jeśli ktoś tu wciska ciemnotę, to wciskasz ją Ty. W twoim surfie userzy dziennie wyciągną 0.003$. Więcej się nie da bo nie ma reklam. I nie ma co się dziwić, bo kto normalny za ruch z Polski zapłaci 2$ za CPM (1000 UV)? To za ruch z USA i Canady trudno jest uzyskać choćby połowę z tego.

I aby było jasne PTP: frameptp.com, ptp24.com, proptp.net, maxptp.com i wiele innych za ruch z USA, Canada po przeliczeniu punktów płacą 0.05$ CPM (w cpx24.com jest minimalnie więcej). Takie są stawki i takie są realia. A teraz każdy może wziąć kalkulator i przeliczyć, gdzie się bardziej opłaca.

Po pierwsze surf4web.eu nie jest mój a użytkownik Kleju93 i dziennie mialem z ptp minimum 6000 punktów a przelicznik punktów wynosi 10 000 punktów = 2,5$ czyli czysty dzienny zarobek to 1,50$
No i się okazało, że ruch jaki pochodził z ptp był z samych botów i juz nie można tam zarabiac w PTP...


RE: fxlayer.net - nowy program (BTC i Keye CS GO) - loryn222 - 01-08-2016 09:37

(01-08-2016 06:48)Sahya napisał(a):  
(01-08-2016 06:23)loryn222 napisał(a):  
(28-07-2016 23:53)milkus napisał(a):  Dobra idę spać z Twoim Minimum freebitcoin.proste.com, które i tak nie działa (chyba ktoś zapomniał opłacić serwer). Nie mam zamiaru się kłócić o autosurfy, za długo w tym siedzę i wiem jakiej jakości jest ten ruch.

Na pewno na iframe póki co, to więcej nie dam. Bo nie mam zamiaru zawalać ramek syfem.

A jak ktoś chce więcej, to jest opcja 24 satoshi. Tylko trzeba mieć trochę wiedzy i sprytu.

EDIT:
loryn222 przejrzałem Twój surf4web (domyślam się, że chodzi o domenę .eu) i napiszę szczerze - jeśli ktoś tu wciska ciemnotę, to wciskasz ją Ty. W twoim surfie userzy dziennie wyciągną 0.003$. Więcej się nie da bo nie ma reklam. I nie ma co się dziwić, bo kto normalny za ruch z Polski zapłaci 2$ za CPM (1000 UV)? To za ruch z USA i Canady trudno jest uzyskać choćby połowę z tego.

I aby było jasne PTP: frameptp.com, ptp24.com, proptp.net, maxptp.com i wiele innych za ruch z USA, Canada po przeliczeniu punktów płacą 0.05$ CPM (w cpx24.com jest minimalnie więcej). Takie są stawki i takie są realia. A teraz każdy może wziąć kalkulator i przeliczyć, gdzie się bardziej opłaca.

Po pierwsze surf4web.eu nie jest mój a użytkownik Kleju93 i dziennie mialem z ptp minimum 6000 punktów a przelicznik punktów wynosi 10 000 punktów = 2,5$ czyli czysty dzienny zarobek to 1,50$
No i się okazało, że ruch jaki pochodził z ptp był z samych botów i juz nie można tam zarabiac w PTP...


To co z tego , jak w tym miesiącu na 3zeta będę zmieniał i punktów nie będzie można zarabiać a satoshi i będą sporo wyższe oraz będzie można zarabiać sat. nawet surfując gdyż będę płacił nie tylko za UV


RE: fxlayer.net - nowy program (BTC i Keye CS GO) - milkus - 01-08-2016 11:23

No to powodzenia loryn222. Tylko załóż osobny temat, bo ten wątek dotyczy PTP/CPM fxlayer.net, a nie 3zeta

A i panowie nie cytujcie całości - znacie chyba takie pojęcie jak netykieta


RE: fxlayer.net - nowy program (BTC i Keye CS GO) - Sahya - 01-08-2016 11:24

(01-08-2016 11:23)milkus napisał(a):  No to powodzenia loryn222. Tylko załóż osobny temat, bo ten wątek dotyczy PTP/CPM fxlayer.net, a nie 3zeta

A i panowie nie cytujcie całości - znacie chyba takie pojęcie jak netykieta
Dokładnie


RE: fxlayer.net - nowy program (BTC i Keye CS GO) - DGHubert - 01-08-2016 21:36

Super reklama facepalm beka

[Obrazek: 13884549_1052461741474905_2064663803_n.p...e=57A13AD3]