Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
#Light - chyba przesadziłeś co? ;D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: #Light - chyba przesadziłeś co? ;D (/Temat-Light-chyba-przesadziles-co-D-132379)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: #Light - chyba przesadziłeś co? ;D - Lanserek - 25-04-2016 16:58

Panowie a ja mam pytanie z innej beczki...
Skoro wyciekła taka super nisza....
A ja mieszkam we Francji...
To miałbym o co się martwić? Jerk2


RE: #Light - chyba przesadziłeś co? ;D - twardy - 25-04-2016 16:58

@Fsociety dzisiaj jakiegos kolesia skazali za zabicie dziecka siekiera... rozumiem, ze zakazu produkowania siekier mozemy sie spodziewac w najblizszym czasie?


RE: #Light - chyba przesadziłeś co? ;D - Fsociety - 25-04-2016 16:58

(25-04-2016 16:57)daniel42na napisał(a):  Dajcie spokój, nie zatruwajcie jeszcze wy ludziom życia, nie ma sensu tu dodatkowo zakładanie takiego tematu, dość już jest strażników teksasu na wykopach i innego typu "zaufanych stronach".
Gość miał konto na bit.ly i tak go wytropili, każdy z was kto dotyka subsms mógłby zrobić coś takiego.
Mógłby ale nie robi, albo robi tylko potrafi się zakamuflować Smile

(25-04-2016 16:58)twardy napisał(a):  @Fsociety dzisiaj jakiegos kolesia skazali za zabicie dziecka siekiera... rozumiem, ze zakazu produkowania siekier mozemy sie spodziewac w najblizszym czasie?
Chodzi mi o szemrane serwisy jak HotCash, a nie ogl Sub SMSy.


RE: #Light - chyba przesadziłeś co? ;D - JOK3R - 25-04-2016 17:00

Czytając artykuł można łatwo znaleźć link do strony (regulamin, treść, numer) --> http://wpisujetu.pl/A1/fefe273db0/


RE: #Light - chyba przesadziłeś co? ;D - daniel42na - 25-04-2016 17:10

(25-04-2016 16:58)Fsociety napisał(a):  
(25-04-2016 16:57)daniel42na napisał(a):  Dajcie spokój, nie zatruwajcie jeszcze wy ludziom życia, nie ma sensu tu dodatkowo zakładanie takiego tematu, dość już jest strażników teksasu na wykopach i innego typu "zaufanych stronach".
Gość miał konto na bit.ly i tak go wytropili, każdy z was kto dotyka subsms mógłby zrobić coś takiego.
Mógłby ale nie robi, albo robi tylko potrafi się zakamuflować Smile
Taa... potrafi zakamuflować. Undecided
To raczej kwestia tego kto się takiemu strażnikowi teksasu nawinie a nie kto potrafi się zakamuflować, bo większość nie tylko nie potrafi ale nawet nie próbuje.
Zresztą taka osoba i tak gówno zdziała, bo zdziałać mogą wyłącznie organy ścigania a im wystarczy info z firmy hostingowej. Bierz pod uwagę fakt, że niemal wszyscy hostują swoje stronki w polskich firmach, możesz to łatwo sprawdzić, wiec ich rzekome ukrywanie to fikcja.


RE: #Light - chyba przesadziłeś co? ;D - Fsociety - 25-04-2016 17:15

(25-04-2016 17:10)daniel42na napisał(a):  
(25-04-2016 16:58)Fsociety napisał(a):  
(25-04-2016 16:57)daniel42na napisał(a):  Dajcie spokój, nie zatruwajcie jeszcze wy ludziom życia, nie ma sensu tu dodatkowo zakładanie takiego tematu, dość już jest strażników teksasu na wykopach i innego typu "zaufanych stronach".
Gość miał konto na bit.ly i tak go wytropili, każdy z was kto dotyka subsms mógłby zrobić coś takiego.
Mógłby ale nie robi, albo robi tylko potrafi się zakamuflować Smile
Taa... potrafi zakamuflować. Undecided
To raczej kwestia tego kto się takiemu strażnikowi teksasu nawinie a nie kto potrafi się zakamuflować, bo większość nie tylko nie potrafi ale nawet nie próbuje.
Zresztą taka osoba i tak gówno zdziała, bo zdziałać mogą wyłącznie organy ścigania a im wystarczy info z firmy hostingowej. Bierz pod uwagę fakt, że niemal wszyscy hostują swoje stronki w polskich firmach, możesz to łatwo sprawdzić, wiec ich rzekome ukrywanie to fikcja.
Bo to po prostu nie myślące osoby. Robisz szemrane interesy na swoje dane, lecz ukrywasz je w WHOIS i myślisz, że jesteś bezpieczny. Kupujesz hosting w polskiej firmie, bo przecież rodak rodaka nie wyda. Łączysz się z internetem po przez kartę prepaid ze swojego telefonu i myślisz, że teraz gówno Ci zrobią. Po prostu masakra ile ludzi jest tak naiwnymi albo co gorsza po prostu debilami...


RE: #Light - chyba przesadziłeś co? ;D - mahuzz - 25-04-2016 17:28

Light twój jedyny problem jest taki że na 99% zaufana cie zgłosiła na pały, mimo to że kijany nie wydadzą twoich danych, to cie namierzą po twoim IP czy hostingu, twój konkurs nie mógł być legalny musiałbyś mieć firme i komisje, organizacja konkursów przez osoby fizyczne jest niemożliwa, nawet jak się nie dokurwią o oszustwo to się kurwią by się dokurwić bo zaufana zgłosiła

~cassh23 firesub.pl

Tak, wlasnie prowadzimy konwersacje na czacie firesub z Lightem. Jeśli ma ktoś jeszcze coś do powiedzenia, wiecie co robić Big Grin


RE: #Light - chyba przesadziłeś co? ;D - daniel42na - 25-04-2016 17:49

Fsociety, hostować może i na marsie, jeśli zarabia w polskim serwisie to niewiele mu to da, bo taki serwis nie działa ponad prawem. Wypłacić pieniążki przecież na jakieś dane koniec końców musi. Bitcoinów nikt nie podepnie, bo z tego co wiem nawet nie może.


RE: #Light - chyba przesadziłeś co? ;D - Fsociety - 25-04-2016 17:53

(25-04-2016 17:49)daniel42na napisał(a):  Fsociety, hostować może i na marsie, jeśli zarabia w polskim serwisie to niewiele mu to da, bo taki serwis nie działa ponad prawem. Wypłacić pieniążki przecież na jakieś dane koniec końców musi. Bitcoinów nikt nie podepnie, bo z tego co wiem nawet nie może.
Przecież tak trudno stworzyć konto na np.: PP nie na swoje dane i proszę Cię nie mów mi, że PP zablokuje takie konto albo i tak wyśledzi gdzie dalej pieniądze poszły, bo dobrze wiem, że jest sposób by takie płatności zanonimować.


RE: #Light - chyba przesadziłeś co? ;D - Kiljan - 25-04-2016 17:55

Ale po co ktoś kto robi najzwyklejszy w świecie konkurs ma się ukrywać? Jeśli ktoś łamie prawo to wtedy się ukrywa i wtedy ma to sens.