Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ddww - 22-03-2014 11:03

(22-03-2014 10:47)Varnity napisał(a):  @ddww będą znów powiadomienia SMS gdy wpadnie lead?

No pewnie Wink


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Greative - 22-03-2014 12:12

A ten program zagraniczny juz dziala? Big Grin


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ddww - 22-03-2014 18:17

(22-03-2014 12:12)Greative napisał(a):  A ten program zagraniczny juz dziala? Big Grin

Nie działa i chyba w ogóle zostanie usunięty. Mamy na oku coś ciekawego pod zagraniczne kraje, ale cierpliwości.

Dzisiaj KSW - leady wpadają bardzo ładnie więc polecam spróbować na programie LiveStream365 Smile

Jeśli chodzi o mnie to już większość spraw załatwiłem, ale musicie dać mi jeszcze trochę czasu. Powoli zaczynam wychodzić na prostą.

Chcieliśmy przygotować specjalny program pod dzisiejszą gale, ale niestety czas nie pozwolił.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Liromir - 22-03-2014 19:22

jak tam panowie zarabianie na KSW?

[Obrazek: nJEVqNY.png]


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ddww - 22-03-2014 19:36

Liromir, spróbuj normalnie, nie przez iframe. Wydaje mi się, że powinno działać, ale spróbuj dla odmiany normalnie. Leady bardzo ładnie wpadają.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - kariolmax - 22-03-2014 20:38

Kurcze ja nie wiem gdzie spamować ;c


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Liromir - 22-03-2014 21:01

Panowie ale żeście narobili konkurencji w tym ksw Big Grin po co ja się w to pchałem



[Obrazek: f2n0tKD.png]



Tak na prawde 0 leadów, a nawet jestem -8zł, bo jeden sms wysłał ddww i jeden ja Big Grin



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - kariolmax - 22-03-2014 21:04

Ja stoję na 0zł bo nie mam miejsc do spamu a już trochę za późno.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Varnity - 22-03-2014 21:37

@ddww popraw także zakładkę Statystyki Programów, nie działają one prawidłowo a raczej pisze Chwilowo nieaktywne.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - avers1996 - 22-03-2014 21:47

Jak tam konwersja na fake transmisji ksw 26 (smsy za 30) duzo wpada i przy ilu wejsciach?