Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Powrót do PPA - Mucios próbuje zarabiać - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Powrót do PPA - Mucios próbuje zarabiać (/Temat-Powrot-do-PPA-Mucios-probuje-zarabiac-105398)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Powrót do PPA - Mucios próbuje zarabiać - Pink134lol - 18-01-2015 19:54

Próbowałeś promowania filmów na innych stronach typu youtube?np. Dailymotion,vimeo ? Promowałeś gdzieś bloga, wstawiałeś linki poza filmami na YT?

Swoją drogą bardzo ładnie ci idzie i motywujesz innych, w tym mnie. Powodzenia. Wink


Powrót do PPA - Mucios próbuje zarabiać - mucios - 18-01-2015 20:19

(18-01-2015 19:54)Pink134lol napisał(a):  Próbowałeś promowania filmów na innych stronach typu youtube?np. Dailymotion,vimeo ? Promowałeś gdzieś bloga, wstawiałeś linki poza filmami na YT?

Swoją drogą bardzo ładnie ci idzie i motywujesz innych, w tym mnie. Powodzenia. Wink

Na razie tylko na YouTube walczę i przez najbliższy czas tak pozostanie, bo potrafię osiągnąć czołowe pozycje w wyszukiwarce, a duża ilośc kont która posiadam (i codziennie ja powiększam o stworzone nowe konta) pozwala mi flagować konkurencje bez problemu.
W tym miesiącu zrealizowałem praktycznie swój cel przy niewielkim nakładzie czasu, na YT pracuje konkretnej tak na prawdę od 3-4 dni i jestem w pełni zadowolony.


RE: Powrót do PPA - Mucios próbuje zarabiać - Tropek - 18-01-2015 20:42

Polecam DM nawet wstawić film bez żadnego promowania - potrafi wybić w google Smile


RE: Powrót do PPA - Mucios próbuje zarabiać - piotrekprorok - 18-01-2015 20:53

Powodzenia @[mucios] Smile Pamiętam jak kiedyś leciałeś na instanterze i trochę pisaliśmy na GG. Nie mam w ogóle motywacji do PPA, gdy na subach są dobre pieniądze :| będę obserwował, może się to zmieni. Jeszcze raz życzę powodzenia i wielu pobrań z dobrych państw! Big Grin


RE: Powrót do PPA - Mucios próbuje zarabiać - Mailowiec - 18-01-2015 22:01

Powodzenia Smile


RE: Powrót do PPA - Mucios próbuje zarabiać - mucios - 19-01-2015 01:09

Dzień 15 (miesiąc 1)

Dzień na autopilocie Smile

Co udało mi się dziś zrobić?

Dziś bardzo krótko. Na dobrą sprawę nic nie robiłem, bo cały dzień byłem w pracy Smile Wpadły jakieś 2 pobrania o niskiej wartości. Jutro od nowa trzeba wrzucić filmy na YT bo prawie wszystko padło Smile

Cel miesięczny:

Dziś zarobiłem: 1,49$
Zarobki: 48,62$/50$



RE: Powrót do PPA - Mucios próbuje zarabiać - Tropek - 19-01-2015 11:03

Jak w PPA się już rozkręcisz to potem z górki Smile Powodzenia.


RE: Powrót do PPA - Mucios próbuje zarabiać - mucios - 20-01-2015 00:35

Dzień 16 (miesiąc 1)

Jest słabo... ale stabilnie Idea

Co udało mi się dziś zrobić?

Kolejny dzień minął mi praktycznie poza domem Smile Miłe zakupy, kilka spraw do załatwienia sprawiły że popracowałem dziś tylko godzinkę Smile Co zrobiłem? Poprawiłem 3 posty na blogu aby wyglądały dużo bardziej realnie. Posty wyglądają coraz lepiej co mnie bardzo cieszy. Dodatkowo przygotowałem sobie zaplecze filmików na YT. Jutro dzień w pracy więc zdalnie przez telefon coś się może uda odpalić, ale będzie ciężko bez flagowania konkurencji. Dziś udało się zrealizować podniesiony cel miesięczny i na tym kończymy podnoszenie Huh Robię górkę i cieszę się że wróciłem do PPA Smile

Cel miesięczny:

Dziś zarobiłem: 2,48$
Zarobki: 51,1$/50$



RE: Powrót do PPA - Mucios próbuje zarabiać - misterzelek - 20-01-2015 07:28

Powodzenia masz jakiegoś mentora albo pomagasz na po?


Powrót do PPA - Mucios próbuje zarabiać - mucios - 20-01-2015 09:44

(20-01-2015 07:28)misterzelek napisał(a):  Powodzenia masz jakiegoś mentora albo pomagasz na po?

Ja ogólnie wcześniej już zarabiałem w PPA. Na początku przy stawianiu bloga korzystalem z pomocy Dawida z FC, bo byłem całkowicie zielony jezeli chodzi o prace z blogiem. Od jakiś 2 tygodni działam już praktycznie sam.
Oczywiście chętnie sie wymienię spostrzezeniami i informacjami Smile