Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik zarabiania na przedmiotach wirtualnych [ALLEGRO i nie tylko]. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Poradnik zarabiania na przedmiotach wirtualnych [ALLEGRO i nie tylko]. (/Temat-Poradnik-zarabiania-na-przedmiotach-wirtualnych-ALLEGRO-i-nie-tylko-116462)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Poradnik zarabiania na przedmiotach wirtualnych [ALLEGRO i nie tylko]. - awdesq - 30-06-2015 14:27

Proszę o więcej informacji na PW. Pozdrawiam autora Wink


RE: Poradnik zarabiania na przedmiotach wirtualnych [ALLEGRO i nie tylko]. - zbyszeq - 30-06-2015 14:50

@[awdesq]
wysłałem Smile


RE: Poradnik zarabiania na przedmiotach wirtualnych [ALLEGRO i nie tylko]. - xTKSD - 30-06-2015 14:56

Nie do końca wiem, o jakie informacje proszą wszyscy prócz pewnie ss'a zarobków, ale też poproszę Smile


RE: Poradnik zarabiania na przedmiotach wirtualnych [ALLEGRO i nie tylko]. - Melex - 30-06-2015 15:06

Jestem po zakupie, moim zdaniem tytuł tematu jest błędny.

Jednak by odrobić poradnik zabieram się do pracy, bo jest sporo nisz i sporo chętnych na nie.


RE: Poradnik zarabiania na przedmiotach wirtualnych [ALLEGRO i nie tylko]. - zbyszeq - 30-06-2015 15:12

@[xTKSD]
wysłane

@[Melex]
napisz na pw - o co konkretnie Ci chodzi Smile


RE: Poradnik zarabiania na przedmiotach wirtualnych [ALLEGRO i nie tylko]. - zbyszeq - 01-07-2015 00:35

Na sprzedaż zostały jeszcze tylko 2 sztuki! Kto pierwszy ten lepszy!|

Dodatkowo wszystkich kupujących - proszę o kontakt pw(tak jak kupowali poradnik) - zrobiłem dodatek nr2. - szczegółowa instalacja skryptu na serwer Smile


RE: Poradnik zarabiania na przedmiotach wirtualnych [ALLEGRO i nie tylko]. - zbyszeq - 01-07-2015 14:17

Jedna osoba się wycofała! Smile
Została jedna sztuka Smile.


RE: Poradnik zarabiania na przedmiotach wirtualnych [ALLEGRO i nie tylko]. - xTKSD - 04-07-2015 21:12

Em.. Z tego co słyszałem ktoś wycofał się z rezerwacji, więc miałem wkleić swoją recenzje Big Grin
Także ten..

RECENZJA
Ok, szczerze kupiłem już w swoim życiu mase poradników-jedne dla zabawy, inne by zarobić i szczerze powiedziawszy strasznie dawno nie wpadła mi w ręce taka perełka, gdzie obietnica ~1500zł na miesiąc przy kilkudziesięciu minutach roboty dziennie i zerowym wkładzie własnym, jest cholernie realna Big Grin

W sumie ciężko dopisać coś do tego co dał tutor, ale faktycznie poradnik jest genialnie zredagowany-praktycznie zero błędów, stylistycznie jedna zgrana całość i przy tym napisana bardzo łatwym, a przy tym zrozumiałym językiem (popartym screen'ami), co przydaje się w pełnym zrozumieniu wszystkich naszych poczynań jakie wykonujemy by zdobyć produkt.
Aż miło, że ktoś aż dba o wygląd produktu Big Grin

Co do samej niszy i sprzedaży-na bank każdy widział chociaż jeden z 'podproduktów' niszy, ale kiedy zobaczy że towar można zdobyć za darmo, nie robiąc przy tym prawie nic i do tego sprzedawać go za takie kwoty, to można się załamać, że człowiek od lat nie robi na tym kokosów xD
Sprzedaż jest różna-widziałem u konkurencji że czasem schodziły 3-4 sztuki dziennie, przy cenie 40zł ^_^
Jeszcze można powiedzieć, że sama nisza ma już dobre kilka lat, a najlepsze jest to że nie powinna się wypalić w ciągu najbliższych lat Big Grin

Sam kontakt z autorem jest na serio bdb poziomie-często siedzi na forum, a przy tym odpowiada na pytania szczegółowo i zrozumiale Smile

Także jeżeli ktoś chce poświęcać dziennie mniej niż godzinke, a potem mieć dodatkowy 1000zł w portfelu to serdecznie polecam Big Grin

Mocne 9/10 za całokształt ^^

PS Można się do tego przyłożyć i wystawić kilka(naście) aukcji, a wtedy już spokojnie można pożyć Smile


RE: Poradnik zarabiania na przedmiotach wirtualnych [ALLEGRO i nie tylko]. - max188 - 05-07-2015 09:35

(26-06-2015 19:31)Captain napisał(a):  Ale co właściwie się sprzedaje tym sposobem? Skąd się to bierze? Skąd miałbym pozyskiwac te produkty czy co to jest, czy nie zabraknie ich, czy na pewno sobie z tym poradzę i czy to cały czas bedzie legalne (allegro sie do tego nie przyczepi jak wiecej osob bedzie sprzedawac) i nie wypali sie? Strasznie to podejrzane i mam wrażenie, ze ten sposób wymaga dużo szczęścia i nie każdemu sie uda, zwłaszcza jesli wiecej osób zacznie tak zarabiac i bedzie konkurencja.

Zbyt mało informacji aby płacić za to tak dużą cenę :/

Odpisz na PW bo posty na forum rzadko czytam.

Podpinam się pod pytania (chciałbym sprzedawać to na allegro - mam DG) dlatego proszę o PW z informacjami i zarobkami.

P.S. Wstępnie rezerwuję Smile


RE: Poradnik zarabiania na przedmiotach wirtualnych [ALLEGRO i nie tylko]. - zbyszeq - 05-07-2015 12:30

@[xTKSD],
dziękuje Ci za solidną recenzję.
Tak jak pisałem, staram się aby to co sprzedaje było wartościowe..

Dodatkowo powiadamiam, że 2 osoby które deklarowały się od tygodnia, że kupią i żebym im zarezerwował niestety zrezygnowały z zakupu.
Na stanie są jeszcze tylko 2 sztuki - na które niestety nie przyjmuje rezerwacji - po tym razie się przejechałem.

@[max188]
wysłane.