Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid (/Temat-surveymad-com-surveywage-com-lepsze-get-paid-62979)



RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - elbowndg - 03-03-2013 22:37

a ja w lutym zarobilem 300zl klikajac po 3h dziennie a czasami wogole odpuszczalem, a dla mnie 300zl to np bardzo duzo


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 03-03-2013 22:40

No właśnie o tym mówiłem. Dla mnie też to trochę kasy zwłaszcza że praktycznie "za nic" a skoro i tak siedzę na kompie sporo to warto to jakoś wykorzystać.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 04-03-2013 08:46

Ja w lutym około 500 zł Smile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - elbowndg - 04-03-2013 14:09

tez tak macie? czy ja mam bana z nieznanej mi przyczyny?
[Obrazek: 61aehb.jpg]
wyswietla mi sie to po wybraniu w menu ze chce robic taski z CF na firefoxie to samo.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 04-03-2013 14:20

Dziś na GPTbank i honey był błąd, nic się nie robiło a dostawało się kase za taski. Naprawiają błąd


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - elbowndg - 04-03-2013 14:25

ahh to dlatego ;p a dalo sie wyplacic choicaz ta kase ;D?


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 04-03-2013 14:40

kasa zlecona - stan konta jest na minusie, zobaczymy jutro, jak nie wypłacą i dalej będzie minus, nie opłaca się zostawać


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 04-03-2013 14:56

Rogeros chyba masz skrzynke zapchaną bo nie wyślę wiadomości Smile
a myślę że wypłacą bo bez sensu wtedy by punkty odejmowali. Ale zobaczymy


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 04-03-2013 15:08

Skrzynka opróżniona Smile Na wage już nie mam tego błędu, moge robić taski, dzis narazie odpuszczam sobie gpt i honey


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - elbowndg - 04-03-2013 15:19

ja na gpt i honey juz robie taski i zalicza ladnie Wink wole robic tu bo tu jednak jest ten bonus kilku centow ;p