Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najgłupiej wydane pieniądze zarobione przez internet. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Najgłupiej wydane pieniądze zarobione przez internet. (/Temat-Najglupiej-wydane-pieniadze-zarobione-przez-internet-111295)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Najgłupiej wydane pieniądze zarobione przez internet. - rekki - 23-10-2016 16:13

Na BMW za 3k, w które włożyłem kolejne 5k w ciągu roku Heart


RE: Najgłupiej wydane pieniądze zarobione przez internet. - DinQu - 23-10-2016 16:16

Gratki Smile

Chciales sie "wylansić" to masz Big Grin


RE: Najgłupiej wydane pieniądze zarobione przez internet. - themate0 - 24-10-2016 01:02

Wpakowanie kilka tysięcy w 18 letnie 'sportowe' auto, które zostało skasowane w zimę przez brata ...


RE: Najgłupiej wydane pieniądze zarobione przez internet. - Karewer - 24-10-2016 09:58

Miałem podobnie panowie. Kupiłem kiedyś Audi B4 80-tkę za 3300 zł, a wsadziłem 3500 zł + jeszcze OC na cały rok trzeba było wykupić. Auto kupiłem w sierpniu 2010 roku, a w kwietniu 2011 mój przyszły jeszcze wtedy teść, mi je rozwalił na zjeździe z autostrady w Niemczech. Dochodzi do tego koszt lawety i 110 km do najbliższego miasta do mechanika. Musiałem się też fatygować do Niemiec, bo przecież auto stało na mnie. Błędy młodości, ale nic z tym już nie zrobię Smile