Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Play4Win.pl - baw się i zgarniaj Nagrody! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Play4Win.pl - baw się i zgarniaj Nagrody! (/Temat-Play4Win-pl-baw-sie-i-zgarniaj-Nagrody-102677)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Play4Win.pl - baw się i zgarniaj Nagrody! - Play4Win.pl - 30-11-2014 18:46

(30-11-2014 18:44)badom napisał(a):  Zarejestrowałem się i zagrałem we flappy bird korzystając z darmowej próby. Uzbierałem 28 pkt i nagle nie uderzając w nic, ptak spadł i wyskoczyło okienko z captcha do wpisania. Wpisałem, zaakceptowałem i nic. Żadnych punktów mi nie dodało.

Prosimy o kontakt przez zakładkę Support.


RE: Play4Win.pl - baw się i zgarniaj Nagrody! - mucios - 30-11-2014 19:41

Czy efektowne zaproszenie to takie zakończone rejestracją z polecenia czy jest jeszcze jakiś inny warunek?


RE: Play4Win.pl - baw się i zgarniaj Nagrody! - Play4Win.pl - 30-11-2014 19:44

(30-11-2014 19:41)mucios napisał(a):  Czy efektowne zaproszenie to takie zakończone rejestracją z polecenia czy jest jeszcze jakiś inny warunek?

Efektywne zapraszanie znajomych – Użytkownik otrzymuje Punkty za rejestracje innej osoby z jego indywidualnego reflinka jeśli w ciągu 21 dni od dnia Rejestracji osoba ta zdobędzie minimum 10 000 Punktów lub zakupi 30 Monet


RE: Play4Win.pl - baw się i zgarniaj Nagrody! - mucios - 30-11-2014 19:57

@up dzięki

Ale jeszcze jedno pytanko, macie wszystko ok jeżeli chodzi o wykup monet. Niestety nie chce mi wysłać SMS, a kasa na koncie jest, a i treść się zgadza Tongue


RE: Play4Win.pl - baw się i zgarniaj Nagrody! - Play4Win.pl - 30-11-2014 19:59

(30-11-2014 19:57)mucios napisał(a):  @up dzięki

Ale jeszcze jedno pytanko, macie wszystko ok jeżeli chodzi o wykup monet. Niestety nie chce mi wysłać SMS, a kasa na koncie jest, a i treść się zgadza Tongue

Tak, wszystko jest ok - nikt nie zgłaszał problemu. Płatności obsługiwane są przez Dotpay - może kwestia sieci, w której jesteś? Albo pl znaki w nicku jakoś źle zapisywane?


RE: Play4Win.pl - baw się i zgarniaj Nagrody! - mucios - 30-11-2014 20:10

(30-11-2014 19:59)Play4Win.pl napisał(a):  
(30-11-2014 19:57)mucios napisał(a):  @up dzięki

Ale jeszcze jedno pytanko, macie wszystko ok jeżeli chodzi o wykup monet. Niestety nie chce mi wysłać SMS, a kasa na koncie jest, a i treść się zgadza Tongue

Tak, wszystko jest ok - nikt nie zgłaszał problemu. Płatności obsługiwane są przez Dotpay - może kwestia sieci, w której jesteś? Albo pl znaki w nicku jakoś źle zapisywane?

W nicku nie mam polskich znaków, na koncie także brak włączonych żadnych blokad. Sieć to Orange.

Próbowałem wpisać swój login zarówno drukowanymi literami, jak i małymi. Cały czas lipa.

Wychodzi na to że nie dane mi jest wykupić u Was Premium Smile


RE: Play4Win.pl - baw się i zgarniaj Nagrody! - Play4Win.pl - 30-11-2014 20:18

(30-11-2014 20:10)mucios napisał(a):  
(30-11-2014 19:59)Play4Win.pl napisał(a):  
(30-11-2014 19:57)mucios napisał(a):  @up dzięki

Ale jeszcze jedno pytanko, macie wszystko ok jeżeli chodzi o wykup monet. Niestety nie chce mi wysłać SMS, a kasa na koncie jest, a i treść się zgadza Tongue

Tak, wszystko jest ok - nikt nie zgłaszał problemu. Płatności obsługiwane są przez Dotpay - może kwestia sieci, w której jesteś? Albo pl znaki w nicku jakoś źle zapisywane?

W nicku nie mam polskich znaków, na koncie także brak włączonych żadnych blokad. Sieć to Orange.

Próbowałem wpisać swój login zarówno drukowanymi literami, jak i małymi. Cały czas lipa.

Wychodzi na to że nie dane mi jest wykupić u Was Premium Smile

Skontaktuj się z DotPayem lub skorzystaj z płatności online. To raczej nie kwestia kupienia premium u nas, tylko kwestia korzystania z dotpaya Smile


RE: Play4Win.pl - baw się i zgarniaj Nagrody! - mucios - 30-11-2014 20:35

Ma ktoś może podobny problem? Próbowałem wysłać teraz SMS-a do gry, którą także obsługuje DOTPAY i o dziwo SMS dotarł :/


RE: Play4Win.pl - baw się i zgarniaj Nagrody! - Play4Win.pl - 30-11-2014 20:38

(30-11-2014 20:35)mucios napisał(a):  Ma ktoś może podobny problem? Próbowałem wysłać teraz SMS-a do gry, którą także obsługuje DOTPAY i o dziwo SMS dotarł :/

Jak do gry?
U nas wysyłasz tylko jedne (żeby kupić Monety). Za Monety, które kupisz i masz już w serwisie (czyli wewnętrzną, naszą "walute) kupujesz konto premium bądź próby do zabaw.


RE: Play4Win.pl - baw się i zgarniaj Nagrody! - mucios - 30-11-2014 20:41

(30-11-2014 20:38)Play4Win.pl napisał(a):  
(30-11-2014 20:35)mucios napisał(a):  Ma ktoś może podobny problem? Próbowałem wysłać teraz SMS-a do gry, którą także obsługuje DOTPAY i o dziwo SMS dotarł :/

Jak do gry?
U nas wysyłasz tylko jedne (żeby kupić Monety). Za Monety, które kupisz i masz już w serwisie (czyli wewnętrzną, naszą "walute) kupujesz konto premium bądź próby do zabaw.

Nie, nie, nie. Do gry Gangsters, bo numer jest ten sam, ale problem już zażegnany. Wiem co było nie tak.