Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z subami i premium od MNWS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik z subami i premium od MNWS (/Temat-Dziennik-z-subami-i-premium-od-MNWS-128179)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Dziennik z subami i premium od MNWS - Tanumek22 - 13-02-2016 17:01

Co do sumienia. Niby oszukujesz, niby naciągasz ale ja tłumacze sobie to w inny sposób.
Nie naciągniesz ludzi mądrych i z głową na karku.
Regulamin jest na każdej stronie, dokładnie napisane , że nagroda jest jedna i to za ileś tam czasu, w smsie przychodzi info o cenie i rodzaju tej subskrypcji.
Więc jak ktoś przepisze ten kod to naprawdę jest debilem a debili trzeba tępić Big Grin


btw. spoko dziennik, powodzenia Smile


RE: Dziennik z subami i premium od MNWS - lucass9600 - 13-02-2016 17:40

@Tanumek22 Twoja sprawa Tongue skoro chcecie tak zarabiać okej zarabiajcie Big Grin
W większości jednak oszukujecie (fake content) gimbusy i dzieci z podstawówki niczego nieświadome ,że możecie kłamać z tym skinem w cs`a darmowym beka
Złodzieje tez mogą sobie tak tłumaczyć np. metodą na wnuczka Xpokerface
No ,bo przecież w mediach się o tym mówi ,a skoro babcia/dziadek sami dali kase to musieli być deb*** Tongue


RE: Dziennik z subami i premium od MNWS - Tanumek22 - 13-02-2016 17:41

To co porównałeś to chyba zupełnie coś innego Big Grin


RE: Dziennik z subami i premium od MNWS - lucass9600 - 13-02-2016 17:43

Fakt zupełnie coś innego Smile Ale działa to na podobnej zasadzie Tongue Dobra każdy tam ma swoje sumienie/mózg i robi co chce Big Grin Koniec tematu ,bo zrobił się niepotrzebny spam ,a ten temat w innym celu został stworzony Tongue Pozdro ,5 Smile


RE: Dziennik z subami i premium od MNWS - paweuq - 13-02-2016 18:00

Po dogłebnym przeanalizowaniu metod stwierdzilem, że to nie dla mnie :/ Dlatego dalej sam bede szukał tej swojej tej jedynej Big Grin A jak sie wku--ie to j--ne to w p--du i ch-j xD


RE: Dziennik z subami i premium od MNWS - Tanumek22 - 13-02-2016 18:31

tak, w sumie też tak mozna i iść do pracy Tongue


RE: Dziennik z subami i premium od MNWS - paweuq - 14-02-2016 10:54

Dzień 13 cd

Wczoraj znalazłem konto, z jakimiś grupami, pusciłem spam w 3-4 grupach jakieś 2 min roboty. I oto efekt Big Grin Dziwne to dla mnie jest, że pierwsze dni spamowalem z 10 kont i było 1-4 leady wiecej, a tu tylko z jednego konta, i dwa leady i ta konwersja Heart . Po analize chyba wiem dlaczego tak to wygląda a nie inaczej!




[Obrazek: 28cj9mo.png]


Cel na luty: 108/600zł



RE: Dziennik z subami i premium od MNWS - Gastro - 14-02-2016 19:56

(14-02-2016 10:54)paweuq napisał(a):  

Cel na luty: 108/600zł

Połowa miesiąca zaraz za pasem, dajesz, dajesz, dajesz! Smile


RE: Dziennik z subami i premium od MNWS - DC1 - 14-02-2016 20:30

Widzę, że masz bardzo podobną sytuację do mojej.


RE: Dziennik z subami i premium od MNWS - paweuq - 15-02-2016 17:47

Jak nie znajdę metody, to już celu nie zrealizuje :/ Znajdę pożądna metode to kwestia 2-5 dni. Cały czas szukam... i jak na razie lipa ;/ Zeby tak wkraść się do umysłu tych zarabiaków Big Grin

Mam teraz na LM 24 zł dobijam do wypłaty i koncze z subami! Nie na moje głowe i sumienie Sad Niestety lub stety rodzice mnie inaczej wychowali i nic już z tym nie zrobie.

Może zainteresuję się ppi Smile A tak to bede pracowal pod start z allegro Smile Muszę nabyć jeszcze kilka umiejętnosci jeszcze Smile I za miesiąc może półtora ruszam.