Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. (/Temat-Ppadownload-net-Zarabiaj-Tysiace-Na-Uploadzie-52569)



RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 17-06-2012 22:43

(17-06-2012 22:37)Mosiek20 napisał(a):  No na CB rzeczywiście próbowałem kilka z tych co zostały podane i wchodza, a dostałem pobranko z USA za 1.76$ Big Grin Robi sie ciekawie jak zaczyna działać ^^ Gdyby jeszcze tak FC coś zrobiło, żeby te oferty zaczęły działać...

[FireCash]
-w jakiej jestes kondycji
-wielki test partnerski
-przetestuj swoje iq
-test na inteligencje
-kazdy chce zostac milionerem

Z tym że po każdej wykonanej ofercie trzeba poczekać do 5 minut i odświeżyć stronę.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Mosiek20 - 17-06-2012 22:48

dzięki jutro sprawdze do godziny 16 tak skoro wtedy cześciej wchodzą i podam czy i ile weszło Smile
To samo z CB podam.

Co do goupload.net to sami będą chcieli jak serwis stanie się popularny ^^


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Damkofr - 18-06-2012 08:15

Oświeżyc stronę z ofertą czy tą of firecash?

Zrobiłem o kondycji i o milionerach żadnej nie zaliczyło a oświeżałem stronę z ofertą po wykonaniu ;x

CB też nie zaliczyło ;xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx tracę cierpliwość fuck


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - bios - 18-06-2012 10:38

Zrobiłem ofertę FC (w jakiej jestes kondycji) - mi działa.
wielki test partnerski - mi działa.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Mosiek20 - 18-06-2012 13:15

(18-06-2012 10:38)bios napisał(a):  Zrobiłem ofertę FC (w jakiej jestes kondycji) - mi działa.
wielki test partnerski - mi działa.

Od razu Ci zadziałała ta druga? Czy czekałeś 5 minut i coś odświeżałeś?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - bios - 18-06-2012 13:26

Robiłem tak jak pisał szpilmen, czekałem.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Mosiek20 - 18-06-2012 13:29

ja jestem właśnie w trakcie czekania robiac wielki test partnerski i lipa :/ czekam juz 10 minut mam napisane gratulacje a pobieranie sie nie zaczyna Sad
Rozumiem że nic nie odświeżałeś?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - bios - 18-06-2012 13:36

odświeżałem Wink

EDIT:
-przetestuj swoje iq
-test na inteligencje

działa Wink


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Mosiek20 - 18-06-2012 13:55

Widze że trzeba na biezaco sprawdzać czy coś działa i tu pisac, bios jesli mozesz daj gadu na pw bede pisac ktore mi zadzialaly wtedy sobie je zrobisz i na odwrot ok? Bo widze że za każdym razem działają inne. Aha i odświeżałeś strone z oferta? czy ta z FC?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - bios - 18-06-2012 14:01

Stronę z ofertą zostawiam. Normalnie czekasz 5 min po aktywacji i odświeżasz stronę FC.