Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bardzo wysokie ceny na generalnym restock'u i jego powtórka ze starymi poziomami PTZ. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Bardzo wysokie ceny na generalnym restock'u i jego powtórka ze starymi poziomami PTZ. (/Temat-Bardzo-wysokie-ceny-na-generalnym-restock-u-i-jego-powtorka-ze-starymi-poziomami-PTZ-11432)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Bardzo wysokie ceny na generalnym restock'u i jego powtórka ze starymi poziomami PTZ. - MaaThe - 06-08-2010 21:35

udało się komuś w ogóle coś wziąć


RE: Bardzo wysokie ceny na generalnym restock'u i jego powtórka ze starymi poziomami PTZ. - Razron - 06-08-2010 21:41

Odświeżam co chwilę stronę, nagle - logowanie. Loguję się, wchodzę w Brands We Love a tu wszystko dostępne! Szkoda, że miałem tylko 850pkt. Więc kupiłem bon na 20$ do Pizza Hut. Smile

[Obrazek: a86b726bda0d.bmp]


RE: Bardzo wysokie ceny na generalnym restock'u i jego powtórka ze starymi poziomami PTZ. - Xavier - 06-08-2010 22:02

A ja się tak cieszyłem, że będzie powtórka a tu dupa prądu niema 26 min spóźnienia i znów tapeta...


RE: Bardzo wysokie ceny na generalnym restock'u i jego powtórka ze starymi poziomami PTZ. - Daminn - 06-08-2010 22:11

Po co wam te tapety, szkoda ptz.


RE: Bardzo wysokie ceny na generalnym restock'u i jego powtórka ze starymi poziomami PTZ. - michal2612 - 07-08-2010 09:29

60 ptz to parę filmików Wink


RE: Bardzo wysokie ceny na generalnym restock'u i jego powtórka ze starymi poziomami PTZ. - Kalis - 07-08-2010 21:15

było git pozdrawiam


RE: Bardzo wysokie ceny na generalnym restock'u i jego powtórka ze starymi poziomami PTZ. - simon002 - 07-08-2010 22:30

Moim zdaniem specjalnie dali takie wysokie ceny, żeby część użytkowników "wydała" jak najwięcej punktów, które nabili na promocjach 3x PTZ itp... Potem wygodnie było powiedzieć, że to była pomyłka.
Dowód? Proszę bardzo. Każdy kto zamówił cokolwiek na restocku z high cenami nie miał wstępu na drugi normalny restock...
Sądzę, że wszystko było przemyślane i zaplanowane.

Tyle!
=)


RE: Bardzo wysokie ceny na generalnym restock'u i jego powtórka ze starymi poziomami PTZ. - Killer - 07-08-2010 22:40

(07-08-2010 22:30)simon002 napisał(a):  Moim zdaniem specjalnie dali takie wysokie ceny, żeby część użytkowników "wydała" jak najwięcej punktów, które nabili na promocjach 3x PTZ itp... Potem wygodnie było powiedzieć, że to była pomyłka.
Dowód? Proszę bardzo. Każdy kto zamówił cokolwiek na restocku z high cenami nie miał wstępu na drugi normalny restock...
Sądzę, że wszystko było przemyślane i zaplanowane.

Tyle!
=)

mylisz sie bo roznica punktow zostala zwrocona tym ktorzy cos zamowili.


RE: Bardzo wysokie ceny na generalnym restock'u i jego powtórka ze starymi poziomami PTZ. - wesolutki - 07-08-2010 22:43

(07-08-2010 22:30)simon002 napisał(a):  Moim zdaniem specjalnie dali takie wysokie ceny, żeby część użytkowników "wydała" jak najwięcej punktów, które nabili na promocjach 3x PTZ itp... Potem wygodnie było powiedzieć, że to była pomyłka.
Dowód? Proszę bardzo. Każdy kto zamówił cokolwiek na restocku z high cenami nie miał wstępu na drugi normalny restock...
Sądzę, że wszystko było przemyślane i zaplanowane.

Tyle!
=)

Zwracali różnicę w cenie, więc Twój post jest bez sensu.


RE: Bardzo wysokie ceny na generalnym restock'u i jego powtórka ze starymi poziomami PTZ. - paskur - 08-08-2010 09:26

Co z tego że zwracali różnice w cenie?
Zamówiłem 25$ i wiecej już nie mogłem,
a tak to miałbym ptz nawet na 150$!
Oszustwo i ustawione!