Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Wybierz swój wymarzony kubek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+------ Dział: Sondy/Ankiety (/Forum-Sondy-Ankiety-17)
+------ Wątek: [Zamknięty]Wybierz swój wymarzony kubek (/Temat-Zamkniety-Wybierz-swoj-wymarzony-kubek-10897)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Wybierz swój wymarzony kubek - Zythus - 26-07-2010 16:20

7,13 Bardzo fajne kubeczki Smile


RE: Wybierz swój wymarzony kubek - Silek - 26-07-2010 18:42

Ralphenko napisał(a):Lol'd, tak, myślę, że moja praca nadaje się na kubek, nie omieszkam nawet powiedzieć, że jest najlepsza ze wszystkich. Nie wiem, może w Twoich stronach kubki to wielkie bilboardy, ale u mnie są one niewielkimi naczyniami, z których spożywa się napoje.

Zgaduję, że kubek chciałbyś mieć z tym wzorem:

[Obrazek: 30u8jm1.png]

Powiadasz, że nie omieszkasz powiedzieć, iż Twoja praca jest najlepsza ? Koleś, Ty masz chyba za zbyt wysokie mniemanie o sobie albo brak gustu Big Grin Jedno wiem na pewno - nie zajmuj się już więcej grafiką w życiu bo jakoś niespecjalnie Ci to wychodzi patrząc na Twoją super cool mega hiper odlotową grafikę.

A i w zgadywanie się nie baw bo Ci to nie wychodzi. Zostaw to wróżce albo jakiejś brudnej cygance Big Grin

I nie odpisuj już bo nie ma o czym z Tobą rozmawiać.


RE: Wybierz swój wymarzony kubek - jarek21212 - 26-07-2010 20:51

ja osobiście chciał bym kubka 2 ale swojego też(1) ;]


RE: Wybierz swój wymarzony kubek - Seth Neviel - 27-07-2010 07:18

15 best ; p


RE: Wybierz swój wymarzony kubek - omisiu - 27-07-2010 14:07

Witam po wakacyjnym wyjeździe.
Dla mnie najładniejszy jest nr 9 2 i 3


RE: Wybierz swój wymarzony kubek - Knoh - 27-07-2010 19:28

dwójeczka owni Big Grin


RE: Wybierz swój wymarzony kubek - szymeris - 28-07-2010 10:52

5 i 11 są moim zdaniem najlepsze


RE: Wybierz swój wymarzony kubek - omisiu - 28-07-2010 13:01

11 i 12 są identyczne (prócz tła)


RE: Wybierz swój wymarzony kubek - Kilol - 30-07-2010 11:59

Moim zdaniem najlepsze :
- 2
- 11
- 12
- 15


RE: Wybierz swój wymarzony kubek - juraszekxd - 30-07-2010 20:13

(26-07-2010 15:13)Ralphenko napisał(a):  
(26-07-2010 09:45)Silek napisał(a):  @Ralphenko

Może mi powiesz, że Twój projekt który nam tu zaprezentowałeś nadaję się na kubek ? Big Grin Normalnie facepalm. Widać, że za bardzo wierzysz w siebie i nie widzisz, że jakoś Ci ta praca nie wyszła.

Lol'd, tak, myślę, że moja praca nadaje się na kubek, nie omieszkam nawet powiedzieć, że jest najlepsza ze wszystkich. Nie wiem, może w Twoich stronach kubki to wielkie bilboardy, ale u mnie są one niewielkimi naczyniami, z których spożywa się napoje.

Zgaduję, że kubek chciałbyś mieć z tym wzorem:

[Obrazek: 30u8jm1.png]

Fail, nothing more.


Nie to , że bym się czepiał , ale Tongue Na twojej pracy widzę jedynie gdzieś ze dwa brushe i jeden napis Smile Więc nie wiem z czego się tak ekscytujesz Smile