Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W poszukiwaniu powołania - Dziennik pracy Ewena - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: W poszukiwaniu powołania - Dziennik pracy Ewena (/Temat-W-poszukiwaniu-powolania-Dziennik-pracy-Ewena-101302)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: W poszukiwaniu powołania - Dziennik pracy Ewena - Willuuus - 07-12-2014 15:03

Ładnie Ci idzie, widac postep. Dniowki tez przyzwoite. Oby tak dalej. Bede śledził dalsze zmagania i moze kiedys sam sprobuje poskracac Smile


RE: W poszukiwaniu powołania - Dziennik pracy Ewena - EWENEMENT - 07-12-2014 16:06

Dzień 27

06.12.2014
Dzięki za miłe słowa Smile Dzisiejszy dzień lepszy, ale to zasługa nowego FP którego zasięg i tak i tak spadnie Big Grin Dlatego właśnie chcę kupić jakąś większą farmę żeby regularnie dawać na niej share i utrzymywać zasięg Smile Niedziela będzie już duuuuuużo słabsza, sam nie wiem czemu na ale tak bywa smutny . Niedługo biorę sie za DigAdz i PV, trzeba gdzieś pomnażać przychód Big Grin
Moje zarobki

Shorte : 5.06$
Adf.ly : 1.52$
Cel dzienny : 6.58$/2$
Cel do 10.12.2014 : 89.77$/60$


RE: W poszukiwaniu powołania - Dziennik pracy Ewena - EWENEMENT - 08-12-2014 14:28

Dzień 28

07.12.2014
Dzisiaj dużo słabszy dzień, przyczyny nie widzę bo zasięgi nie spadły, ale to nic Big Grin Założyłem konta na Digadz i PV gdzie mam zamiar teraz codziennie działać, i po wypłacie zainwestować chociaż te 10$ tu i tu Smile Nie będę jednak tego codziennie odpisywał, temat jest raczej oklepany, od czasu do czasu dam jakieś podsumowanie Smile
Moje zarobki

Shorte : 2.71$
Adf.ly : 0.50$
Cel dzienny : 3.21$/2$
Cel do 10.12.2014 : 92.98$/60$


RE: W poszukiwaniu powołania - Dziennik pracy Ewena - nykkusek - 08-12-2014 16:35

Fajnie Ci idzie na tym skracaniu, sam próbowałem swoich sił w skracaniu (można zobaczyć w moim profilu), ale poległem, bo potrzebne są jakieś $$ na start (reklamy itp) a krucho z hajsem było. Teraz zarobiłem co nieco na subach i pomyślę nad wykupieniem paru reklam i zarabianie na shorte (bo to W MIARE stabilny dochód), 1-2$ dziennie byłyby bardzo sympatyczne, zawsze to 100 zł +.

Pozdrawiam, chętnie będę zaglądał do Ciebie Big Grin


RE: W poszukiwaniu powołania - Dziennik pracy Ewena - EWENEMENT - 08-12-2014 19:10

No co Ty ! Ja bez żadnego wkładu zaczynałem i w pierwszym miesiącu miałem ~80 zł, teraz już 300 Smile Nie powiem, bo łatwo to nie jest, trzeba kombinować, ale myślę że jak się chce to te 500 zł/msc nie jest tak ciężko osiągnąć, a wiadomo jak już tyle masz to możesz się rozwijać i to pomnażać Big Grin Polecam Ci mentora MKlikacz z tego forum, nie wiem czy dalej zbiera refów ale warto napisać bo świetnie się z nim pracuję Smile


RE: W poszukiwaniu powołania - Dziennik pracy Ewena - EWENEMENT - 09-12-2014 16:05

Dzień 29

08.12.2014
Dzisiaj kolejny spadek na shorte ... Dalej nie wiem jaka jest przyczyna, ludziom chyba znudziły się moje FP Sad
Będę musiał wprowadzić jakieś urozmaicenia i zrobić ze 3 nowe FP żeby podciągnąć zarobki . Aktualnie chciałbym wreszcie zacząć zabawę z subami co mi nigdy nie wychodziło, a widzę że zarobienie tam tyle ile ja mam na shorte nie jest chyba tak czasochłonne jeśli się wszystko ogarnie ...
Moje zarobki

Shorte : 1.87$
Adf.ly : 0.35$
Cel dzienny : 2.22$/2$
Cel do 10.12.2014 : 94.20$/60$


RE: W poszukiwaniu powołania - Dziennik pracy Ewena - EWENEMENT - 10-12-2014 16:45

Dzień 30

Ciężko idzie z trzymaniem zasięgu na FP i dodawanie postów zabiera mi już koło 2h dziennie, więc sporo no a pieniądze wielkie nie są ... Dziś przyszła wypłata ze shorte - 91.27$, przekroczyłem trochę cel Wink Część pójdzie na inwestycję w PV i Digadz a reszta zobaczymy . Mam nadzieję że w tym miesiącu uda mi się ogarnąć jakąś nową metodę zarobku, FP będe prowadził nadal .
Moje zarobki
Shorte : 2.34$
Adf.ly : 0.20$
Cel dzienny : 2.54$/2$
Cel do 10.12.2014 : 96.54$/60$- Koniec terminu !


RE: W poszukiwaniu powołania - Dziennik pracy Ewena - Ahmann - 10-12-2014 19:02

No Chłopie gratuluję! Żebym ja miał tyle samozaparcia do robienia FP i fake kont to by było dobrze, tym bardziej że od początku listopada siedzę w domu. Ale przynajmniej nadrobiłem zaległości w grach, które miałem od kwietnia Jerk


RE: W poszukiwaniu powołania - Dziennik pracy Ewena - EWENEMENT - 10-12-2014 21:34

Powiem szczerze że mimo dość ciekawych wyników jest to bardzo męczące zajęcie . Chciałbym teraz połączyć z inną metodą aby uzyskiwać to 500 zł/ msc . Moim marzeniem jest do wakacji/w ich trakcie wejść na poziom 1 tyś zł miesięcznie, zobaczymy jak to będzie . Tobie oczywiście życzę powodzenia i dziękuję za opinie Wink

P.S. Szkoda czasu na gry, gdybym ja od 10 roku życia do tegorocznych wakacji poświęcał czas zamiast na grę to na zarabianie to byłbym pewnie jednym z pro-ernerów tego forum Lol, ale cóż człowiek uczy się na błędach Huh


RE: W poszukiwaniu powołania - Dziennik pracy Ewena - ZabaGamer - 11-12-2014 14:38

Fajny dziennik, ładnie Ci wychodzą te zarobki ze skracaczy, oczywiście życzę dalszych sukcesów , sam zarabiam na skracaczach i wiem , że jeśli poświęci się sporo czasu na rozwijanie FP i reklamę to można osiągnąć fajne sumki Smile .
Co do gier, to ja również lubie grać w gry , ale teraz póki co wpadłem na taki fajny pomysł , a mianowicie puszczam jakiś spamik, lece popykać z 30-40 min i potem znowu spamik . I kasa leci i w gierkę można pograć Big Grin