Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Poradnik + Automat! :) (od 5 do XXX zł dziennie) - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Poradnik + Automat! :) (od 5 do XXX zł dziennie) (/Temat-Poradnik-Automat-od-5-do-XXX-zl-dziennie-126944)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Poradnik + Automat! :) (od 5 do XXX zł dziennie) - Criss323 - 12-01-2016 17:38

(12-01-2016 14:10)vasaki napisał(a):  
WAŻNE!
Wg. informacji którą otrzymałem od Administratora serwisu konto musi posiadać minimum 20 znajomych oraz zdjęcie profilowe.
Konta muszą być kontami realnymi!


Wieczorem napisze nowy skrypt, albo w innej wolnej chwili Smile

No to prawdą nie jest bo na każdym mam profilowe i tło i po około 30-40 znajomych a po ok 300 pkt. nie moge dalej klikać.


RE: Poradnik + Automat! :) (od 5 do XXX zł dziennie) - Xevis69521 - 12-01-2016 18:18

Przerobiony skrypt przeze mnie + dodana opcja odlajkowania fanpage.

Skrypt daje unlike drugiej akcji w dzienniku aktywności - jeśli znajdzie się tam informacja o dodaniu znajomych lub czymś podobnym skrypt się przerywa.

Dopiero co testuję ten skrypt, powinien działać dobrze lecz nic nie obiecuję Wink


Kod:
VERSION BUILD=8961227 RECORDER=FX
TAB T=1
URL GOTO=http://lajkuj.pl/p.php?p=facebook
WAIT SECONDS=1
TAG POS=1 TYPE=A ATTR=TXT:Dαj<SP>lαjkα
TAB T=2
WAIT SECONDS=2
TAG POS=1 TYPE=BUTTON ATTR=ID:u_*
WAIT SECONDS=3
TAB CLOSE
TAB T=1
WAIT SECONDS=3
URL GOTO=LINK
TAG POS=2 TYPE=I ATTR=CLASS:mrs<SP>_2fmu<SP>img<SP>sp_L2wcLLB8o71<SP>sx_ba01b5&&TXT:
TAG POS=2 TYPE=SPAN ATTR=TXT:Nie<SP>lubię

W trzeciej linijce od końca trzeba podać link do swojego dziennika aktywności. Znajduje się on w tym samym wysuwanym menu gdzie opcja "Wyloguj". Klikamy "Dziennik aktywności" i kopiujemy link. Linijka w kodzie powinna wyglądać tak:

Kod:
URL GOTO=https://www.facebook.com/kasia.kucharska.315/allactivity?privacy_source=activity_log_top_menu

TIP #1: Jeśli strona pokazuje błąd o polubieniu fp po prostu ja pomiń - klikając przycisk pomiń poniżej. U mnie były 2 takie strony, które na początku złapały takiego "buga" i chciało je ciągle lajkować. Pominąłem i wszystko działa dobrze.

TIP #2: Jeśli nie pojawia wam się informacja o dodaniu punktów zwiększcie wartość w czwartej linijce od końca.
'WAIT SECONDS=3' ====> 'WAIT SECONDS=5'


Jeśli pomogłem możesz dać reputa Wink



#EDIT 1:


Część skryptu odpowiadająca za lajkowanie:

Kod:
VERSION BUILD=8961227 RECORDER=FX
TAB T=1
URL GOTO=http://lajkuj.pl/p.php?p=facebook
WAIT SECONDS=1
TAG POS=1 TYPE=A ATTR=TXT:Dαj<SP>lαjkα
TAB T=2
WAIT SECONDS=2
TAG POS=1 TYPE=BUTTON ATTR=ID:u_*
WAIT SECONDS=3
TAB CLOSE
TAB T=1
WAIT SECONDS=3

Część skryptu odpowiadająca za unlike:

Kod:
URL GOTO=LINK
TAG POS=2 TYPE=I ATTR=CLASS:mrs<SP>_2fmu<SP>img<SP>sp_L2wcLLB8o71<SP>sx_ba01b5&&TXT:
TAG POS=2 TYPE=SPAN ATTR=TXT:Nie<SP>lubię



#EDIT 2:


Nie wiem jak na unlike zareaguje administracja - podczas wypłaty trzeba podać link do swojego konta. Osobiście wątpię, aby zwracali aż taką uwagę na polubienia, jednak wolałem zawrzeć tą informację w swoim poście.



#EDIT 3:


Przetestowałem skrypt na innym koncie FB i wszystko działa! Trzeba jednak pamiętać o zmianie linku do dziennika aktywności - inaczej zamiast dziennika zobaczymy profil do której takowy dziennik należy.


RE: Poradnik + Automat! :) (od 5 do XXX zł dziennie) - musiek01 - 12-01-2016 18:45

też testuję i póki co działa Smile

edit: jeszcze przydałoby się do youtube jakiś skrypt, bo lajkować dużo się nie da na fb :/


RE: Poradnik + Automat! :) (od 5 do XXX zł dziennie) - Xevis69521 - 12-01-2016 18:58

U mnie już padła funkcja z unlike. Co do YouTube to wezmę się później za to. Jak tylko stworzę jakiś skrypt zapodam postem Wink

EDIT: Prawdopodobnie poleciał ban, bo nie mogę się zalogować. "Zła nazwa użytkownika lub hasło" a na 100% wpisuję poprawne dane. No nic, chyba sobie odpuszczę.


RE: Poradnik + Automat! :) (od 5 do XXX zł dziennie) - zawisza - 12-01-2016 19:36

Skrypt coś mi szwankuje pomoże ktoś ?


RE: Poradnik + Automat! :) (od 5 do XXX zł dziennie) - Xevis69521 - 12-01-2016 20:17

Szczerze to nie wiem czy jest sens skoro lecą bany. Chyba że na zmiennym IP utworzyć kilka kont i na każdym nabijać ~1000pkt dziennie. Ja dostałem bana przy ok. 1,5k pkt.


RE: Poradnik + Automat! :) (od 5 do XXX zł dziennie) - musiek01 - 12-01-2016 20:36

ja nie dostałem bana, a od wczoraj nieźle klikam Smile. Z tym zmiennym ip to nie wiem, próbowałem korzystać z vpnów darmowych, ale nie udało się, nie wiem jak ze zmiennym ip.


RE: Poradnik + Automat! :) (od 5 do XXX zł dziennie) - Xevis69521 - 12-01-2016 21:44

Może to dlatego że kupiłem VIPa i na nim zacząłem nabijać... Zaraz tworzę nowe konto - zobaczymy ile wytrzyma.


RE: Poradnik + Automat! :) (od 5 do XXX zł dziennie) - wiesiek - 12-01-2016 22:22

znowu coś tworzą i nic nie działa oprócz surfa


RE: Poradnik + Automat! :) (od 5 do XXX zł dziennie) - Xevis69521 - 12-01-2016 22:47

Aktualnie cała strona nie działa. Zdążyłem się tylko zarejestrować, nic więcej, zobaczymy jutro. Przy okazji jak już pisałem postaram się zrobić skrypt do YouTube, ale nic nie obiecuję. Wiem że z imacros i przyciskiem od subskrybowania to tam różnie bywało... Wink