Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Niebanalnej, czyli historia pisana szminką - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Niebanalnej, czyli historia pisana szminką (/Temat-Dziennik-Niebanalnej-czyli-historia-pisana-szminka-130599)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Dziennik Niebanalnej, czyli historia pisana szminką - niebanalna - 08-04-2016 23:55

Dzień 21.

Mam 5 fake kont - tylko!
Plan: każdego dnia co najmniej 2 nowe konta.

Delikatny i ostrożny spam dziś wieczorem.

Pomysły nadal się rodzą, ale lenistwo i brak czasu i tak bierze górę..
Kobieto, buduj zaplecze i działaj!


RE: Dziennik Niebanalnej, czyli historia pisana szminką - niebanalna - 09-04-2016 21:31

Wyskoczyła mi dziś weryfikacja na matce.. facebook vs ja, 1:0 dla mnie! :D


RE: Dziennik Niebanalnej, czyli historia pisana szminką - niebanalna - 10-04-2016 16:54

Dzień 22.
Założyłam dziś kolejne dwa fake konta.
Z każdego wcześniejszego poleciał spam. Wpadła mi do głowy nowa niszka! Smile
Generalnie jakieś 4 godziny przed lapkiem, wrócę jeszcze około 21:00.


RE: Dziennik Niebanalnej, czyli historia pisana szminką - liroypl - 11-04-2016 17:59

Zarobki bez zmian ?


RE: Dziennik Niebanalnej, czyli historia pisana szminką - niebanalna - 11-04-2016 19:13

Dzień 23.

Wczoraj o dziwo pobiłam swój rekord wyświetleń, ale bez szału w leadach.
Facebook'owy spam powoli robi się nudny, baa.. pracochłonny i bezowocny.
Czas się przenieść na jakieś fora, tablice ogłoszeniowe etc.
Lista niszek i pomysłów każdego dnia rośnie, ogranicza mnie czas aby to z impetem wdrożyć.

Po 18.00 wróciłam z pracy, odpoczęłam, zjadłam.. czas na nową niszkę :)


(11-04-2016 17:59)liroypl napisał(a):  Zarobki bez zmian ?
..bez zmian :P


RE: Dziennik Niebanalnej, czyli historia pisana szminką - niebanalna - 13-04-2016 09:46

Wczoraj - dzień 24.

Wizyty w ciągu dnia same się nakręcały, pobiłam znów rekord wyświetleń.
Widzę, że "zainteresowanie" postami jest, tylko nie na tyle solidne żeby ludzie chętnie wysyłali sms'y...

No ale nic nie szkodzi, działam dalej!
Znajdę w końcu sposób na ten pierwszy milion :)


RE: Dziennik Niebanalnej, czyli historia pisana szminką - mahuzz - 13-04-2016 11:03

niebanalna,

powiem Ci że ja wczoraj miałem to samo. Tylko jakieś tam pasywne 200 UU, ale zero leadów. Tragedia jakaś. Nie poddawaj się, lecisz z tym dalej! Big Grin


RE: Dziennik Niebanalnej, czyli historia pisana szminką - niebanalna - 14-04-2016 20:54

Dzień 26.

Wczoraj w porównaniu do innych dni, mało pracowałam.
Chodzę non stop niewyspana, przez 8 godzin w pracy ziewam, więc kiedy mogę uciekam w sen.
Dziś w pracy zalogowałam się na firesub'a i ku mojemu zdziwieniu pojawił się lead :)
Wyświetleń na dziś jest zdecydowanie dużo mniej niż np. jak we wtorek.
Idę próbować dalej.

:)


RE: Dziennik Niebanalnej, czyli historia pisana szminką - niebanalna - 15-04-2016 21:49

Dzień 27.
Jest kolejny lead, jest kolejny ban.
Nową "postacią" za dużo spamowałam nie tylko na grupach, ale i w komentarzach znanych fanpag'y.
Nie wiem dokładnie ile postów/ komentarzy dodałam, teraz nie sprawdzę, wszak za dużo.
Teraz po każdym spamie zacznę zaglądać na dziennik aktywności żeby zliczać ilość linków, które wyszły z moich kont.

Jakie jest maximum dodawania postów i komentarzy - aby uniknąć weryfikacji?


RE: Dziennik Niebanalnej, czyli historia pisana szminką - niebanalna - 17-04-2016 22:29

Dzień 29.
Założyłam dwa nowe konta na fb.
Jedno z poprzednich dostało bana.
Spamowałam na 6 kontach po ~20+ postów/ komentarzy.

Dziś zaskoczyło mnie 'złodziejstwo' :D logując się na swoją drugą matkę zauważyłam, że ktoś używa mojej niszy!
Jak to mojej? Otóż...
W piątek wymyśliłam niszę, której do tej pory nigdzie nie widziałam.
Edytowałam pliki z pdf'ów na aktualne i zrobiłam z nich grafiki promujące, napisałam do linków swój własny tekst. Scrolluję dziś grupy i co widzę? Moja grafika + mój tekst - słowo w słowo, szkoda tylko, że bez mojego linka.
Może to normalne w tej 'branży' - nie wiem, ale poczułam się dziwnie.