Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
X-value - udziały, których wartość tylko rośnie oraz darmowe BTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: X-value - udziały, których wartość tylko rośnie oraz darmowe BTC (/Temat-X-value-udzialy-ktorych-wartosc-tylko-rosnie-oraz-darmowe-BTC-103014)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: X-value - udziały, których wartość tylko rośnie oraz darmowe BTC - xardas1020 - 16-12-2014 12:34

(16-12-2014 12:31)Krakersik napisał(a):  Widzę że sobie życzą 50K fee za wypłatę. Sporo to dzienne naliczenia inwestujecie w kolejne udziały? Bo z wypłacania to większość zjedzą opłaty.

ja dopłacam do puli udziałów
mam 220 chcę do 300 dojść, wtedy zacznę wypłacanie dziennych ale kumulowanych przez kilka dni Smile


RE: X-value - udziały, których wartość tylko rośnie oraz darmowe BTC - bartex89 - 16-12-2014 12:49

Nie ma oplaty, to jest jakas sciema z tymi 50 k...
Wyplqcalem bez nqwet najmniejszego fees.


RE: X-value - udziały, których wartość tylko rośnie oraz darmowe BTC - xardas1020 - 16-12-2014 12:56

(16-12-2014 12:49)bartex89 napisał(a):  Nie ma oplaty, to jest jakas sciema z tymi 50 k...
Wyplqcalem bez nqwet najmniejszego fees.

w początkowych miesiącach działania programu było fee od wypłaty
w maju zostało zniesione

więc to nie ściema tylko po zmianach nie usunęli info Tongue


RE: X-value - udziały, których wartość tylko rośnie oraz darmowe BTC - bartex89 - 16-12-2014 12:59

Wyplaty sa instant, wiec mozecie wyplqcac od min 50 k satoshi i bie urwie wam nic. Polecam zrobic provna wyplate dlq przetestowania


RE: X-value - udziały, których wartość tylko rośnie oraz darmowe BTC - Krakersik - 16-12-2014 13:53

Aha to fajnie. Ale i tak muszę zbierać na Blockchainie kasę żeby wyjąć z cex.io satoshi. Nieźle się tam wpakowałem Undecided


RE: X-value - udziały, których wartość tylko rośnie oraz darmowe BTC - bartex89 - 22-12-2014 17:27

Obecnie dobra alternatywą dla x-value jest platforma inwestycyjna Ourbeks. Warto rozważyć rozłozenie kapitału na inne programy.

* Minimum inwestycji wynosi: 0,001 BTC
* Wpłaty i wypłaty instant !
* Minimum do wypłaty wynosi: 0,00001500 BTC
* Od poleconych mamy 4% z ich profitów.

* Mamy do wyboru 5 planow, zależnych od wartosci naszego portfela (zakresy na obrazku)

[Obrazek: plany.jpg]

Po zainwestowaniu danej kwoty - otrzymujemy codziennie określony procent od naszej kwoty BTC.
Czas inwestycji jest NIEOGRANICZONY !!! Nie trzeba nic robić tylko obserwować codzienne naliczenia.

Można wykupić dany pakiet, zarabiac tyle dni ile chcemy, a jak nam się znudzi lub zrezygnujemy,
możemy w każdej chwili pieniądze wypłacić. Można też trzymać dany pakiet do woli.

ZARASZAM do wypróbowania inwestycji.

ourbeks

Próbna wyplata:

[Obrazek: payment.jpg]


Xvalue dalej placi tak samo jak ten nowy.


RE: X-value - udziały, których wartość tylko rośnie oraz darmowe BTC - bartex89 - 31-12-2014 14:07

dzis cena akcji przekroczyla 0.006, po 1 tylko miesiacu mam zwrot 2/3 kapitału


RE: X-value - udziały, których wartość tylko rośnie oraz darmowe BTC - bartex89 - 03-02-2015 15:55

Dziś mamy 366 dzień działania strony ! W dalszym ciagu wypłaca instant i ma się bardzo dobrze.

zmienila sie domenta: https://x-value.org/6753


RE: X-value - udziały, których wartość tylko rośnie oraz darmowe BTC - Krakersik - 04-02-2015 09:49

Aaaa domena się zmieniła. Ja już myślałem że koniec programu Big Grin


RE: X-value - udziały, których wartość tylko rośnie oraz darmowe BTC - bartex89 - 04-02-2015 10:23

Domena wygasla im 31 stycznia i tymczasowo jest z koncowkq .org