Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skromny konkurs by Nachbar - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Forumowe Konkursy (/Forum-Forumowe-Konkursy-12)
+---- Dział: Konkursy użytkowników (/Forum-Konkursy-uzytkownikow-257)
+---- Wątek: Skromny konkurs by Nachbar (/Temat-Skromny-konkurs-by-Nachbar-122068)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Skromny konkurs by Nachbar - Raster96 - 15-10-2015 01:41

Biorę udział - 39-40, nie wiem czy poprzedni post będzie brany pod uwagę.


RE: Skromny konkurs by Nachbar - Nachbar - 19-10-2015 15:47

Ostatni Dzień !!! Kto Się Jeszcze Nie Zgłosił A Chciałby Wziąć Udział Zapraszam Smile


RE: Skromny konkurs by Nachbar - dzejkobs - 20-10-2015 13:45

BIORĘ UDZIAŁ! 41
Rzutem na taśmę zdążyłem Huh


RE: Skromny konkurs by Nachbar - dawid161622 - 20-10-2015 13:49

Ja również BIORĘ UDZIAŁ! Huh
42


RE: Skromny konkurs by Nachbar - Nachbar - 20-10-2015 17:02

28-Podgrzewacz
32-Brylok
39-Zegarek

Proszę o dane do wysyłki na PW . Kto się nie zgłosi o swoją nagrodę do końca tygodnia wybieram randomowo kolejną na jej miejsce . Pozdrawiam i gratuluję zwycięzcom .Idea

https://www.youtube.com/watch?v=tIJAIWmD1yI&feature=youtu.be


RE: Skromny konkurs by Nachbar - Raster96 - 05-11-2015 18:57

Nie chcę nikogo zbyt szybko osądzać, ale minęły 2 tygodnie od podania wyników, a nagrody jak nie było, tak nie ma. Najpierw dostałem odpowiedź, że nagrody zostaną wysłane na następny dzień, później, że w następnym tygodniu, minęły prawie 2 tygodnie, a nagroda nadal do mnie nie dotarła, pod koniec miesiąca zapytałem czy nagrody zostały wysłane i otrzymałem odpowiedź, że po weekendzie powinny do mnie dotrzeć - jest czwartek, a nagród dalej nie ma.


RE: Skromny konkurs by Nachbar - daniel42na - 05-11-2015 19:36

@[Nachbar] jak tam wysyłki, bo się userzy skarżą, że zapomniałeś o nich...


RE: Skromny konkurs by Nachbar - Nachbar - 10-11-2015 03:57

Jedynie co może się skarżyć to jeden user ,reszta się nie zgłosiła . Jestem praktycznie non stop w robocie i nie miałem czasu nawet wyruszyć na pocztę .
Nie ja wysyłałem paczkę i też dlatego została nadana ekonomicznym (napisałem dlatego też że powinna być w przyszłym tygodniu ,jak widać nie spieszy im się ) Daj znać na PW jak by dotarła w tym tygodniu .

Pozdrawiam .


RE: Skromny konkurs by Nachbar - Raster96 - 10-11-2015 23:03

Ok, mi się nie śpieszy, po prostu już trochę czasu minęło, a Ty często przekładałeś termin, więc pomyślałem, że coś jest nie tak.
Jeśli paczka do mnie dotrze, to napiszę w tym temacie i osobiście Cię przeproszę za moje podejrzenia. Big Grin


RE: Skromny konkurs by Nachbar - Raster96 - 16-11-2015 15:11

Okej, dostałem nagrodę. Dziękuję i przepraszam za moje przedwczesne oskarżenia. Smile