Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji (/Temat-Kubigo-pl-zarabianie-za-wykonywanie-akcji-64614)



RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - Nemezis - 15-09-2013 16:34

(15-09-2013 16:27)Dominik1010 napisał(a):  Nie zdążysz dniówki zrobić i bana złapiesz Smile
Lepiej robić normalnie akcje i łapać te 100 zł/tyg nisz się męczyć na kilku kontach i zamiast wypłaty złapać bana

Pisałeś gdzieś wyżej ze można zarabiać 2x więcej jakiś pakiet zaawansowany czy coś Tongue


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - Dominik1010 - 15-09-2013 16:46

No właśnie jest i z nim możesz z 15-20 zł dziennie łapać Smile Przy korzystnym zaliczaniu nawet ok. 25 zł


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - domagalag - 15-09-2013 20:15

ja staram sie zarobić 10 w ciagu 3 dni, dla mnie to i tak sukces, a nie mam czasu na komputer więc tylko moge byc rano i wieczor chwilke.


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - Boguśś - 15-09-2013 21:08

Ja po praktykach zajme sie tym kubigo. Powykonuje te oferty, poogarniam bo kasa potrzebna


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - MrGrafi2K - 16-09-2013 05:10

Czemu z wszystkich ofert jedną zaliczyli mi ? Dawałem nawet inne dane na każdej akcji i nic...


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - kleomenes - 16-09-2013 06:36

@MrGrafi2K
Jakieś normalne maile podawałeś ? [email protected] raczej się nie nadaje.
Aktywne numery tel. podawałeś ? Może nie kończyłeś akcji potwierdzeniem maila ?
Zapoznaj się z instrukcją/poradnikiem to akcje będą ci zaliczane, ja tak zrobiłem i nie ma większych problemów Smile


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - Dominik1010 - 16-09-2013 08:55

Główne zasady, których należy przestrzegać przy wykonywaniu akcji:
-Wszystkie podawane w akcjach dane muszą być prawdziwe
-Podczas każdego kolejnego wykonania należy podać inne dane
-Po każdym wykonaniu akcji należy usunąć pliki cookie
-Akcje należy wykonywać od razu po kliknięciu w link
-Każdego adresu email można użyć tylko raz do wykonania danej akcji
-Zabronione jest korzystanie z tymczasowych maili oraz maili typu [email protected]
-Podawany numer telefonu musi być aktywny (nie tylko w chwili wykonywania akcji)

Prawdopodobnie ominąłeś któryś punk lub punkty Smile


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - NzerOZeroB - 16-09-2013 14:05

No to w skrócie trzeba trochę czasu na to poświęcić żeby zarobić te parę groszy.
a najbardziej męczące jest podawanie adresów


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - MrLukass - 16-09-2013 14:44

@up

Trochę sie pomęczysz ale swojego sie dorobisz Smile
adresy możesz podawać ulic w twoim mieście lub na znajomych


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - Dominik1010 - 16-09-2013 15:13

Dokładnie, a za dużo akcji nie ma więc robiąc wszystkie akcje zajmie ci to z 10-15 minut