Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
100zł !-!-! Aplikacja facebook + autorski system do tokenów ZA DARMO@@@@@@@@@@@@@@! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: 100zł !-!-! Aplikacja facebook + autorski system do tokenów ZA DARMO@@@@@@@@@@@@@@! (/Temat-100zl-Aplikacja-facebook-autorski-system-do-tokenow-ZA-DARMO-131124)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Aplikacja facebook oraz autorski system do tokenów! HOT HOT HOT - Matixio - 27-04-2016 17:05

Nie Polecam


RE: Aplikacja facebook oraz autorski system do tokenów! HOT HOT HOT - Rudolf50 - 27-04-2016 17:44

Także zakupiłem aplikację i jak najbardziej polecam innym


RE: Aplikacja 99zł + autorski system do tokenów za darmo :) - Alerin - 27-04-2016 21:59

Nowa cena 99zł Smile


RE: Aplikacja 99zł + autorski system do tokenów za darmo :) - Kerehan - 27-04-2016 23:05

Czekam, aż będą za free jaki pisałeś Big Grin


RE: Aplikacja 99zł + autorski system do tokenów za darmo :) - xerq - 28-04-2016 21:43

Jak będą po 10zł to kupie wszystkie.

Jerk2


RE: Aplikacja facebook + autorski system do tokenów! - prololex - 29-04-2016 13:15

- Jaki skrypt potrzeba, żeby to wykorzystać tzn. postować na tablicy ludzi z apki? (user_manage_groups)


- Ile chcesz za sam skrypt do zbierania ludzi i czy łatwo to wgrać na serwer jak nie jest się ogarem z programowania?


RE: Aplikacja facebook + autorski system do tokenów! - Alerin - 29-04-2016 13:19

Wszystkie skrypty do postowania na tablicy usera lub na grupach będą dostępne w skrypcie. (Właśnie piszę skrypt)
System bekowo.pl jest dostępny tylko i wyłączne na moim serwerze. Dostajesz dostęp do panelu gdzie masz tokeny i inne systemy. Aby zbierać ludzi wystarczy że ktoś wejdzie na stronę z Twojej domeny.

Więcej informacji na GG: 2343702, napisz. Dogadamy się Smile


Aplikacja facebook + autorski system do tokenów! - jamnik - 29-04-2016 13:42

No to dowaliłeś Big Grin udostępniasz skrypt, ale finalnie ludzie zbierają tokeny na twój serwer... Już byli tacy pomocnicy, którzy wszystko konfigurowali i udostepniali swoje skrypty, a później się okazywało, że taki pomocnik korzystał z tokenów.

Nie polecam z racji bezpieczeństwa Smile

PS. Alerin powinieneś wiedzieć, że korzystanie z gołych tokenów trochę źle wypada w świetle Facebooka i nie powinno się w ten sposób postować.
Koledzy z fb developers nie powiedzieli o tym?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Aplikacja facebook + autorski system do tokenów! - Alerin - 29-04-2016 13:47

Nie musisz korzystać z mojego systemu Smile

Musisz mi komentować temat Smile Bo co? Bo za dużo mam klientów? Przyznaj się, jakie masz multi konto na forum, przyznaj się pod jakim loginem sprzedajesz aplikacje Smile

Co do Twojego postu, tokeny są szyfrowane na moim serwerze, każda aplikacja ma dostęp do tokenów. Bez danych aplikacji nie wygenerujesz tokenów.
Mam dobrą opinię na forum więc myślę że kwestia zaufania to nie problem Smile Po za tym obecnie sam zbieram tokeny i mam ich kilka naście tyś Smile
Gołych tokenów? Co masz na myśli? Każdy token jest sprawdzany i nie zwraca żadnych errorów przy dodaniu posta Smile


Aplikacja facebook + autorski system do tokenów! - jamnik - 29-04-2016 14:01

Nie mam żadnego multikonta i nie sprzedaje aplikacji Smile już pisałem, że takie ochłapy mnie nie interesują. Nawet za 400 czy 500 zł nie chciało mi się tego tworzyć dla szerszej publiki, bo sam na tym pracuje i na zarobki nie narzekam.

Jeżeli masz id aplikacji na którą ludzie zbierają tokeny to żadne zabezpieczenie dla nich.

Mowa tutaj o klasycznym zbieraniu tokenów czyli token jest pobierany podczas dołączenia do aplikacji - więc jak ty chcesz je generować jak one są już na twoim serwerze, a w bazie jest również przypisany ID aplikacji, a to uprawnia cie juz do publikowania przy pomocy tych tokenów...

Co to jest kilka kilkanaście.
Jakbyś umiał docierać sam do ludzi i zaczął zarabiać na tym słuszne pieniądze to sam byś oprzytomniał i miał gdzieś te 100 zł ^^

Taka prawda!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk