Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dzienniczek prawdziwego lenia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dzienniczek prawdziwego lenia (/Temat-Dzienniczek-prawdziwego-lenia-115807)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Dzienniczek prawdziwego lenia - GelO - 29-06-2015 22:37

Pracochłonna, ale dużo osób chciałoby taką dniówkę, a nawet tygodniówkę! Smile Bardzo fajnie lecisz, możesz zdradzić czy fb czy coś innego? Smile


RE: Dzienniczek prawdziwego lenia - fracek8 - 29-06-2015 23:17

(29-06-2015 22:37)GelO napisał(a):  Pracochłonna, ale dużo osób chciałoby taką dniówkę, a nawet tygodniówkę! Smile Bardzo fajnie lecisz, możesz zdradzić czy fb czy coś innego? Smile
Wyżej pisałem, nic związanego z facebookiem. Niestety nie mogę zdradzić szczegółów Big Grin


RE: Dzienniczek prawdziwego lenia - fracek8 - 30-06-2015 22:56

[Obrazek: RWjQuw1.jpg]
Jestem mega zadowolony z dzisiejszego dnia ;] Rekordzik..
Dzisiaj w miarę mało czasu poświęciłem przy zarabianiu, z 2h rano, troszkę po południu, i z 2h wieczorkiem ;]
Cieszę się strasznie, że mam już takie dniówki. Przyszedłem na te forum z zerową wiedzą. Nic nie wiedziałem, zacząłem myśleć. Nawet głupie pomysły które mi przychodziły do głowy realizowałem, i w końcu się natknąłem na coś porządnego. Pozdrawiam ;]

P.S Zagląda ktoś tu?


RE: Dzienniczek prawdziwego lenia - GelO - 30-06-2015 23:10

Jasne, że zagląda! Smile Ładnie poleciałeś, teraz codziennie nowy rekordzik i jazda Smile Powodzenia


RE: Dzienniczek prawdziwego lenia - SKYller - 30-06-2015 23:30

Lecisz elegancko, aż miło patrzeć. Pozdrawiam i życzę jeszcze większych sukcesów !


RE: Dzienniczek prawdziwego lenia - fracek8 - 30-06-2015 23:33

^ Dzięki chłopaki.


RE: Dzienniczek prawdziwego lenia - fracek8 - 02-07-2015 23:58

1-szego Lipca
Hotcash - 472,50zł
Tutaj się pozytywnie zdziwiłem, ponieważ ok. 380 zł wpadło z automatu. Jak? Sam nie wiem.. XD
Przez cały dzień nie było mnie w domu, więc pod wieczór do 472 zł dobiłem.

2 Lipca
Hotcash - 96,50zł
Dzisiaj nic nie robiłem. Postanowiłem sobie dać dzień wolny, ok 70 zł z automatu. Pod wieczór postanowiłem troszkę pozarabiać, teraz nie wiem czy moja nisza się wypala, czy ja się wypaliłem Big Grin. Muszę zrobić sobie trochę wolnego, nie będę na siłę zarabiał, więc od teraz zarabiam tylko jak będzie mi się chciało XD Muszę poszukać kolejnej niszy do zarobku.

Podsumowanie tygodnia.
[Obrazek: aQeUBUC.jpg]


RE: Dzienniczek prawdziwego lenia - Crausher - 03-07-2015 11:36

Elegancko idziesz Big Grin prawie 2500 zł w tydzień ! :O


RE: Dzienniczek prawdziwego lenia - toupeks - 03-07-2015 11:43

Niezła kasa Wink


RE: Dzienniczek prawdziwego lenia - boss_ag - 03-07-2015 12:23

Kolego, czy kiedy całkowicie zrezygnujesz z tej niszy mógłbyś mi napisać na PW co to było ?
Nie chodzi mi tu o wypalony pomysł a jedynie o trop, w którą stronę myśleć Big Grin
Wcześniej zajmowałem się czymś innym i ciężko mi się przestawić i być kreatywnym w subach Wink